Śródmiejskie Ogrody etap 2

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMak Dom

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 58 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Ornament etap IV(1 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Szczecin, Śródmieście, Nowe Miasto, ul. Powstańców Śląskich (2 km od centrum Szczecina)
  Ornament etap IV
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 27 m2
  Ornament Szczecin Sp. z o.o.
 • Ornament etap III(1 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Szczecin, Śródmieście, Nowe Miasto, ul. Powstańców Śląskich (2 km od centrum Szczecina)
  Ornament etap III
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 23 m2
  Ornament Szczecin Sp. z o.o.
 • Sowińskiego 78(1.3 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Szczecin, Śródmieście, Nowe Miasto, ul. Sowińskiego 78 (1.4 km od centrum Szczecina)
  Sowińskiego 78
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba lokali użytkowych: 6
  Powierzchnia: 32 - 63 m2
  White Stone

Opis Inwestycji

W ofercie mamy lokale gotowe do odbioru o powierzhcniach od 68 do 109 m2. Wysokość lokali umozliwia dodanie antresoli, co powiększy znacząco powierchnię komercyjną.Ceny lokali już 5800 zł/m2 netto.

Inwestycja Śródmiejskie Ogrody etap 2 znajduje się w Świerczewie, ul. Tenisowa (2 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez dewelopera Mak Dom.

Inwestycja Śródmiejskie Ogrody etap 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych, posiada 4 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Śródmiejskie Ogrody etap 2 pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchniach od 68 do 109 metrów kwadratowych w cenie od 5 800 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Mak Dom przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 4 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 300 do 320 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Śródmiejskie Ogrody etap 2

Atuty lokalizacji: - bardzo blisko Centrum - ogólnodostępne parkingi przy Osiedlu - łatwy dojazd - dogodna komunikacja miejska - prestiżowe miejsce

Szczecin Zachód to dzielnica miasta zamieszkana przez ok. 117 000 osób. Budownictwo mieszkalne skupione jest w jej południowej części, a łącznie na Zachodzie jest 9 osiedli mieszkalnych. Północ jest w dużym stopniu zalesiona, znajduje się tam m.in. Park Leśny Głębokie. Pojawiają się też enklawy osiedli domów jednorodzinnych. Zewnętrzne części dzielnicy to dawne wsie, co determinuje występowanie rozległych obszarów zabudowy jednorodzinnej. Południe jest wysoce zurbanizowane, sąsiaduje bezpośrednio ze Śródmieściem i stanowi jego dobre uzupełnienie pod względem usługowym. Występują tu zarówno budynki mieszkalne jedno-, jak i wielorodzinne. Szczecin Zachód daje mieszkańcom dostęp do 4 szpitali i niemal 20 przychodni lekarskich. Działa tu ponad 40 szkół i mieszczą się dwa wydziały Politechniki Szczecińskiej. Czas wolny można spędzić np. w domu kultury, nad jednym z dwóch kąpielisk lub w parku rekreacyjnym. Przez Szczecin Zachód biegną trzy drogi krajowe i droga wojewódzka. Znajduje się tu 6 stacji kolejowych i regularnie kursują autobusy miejskie. Dociera tu 10 linii tramwajowych.

Komunikacja

Przez terytorium dzielnicy Szczecin Zachód biegną drogi krajowe nr 10 i nr 13, a jej południową granicę wyznacza droga krajowa nr 31. W ułożeniu niemal południkowym przebiega tędy również droga wojewódzka nr 115. Kursują tu linie autobusów miejskich i 10 linii tramwajowych. Funkcjonuje też transport kolejowy – w dzielnicy mieści się 6 stacji kolejowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Śródmiejskie Ogrody etap 2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Śródmiejskie Ogrody etap 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Cmentarz Centralny.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Śródmiejskie Ogrody etap 2 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 130 m, Centrum Ginekologii i Leczenia Niepłodności VitroLive w odległości 190 m, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szkół Wyższych w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Śródmiejskie Ogrody etap 2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 460 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 520 m znajduje się Galeria Turzyn.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Śródmiejskie Ogrody etap 2 w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Hala Sportowa ZUT, w odległości 280 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 18.09.2019

Data aktualizacji: 07.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie