Śródmiejskie Ogrody etap 2

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Mak Dom

Ceny od: 5 800 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Śródmiejskie Ogrody etap 2 dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
LU.01.B11
67,97 m²
Parter
LU.02.B11
108,85 m²
Parter
LU.01.B12
69,04 m²
Parter
LU.02.B12
103,18 m²
Parter

Opis Inwestycji

W ofercie mamy lokale gotowe do odbioru o powierzhcniach od 68 do 109 m2. Wysokość lokali umozliwia dodanie antresoli, co powiększy znacząco powierchnię komercyjną.Ceny lokali już 5800 zł/m2 netto.

Inwestycja Śródmiejskie Ogrody etap 2 znajduje się w Świerczewie, ul. Tenisowa (2 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez dewelopera Mak Dom.

Inwestycja Śródmiejskie Ogrody etap 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych, posiada 4 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Śródmiejskie Ogrody etap 2 pozostały na sprzedaż 4 lokale użytkowe o powierzchniach od 68 do 109 metrów kwadratowych w cenie od 5 800 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Mak Dom przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 4 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 300 do 320 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 4 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 68 do 109 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 800 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Śródmiejskie Ogrody etap 2

Atuty lokalizacji: - bardzo blisko Centrum - ogólnodostępne parkingi przy Osiedlu - łatwy dojazd - dogodna komunikacja miejska - prestiżowe miejsce

Szczecin Zachód to dzielnica miasta zamieszkana przez ok. 117 000 osób. Budownictwo mieszkalne skupione jest w jej południowej części, a łącznie na Zachodzie jest 9 osiedli mieszkalnych. Północ jest w dużym stopniu zalesiona, znajduje się tam m.in. Park Leśny Głębokie. Pojawiają się też enklawy osiedli domów jednorodzinnych. Zewnętrzne części dzielnicy to dawne wsie, co determinuje występowanie rozległych obszarów zabudowy jednorodzinnej. Południe jest wysoce zurbanizowane, sąsiaduje bezpośrednio ze Śródmieściem i stanowi jego dobre uzupełnienie pod względem usługowym. Występują tu zarówno budynki mieszkalne jedno-, jak i wielorodzinne. Szczecin Zachód daje mieszkańcom dostęp do 4 szpitali i niemal 20 przychodni lekarskich. Działa tu ponad 40 szkół i mieszczą się dwa wydziały Politechniki Szczecińskiej. Czas wolny można spędzić np. w domu kultury, nad jednym z dwóch kąpielisk lub w parku rekreacyjnym. Przez Szczecin Zachód biegną trzy drogi krajowe i droga wojewódzka. Znajduje się tu 6 stacji kolejowych i regularnie kursują autobusy miejskie. Dociera tu 10 linii tramwajowych.

Komunikacja

Przez terytorium dzielnicy Szczecin Zachód biegną drogi krajowe nr 10 i nr 13, a jej południową granicę wyznacza droga krajowa nr 31. W ułożeniu niemal południkowym przebiega tędy również droga wojewódzka nr 115. Kursują tu linie autobusów miejskich i 10 linii tramwajowych. Funkcjonuje też transport kolejowy – w dzielnicy mieści się 6 stacji kolejowych.

W odległości 150 metrów od inwestycji Śródmiejskie Ogrody etap 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Cmentarz Centralny.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Śródmiejskie Ogrody etap 2 znajdują się 22 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Gimnazjum Nr 27 im. Gen. St.F.Sosabowskiego w odległości 400m, Przedszkole Publiczne Nr 74 w odległości 900m, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie w odległości 900m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się Cefarm Szczecin S.A. Apteka, w odległości 350 m znajduje się Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szkół Wyższych Poradnia Fizjoterapii i Rehabilitacji, w odległości 450 m znajduje się Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szkół Wyższych Przychodnia Politechniki Szczecińskiej.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 400 m znajduje się Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 2, w odległości 550 m znajduje się Kościół Chrześcijan Wiary Ewangelicznej Zbór Jezusa Chrystusa Oblubienica, w odległości 800 m znajduje się Biblioteka Główna Politechniki Szczecińskiej.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 450 m znajduje się Korty Tenisowe Szczecin, w odległości 600 m znajduje się Centrum Sportu i Rekreacji, w odległości 650 m znajduje się Fitness.

Data publikacji: 18.09.2019

Data aktualizacji: 07.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie