Zakątek Sopot - Zielone tarasy z widokiem na morze

Apartament wakacyjny

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezM Serwis Marek Osiński

Zapytaj o ceny

Rekomendowane pod inwestycje

Apartamenty wakacyjne znajdujące się w inwestycji Zakątek Sopot - Zielone tarasy z widokiem na morze są przeznaczone pod zakup inwestycyjny z możliwością generowania przychodów z wynajmu lub dla ludzi poszukujących tak zwanego „drugiego domu” do wypoczynku. Oferty w tej inwestycji nie mają gwarantowanej stopy zwrotu.

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Zakątek Sopot - Zielone tarasy z widokiem na morze dostępnych jest 7 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
A-M2
2
53,3 m²
1
B-M2
2
53,3 m²
1
B-M3
2
37,8 m²
1
A-M1
4
90,7 m²
Parter
A-M4
4
93,2 m²
2
B-M1
4
90,7 m²
Parter
B-M4
4
93,2 m²
2

Opis Inwestycji

"Zakątek Sopot" to nasza wyjątkowa inwestycja w Sopocie. Kameralny apartamentowiec zlokalizowany w północnej części kurortu.W dwóch budynkach zaprojektowano 8 mieszkań o powierzchni od 37,8 m² do 93,2 m². Do mieszkań parterowych przynależą ogrody o powierzchni 160 m² oraz 200 m². Dachy budynków uwieńczone są zielonymi tarasami z widokiem na morze. Miejsca garażowe i komórki lokatorskie usytuowane są w podziemiu hali garażowej z której na górę prowadzi winda. Teren jest ogrodzony.Planowany termin oddania inwestycji to I kwartał 2021 roku.Informacje dodatkowe:• Komórka lokatorska w cenie mieszkania.• Cena miejsca postojowego w hali garażowej 35 000 zł brutto.• Wykończenie mieszkania: stan deweloperski.• Wysokość pomieszczeń: 2,90 m.• Istnieje możliwość indywidualnego zaprojektowania i wykończenia mieszkania.

Inwestycja Zakątek Sopot - Zielone tarasy z widokiem na morze znajduje się w Sopocie, ul. Kraszewskiego 6 (1.5 km od centrum Sopotu), została zrealizowana przez dewelopera M Serwis Marek Osiński.

Inwestycja Zakątek Sopot - Zielone tarasy z widokiem na morze została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych apartamentów w tym 8 lokali typu apartament, znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Zakątek Sopot - Zielone tarasy z widokiem na morze pozostało na sprzedaż 7 apartamentów o powierzchniach od 38 do 93 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 38 do 53 m2 (3 apartamenty)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 91 do 93 m2 (4 apartamenty)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper M Serwis Marek Osiński przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 8 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 290 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
Istnieje możliwość indywidualnego zaprojektowania i wykończenia mieszkania.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras, ogródek, balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, morze.
Typ nieruchomości:Apartament wakacyjny

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:aktualnie dostępnych jest 7 apartamentów w tym 7 lokali typu apartament.
Powierzchnie apartamentów:od 38 do 93 m2.
Liczba pokoi:dostępne są apartamenty 2, 4-pokojowe.
Ceny apartamentów (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Zakątek Sopot - Zielone tarasy z widokiem na morze

Sopot to miasto w województwie pomorskim, środkowe i najmniejsze z trzech miast tworzących Trójmiasto. Od południa sąsiaduje z gdańską dzielnicą Jelitkowo, od północy z gdyńskim Orłowem, od wschodu z Morzem Bałtyckim a od zachodu z Lasami Sopockimi, które stanowią ok. 50 % powierzchni miasta. Ofertę sportową uzupełnia Aquapark Sopot, prywatne centra fitness i sztuk walki a także Ergo Arena, która leży przy południowej granicy miasta. Na powierzchni 17 km kw mieszka tu ok. 35 tys. mieszkańców. W mieście działają liczne uniwersytety, m.in. Sopocka Szkoła Wyższa, Europejska Szkoła Hotelarstwa, Turystyki i Przedsiębiorczości, Wydział Zamiejscowy Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej i Sopocka Szkoła Zarządzania. Najważniejsze muzea to Państwowa Galeria Sztuki i Muzeum Sopotu. Miasto najbardziej znane jest z tutejszego zespołu uzdrowiskowego, drewnianego molo i letniego festiwalu piosenki.

Komunikacja

Transport publiczny w Sopocie zapewnia ZKM w Gdyni i ZTM w Gdańsku. Łącznie kursuje tu 11 linii autobusów. Dalekobieżne połączenia kolejowe obsługuje stacja Sopot. Lotnisko im. Lecha Wałęsy mieści się w odległości ok. 10 km.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zakątek Sopot - Zielone tarasy z widokiem na morze mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 310 metrów od inwestycji Zakątek Sopot - Zielone tarasy z widokiem na morze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zakątek Sopot - Zielone tarasy z widokiem na morze znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Sopockie Przedszkole Niepubliczne "Montessori" w odległości 110 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Sopocka Szkoła Montessori" w odległości 110 m, Przedszkole Montessori "Nasz wspólny świat" w odległości 160 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zakątek Sopot - Zielone tarasy z widokiem na morze składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 280 m znajduje się Żabka, w odległości 300 m znajduje się Cukiernia, Delikatesy "Janina", w odległości 330 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zakątek Sopot - Zielone tarasy z widokiem na morze w odległości 140 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 24.04.2018

Data aktualizacji: 12.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie