Stelmachów Park Etap II

Mieszkania na sprzedaż ul. Stelmachów, oferowane bezpośrednio przez Mak Dom

Kraków, Prądnik Biały, ul. Stelmachów
Ceny od: 9 200 zł/m2
Stelmachów Park Etap II

31 zdjęć

Stelmachów Park Etap II
Stelmachów Park Etap II
Stelmachów Park Etap II
Stelmachów Park Etap II

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Stelmachów Park Etap II dostępne są 2 oferty

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
B1.M13
3
60,65 m²
1
557 980 zł
B2.M1
3
57,97 m²
Parter
533 324 zł

Opis Inwestycji

Stelmachów Park Etap II logo

Stelmachów Park to kompleks 12 kameralnych budynków wielorodzinnych, składający się z 286 lokali mieszkalnych, garaży podziemnych oraz miejsc postojowych naziemnych.

W drugim etapie powstanie 8 budynków, w których znajdzie się 197 mieszkań o zróżnicowanych układach i szerokim wyborze metrażu.

Lokale mieszkalne o powierzchni od 25 m2 do 75 m2 zostały zaaranżowane na mieszkania od 1 do 4 pokojowych, dzięki czemu każdy Klient będzie mógł wybrać lokum według indywidualnych potrzeb. Dla wszystkich lokali zaprojektowano przestronne tarasy z ogródkiem lub powierzchnie balkonowe. Dla drugiego etapu przewidziano miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz miejsca postojowe zewnętrze.

Stelmachów PARK Etap II składa się z etapów 2.1 oraz 2.2. W Etapie 2.1 oferujemy miejsca postojowe w garażu podziemnym, natomiast dla Etapu 2.2 przewidziano miejsca postojowe naziemne.

Aktualnie w sprzedaży Etapu 2.1 oferujemy lokale 1, 2 oraz 3- pokojowe w budynkach numer B1, B2, B3 i B4.

W sprzedaży Etapu 2.2 oferujemy lokale 1, 2, 3- oraz 4- pokojowe w budynkach numer B5, B6, B7 i B8.

Zakończenie budowy: III kwartał 2021 r.

Termin oddania kluczy: IV kwartał 2021 r.

TO MOJA PRZESTRZEŃ…

Stelmachów Park to kameralny kompleks mieszkaniowy składający się z dwu i trzypiętrowych budynków. Nowoczesna architektura i duże przeszklenia idealnie komponują się z naturalnym krajobrazem tego miejsca. Przyjazna okolica oraz sąsiedztwo terenów zielonych sprawiają, że nasza inwestycja jest doskonałym wyborem dla par i rodzin, które szukają spokoju w sercu miasta.

TO MÓJ KOMFORT ŻYCIA…

Inwestycja Stelmachów Park oferuje szeroki wybór funkcjonalnych układów mieszkań od 1 do 4 pokojowych w wysokim standardzie wykończenia wraz z pełną infrastrukturą osiedla. Szczególnie zachwyca nowoczesna architektura budynków oraz wyjątkowe elementy małej architektury w tym rzeźby stanowiące o niepowtarzalności wewnętrznego pasażu pieszego. Ciekawy design oświetlenia oraz unikalne portale wejściowe z betonu architektonicznego nadają charakteru i podkreślają piękno inwestycji. W sąsiedztwie terenów zielonych powstanie specjalnie wygospodarowana strefa rekreacyjna dla mieszkańców. W środkowej części inwestycji w towarzystwie rzeźb, ławek, kwietników oraz zielonych roślin, będzie można odpocząć od zgiełku miasta. Dodatkowo teren będzie ogrodzony i monitorowany.

Inwestycja Stelmachów Park Etap II znajduje się na Prądniku Białym, ul. Stelmachów (4.3 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez Mak Dom.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 286 nowych mieszkań znajdujących się w 12 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Stelmachów Park Etap II w sprzedaży 2 nowe mieszkania o powierzchni od 58 do 61 metrów kwadratowych, w cenie od 9 200 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 3-pokojowe o powierzchni od 58 do 61 m2 w cenie od 533 324 zł (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców Mak Dom przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 12 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 286 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 256 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Wykończenie wewnętrzne: - cichobieżna winda w każdym budynku - balustrady szklane na konstrukcji stalowej - antywłamaniowe drzwi wejściowe do mieszkań - rolety zewnętrzne dla mieszkań na parterach sterowane elektrycznie - gniazda elektryczne na balkonach i tarasach - kraniki do podlewania ogródków - oświetlenie zewnętrzne balkonów i tarasów Wykończenie zewnętrzne: - tynk strukturalny - balkony wykończone płytami gresowymi, tarasy wykończone betonem architektonicznym - brama automatyczna - w pełni zagospodarowane osiedle

Konstrukcja budynku

stropy żelbetowe

Dach

okrycie dachu: blacha na rąbek w kolorze antracytowym

Ściany

- ściany nośne żelbetowe - ściany działowe pustak ceramiczny / silikatowy

Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon, taras.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: do mieszkań 3 i 4 pokojowych z budynków B5,B6,B7,B8 i B11.
 • miejsca postojowe podziemne: w garażu.
Udogodnienia:
plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda, własna kotłownia, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 2 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:
od 58 do 61 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 533 324 do 557 980 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi 9 200 zł/m².
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Bronowice to nie tylko przyjazna i zielona dzielnica Krakowa, ale także lokalizacja umożliwiająca łatwy dostęp do centrum handlowo-usługowego Galeria Bronowice oraz licznych sklepów takich jak Ikea, Makro, Castorama. Dodatkowo atutem lokalizacji inwestycji jest bliskość autostrady A4, jak i międzynarodowego lotniska w Balicach. Rodziny z dziećmi docenią bliskość placówek edukacyjnych - żłobków, przedszkoli oraz szkół. Inwestycja jest także dobrze skomunikowana z centrum miasta, nieopodal pętla autobusowa, a w perspektywie najbliższych kilku lat powstanie połączenie tramwajowe z ulicami m.in. Josepha Conrada, Jasnogórską i Stawową.

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Stelmachów Park Etap II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Stelmachów Park Etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 430 metrów od inwestycji Stelmachów Park Etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Chabrowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Stelmachów Park Etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Stelmachów Park Etap II znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczny Punkt Przedszkolny Nr 1 w Krakowie "Pozytywka" w odległości 170 m, Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Joanny Beretty Molli w Krakowie w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Stelmachów Park Etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 410 m znajduje się Biedronka, w odległości 460 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Stelmachów Park Etap II w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 27.09.2018
Data aktualizacji: 05.11.2021
Stelmachów Park Etap II logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Odział Kraków: ul. Stelmachów 58/LU5, 31-341 Kraków

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 08:00 - 16:00
 • Piątek: 08:00 - 16:00

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: