Domy Dmowskiego

- OSTATNIE WOLNE , GOTOWE DOMY!

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezM-3 Michalska Magdalena

Ceny od: 3 559 zł/m2

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Domy Dmowskiego dostępnych jest 7 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena
ID
6
147,5 m²
218 m2
IIID
6
147,5 m²
143 m2
IVD
6
147,5 m²
143 m2
VL
6
147,5 m²
218 m2
IVL
6
147,5 m²
143 m2
IIL
6
147,5 m²
143 m2
IL
6
147,5 m²
218 m2

Opis Inwestycji

ATRAKCYJNE DOMY W ZIELONEJ CZĘŚCI MAREKKameralne 147-metrowe domy, które powstają w nowej inwestycji, składającej się z 10 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Segmenty sprzedajemy jako domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej, a każdy dom posiada wraz z działką jedną, własną księgę wieczystą.ZALETY*BEZPIECZNA KAMERALNA ZABUDOWA ( po 5 segmentów w szeregu)* WŁASNE, OSOBNE DZIAŁKI Z BRAMĄ I FURTKĄ*GARAŻ I MIEJSCE PARKINGOWE ZEWNĘTRZNE DO KAŻDEGO DOMU* WŁASNY OGRÓDEK ( indywidualne , wydzielone działki na każdy budynek) OD 143 DO 218 M2 w zależności od wybranego domu* TRZECIA KONDYGNACJA UŻYTKOWA( łazienka + 1 lub 2 pokoje)*KAŻDY DOM MA WŁASNE ŚCIANY NOŚNE PRZEDZIELONE IZOLACJĄ AKUSTYCZNĄ* FUNKCJONALNY ROZKŁAD ( 3 łazienki, 2 garderoby)*BUDYNKI ZAPROJEKTOWANE TAK, ABY WŁAŚCICIEL MÓGŁ DOSTOSOWAĆ WNĘTRZA DO SWOICH POTRZEB*PODWYŻSZONY STANDARD WYKOŃCZENIA, M.IN. :• ogrzewanie podłogowe na parterze• kominek w każdym domubudynki na podwójnych ścianach( komfort związany z dobrą akustyką)• piec kondensacyjny, z zamkniętą komorą spalania z 2 zasobnikami na ciepłą wodę• drzwi wejściowe i garażowe marki GERDA• okna PCV 3-szybowe DRUTEX z napowietrznikami• brama garażowa ocieplana z automatem• Rozbudowana instalacja elektryczna, alarmowa, tv*SUPER LOKALIZACJA- ul.DMOWSKIEGO( w pobliżu las, spokojna okolica , w sąsiedztwie niska ,nowoczesna zabudowa)*DOBRA KOMUNIKACJA*BLISKO SZKOŁA, PRZEDSZKOLE, ŻŁOBEK, ŻABKA, DELIKATESY ORAZ ZIELONE TERENY REKREACYJNE.

Inwestycja Domy Dmowskiego znajduje się w Markach, ul. Dmowskiego 66 (1.8 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera M-3 Michalska Magdalena.

Inwestycja Domy Dmowskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z w tym 10 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Domy Dmowskiego pozostało na sprzedaż 7 nowych domów o powierzchni 148 metrów kwadratowych w cenie od 525 000 zł.

Dostępne są domy:

  • 6-pokojowe o powierzchni od 148 m2 w cenie od 525 000 zł (7 domów)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper M-3 Michalska Magdalena przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, boisko, internet, TV kablowa.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępnych jest 7 domów w tym 7 domów typu dom szeregowy.
Powierzchnie domów: 148 m2.
Powierzchnie działek:od 143 do 218 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 6-pokojowe.
Ceny domów:
  • kształtują się w zakresie od 525 000 do 555 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 3 559 do 3 763 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Domy Dmowskiego

Marki to miasto usytuowane w powiecie wołomińskim, na północny wschód od Warszawy. Miasteczko zajmuje obszar o powierzchni 26 km2, który przecinają rzeki: Długa i Czarna oraz otaczają tereny leśne. Dogodna lokalizacja w odległości 14 km od centrum Warszawy sprawia, że w Markach mieszka ponad 29 tys. osób. Zabudowę mieszkaniową stanowią: domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne oraz czterokondygnacyjne bloki. Unikatowym obiektem urbanistycznym jest osiedle Briggsówka, gdzie znajdują się pozostałości fabryki Briggsów, zabytkowa rezydencja oraz tzw. familoki – dawne budynki mieszkalne dla robotników. Osią miasta jest Al. Józefa Piłsudskiego, zaś obszary zieleni to: Park Miejski i rezerwat Horowe Bagno. W Markach zlokalizowane jest Centrum Handlowe M1 oraz mieści się wiele cegielni i zakładów produkcyjnych, min.: Tchibo Manufacturing Poland i Komandor Warszawa S.A. Kursują tutaj autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a ważną arterią jest droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok).

Komunikacja

Główna arteria w Markach to Al. Józefa Piłsudskiego, będąca częścią drogi krajowej nr 8 (Warszawa – Białystok). Przez miasto przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 631 z Rembertowa do Nowego Dworu Mazowieckiego oraz nr 632 przez Legionowo do Płońska. W Markach kursują lokalne linie autobusowe oraz 6 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej: 5 strefowych i jedna nocna.

W odległości 1000 metrów od inwestycji Domy Dmowskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny HALLERA 02 (MARKI).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Domy Dmowskiego znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne nr 5 Jutrzenka w odległości 650m, Oliver D.Smithson Spółka Jawna w odległości 850m, Przedszkole Niepubliczne Krasnal w odległości 900m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 500 m znajduje się Szymański Piotr, lek. med. Spec. neurolog. Gabinet, w odległości 1050 m znajduje się Centrum Medyczne Marki, w odległości 1250 m znajduje się Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Poradnia Lekarska .

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 1200 m znajduje się Urząd Pocztowy, w odległości 1450 m znajduje się LOMBARD, w odległości 1450 m znajduje się Bank Polskiej Spóldzielczosci S.A. Bankomat.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1550 m znajduje się Exo Fitness, w odległości 1600 m znajduje się Your Fitness-Woman Club.

Data publikacji: 30.08.2019

Data aktualizacji: 23.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie