Apartamenty Przewóz

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż ul. Przewóz, oferowane bezpośrednio przez LV DEVELOPMENT

Kraków, Podgórze, ul. Przewóz
Ceny od: 8 500 zł brutto/m2
Apartamenty Przewóz

29 zdjęć

Apartamenty Przewóz
Apartamenty Przewóz
Apartamenty Przewóz
Apartamenty Przewóz

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Przewóz dostępnych jest 8 ofert

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
B15
2
40,54 m²
2
498 642 zł
A15
3
58,93 m²
2
766 090 zł
A10
3
57,86 m²
2
752 180 zł
A29
3
58,26 m²
5
635 034 zł
A22
3
57,86 m²
4
581 493 zł
A16
3
57,86 m²
3
578 600 zł
B17
4
69,12 m²
3
898 560 zł
A1
4
66,4 m²
Parter
640 760 zł

Opis Inwestycji

APARTAMENTY PRZEWÓZ – KOLEJNA INWESTYCJA LV DEVELOPMENT

• 2 kameralne budynki z garażami podziemnymi, w każdym po 30 mieszkań

• Planowany termin oddania do użytkowania obu budynków: marzec - kwiecień 2022

• Mieszkania w stanie deweloperskim lub wykończone pod klucz.

• 31 bezpłatnych miejsc postojowych dla mieszkańców.

• Nieopodal parków zieleni i zalewu Bagry.

ZYSKAJ NA CZASIE, OSZCZĘDŹ SOBIE STRESU ZWIĄZANEGO Z CAŁYM PROCESEM PROJEKTOWANIA, ZAMAWIANIEM ASORTYMENTU I NADZOREM NAD WYKONAWCAMI

GDY INNI SĄSIEDZI ODBIORĄ KLUCZE DO SUROWYCH MIESZKAŃ, TY MOŻESZ WPROWADZIĆ SIĘ DO WYKOŃCZONEGO MIESZKANIA OSZCZĘDZAJĄC CZAS, NERWY I PIENIĄDZE

ZAKUP MIESZKANIA WYKOŃCZONEGO POD KLUCZ TO OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I PIENIĘDZY A TAKŻE GWARANCJA JAKOŚCI

Apartamenty Przewóz to kompleks dwóch budynków mieszkalnych z lokalem usługowym i garażem podziemnym położonych w dzielnicy Podgórze -Płaszów, przy ulicy Przewóz.

Każdy budynek składa się z 30 mieszkań o powierzchni od ok. 37 do 109 m kw. Mieszkania są funkcjonalne, posiadają duże tarasy, oraz balkony.

W inwestycji znajdziecie Państwo ustawne rozkłady mieszkań, zaczynając od dwupokojowych 37 m2 do 46 m2, później trzypokojowe mieszkania o pow. 55-71m2, kończąc na 4 pokojowych od 66 do 109 m2.

Przygotowaliśmy szereg udogodnień dla mieszkańców jak choćby stację ładowania samochodów elektrycznych i plac zabaw dla dzieci. Budynki wyróżnia nowoczesna architektura. Dużo uwagi poświęcamy ekologii, bezpieczeństwu i wygodzie mieszkańców. W oknach zostaną zainstalowane energooszczędne pakiety trzyszybowe, zamontujemy też drzwi tłumiące hałas. Osiedle zostanie objęte monitoringiem a dla zmotoryzowanych mieszkańców przygotowaliśmy garaże podziemne i miejsca postojowe.

Nasza oferta dopasowana jest do klientów kupujących zarówno swoje pierwsze mieszkanie, jak i osób inwestujących w mieszkania na wynajem.

Cenimy Państwa komfort i wygodę, dlatego w inwestycji Apartamenty Przewóz przygotowaliśmy 31 MIEJSC POSTOJOWYCH OGÓLNODOSTĘPNYCH BEZPŁATNYCH jedynie dla mieszkańców inwestycji.

Co to oznacza?

Pomimo, miejsc w garażu i miejsc zewnętrznych przydzielonych do konkretnych mieszkań, wjeżdżając za szlaban inwestycji (wjazd na pilota jedynie dla mieszkańców) macie Państwo 31 miejsc na których zaparkować można drugie auto, lub ugościć Państwa znajomych, którzy przyjadą w odwiedziny.

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych przepisów prawnych. Przedstawione na niniejszej stronie wizualizacje mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy ułatwiający przyszłym nabywcą mieszkań zorientowanie się w ogólnym wyglądzie wykańczanego mieszkania. Przedstawione wizualizacje nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. z 2014 r., poz. 121; ze zm.) i nie są wiążące dla Dewelopera. Rzeczywisty wygląd produktów, mebli, wizualizacji w tym ich kolor, może różnić się od przedstawionego na zdjęciach.

Odniesieniem do przedmiotu sprzedaży jest standard wykończenia mieszkania.

Inwestycja Apartamenty Przewóz znajduje się na Podgórzu, ul. Przewóz (4.3 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez LV DEVELOPMENT.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 60 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Przewóz w sprzedaży jest 8 nowych mieszkań o powierzchni od 41 do 69 metrów kwadratowych, w cenie od 8 500 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 2-pokojowe o powierzchni 41 m2 w cenie od 498 642 zł (1 mieszkanie)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 58 do 59 m2 w cenie od 578 600 zł (5 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 66 do 69 m2 w cenie od 640 760 zł (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców LV DEVELOPMENT przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (27 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (48 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie cena od 2500 zł/m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 60 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, wykończenie pod klucz

Ogrzewanie

Miejskie. Każde mieszkanie opomiarowane.

Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon, taras.
Komórki lokatorskie:
posiada: cena od 2500 zł/m2
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (27 miejsc): w garażu podziemnym budynku A: 11 niezależnych miejsc postojowych, w budynku B 16 miejsc postojowych w cenie 39 900 zł..
 • miejsca postojowe naziemne (48 miejsc): w cenie od 18 000 do 22 000 zł..
Udogodnienia:
usługi w budynku, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 8 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 41 do 69 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 498 642 do 898 560 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 500 do 13 000 zł.
Opis płatności:
wpłacacie państwo środki na swój indywidualny rachunek powierniczy otwarty. 10 000 zł tytułem umowy rezerwacyjnej – płatne do 3 dni po umowie i zwracane na 3 dni po umowie deweloperskiej 20% - po umowie deweloperskiej następnie ok 5-6 transz płatnych co ok 2-3 msc (wpłaty wprost proporcjonalne do stanu zaawansowania robót) ostatnia transza 5% przed odbiorem mieszkania. lub: 25% po umowie deweloperkiej i 75% przed odbiorem mieszkania (opcja dodatkowo płatna 250 zł do m2 zakupowanego mieszkania)..
Warunki rezerwacji:
umowa rezerwacyjna, kaucja rezerwacyjna wynosi 10 000 zł..
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Apartamenty Przewóz znajduje się 1 oferta rekomendowana do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Apartamenty Przewóz – to idealna lokalizacja, dla tych osób, które cenią sobie rozwiniętą infrastrukturę. W okolicy inwestycji liczne przedszkola i szkoły, a to wszystko doskonale skomunikowane. Bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych sprawia, że jest to świetne miejsce dla ludzi młodych, rodzin z dziećmi oraz seniorów.

Dzielnica Podgórze znajduje się w centrum Krakowa i jest zamieszkiwana przez 34 045 osób. Dzielnicę można podzielić na 3 podregiony, z których każdy cechuje się odmiennym typem zabudowy. Stare Podgórze pełne jest zabytków i budynków wzniesionych w XIX i na początku XXw., w Płaszowie dominują czterokondygnacyjne budynki z lat 90-tych XXw. oraz domy jednorodzinne, natomiast na Rybitwach domy jednorodzinne mieszają się z nieruchomościami przemysłowymi. Podgórze to dzielnica, na której II wojna światowa wyraźnie odcisnęła swoje piętno. Do dziś wiele jest tu świadectw koszmaru niemieckiej okupacji, takich jak pozostałości po obozie koncentracyjnym „Płaszów”. Obecnie jednak dzielnica rozwija się w szybkim tempie i może pochwalić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, czego przykładem jest niemal 20 szkół, 2 galerie, 2 muzea, Kino Teatr „Wrzos”, domy kultury. Odpocząć można tu na Plantach im. F. Nowackiego lub w Parku im. W. Bednarskiego. Dodatkowo Podgórze ma dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a dojazdy ułatwiają przechodzące przez dzielnicę drogi: krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776.

Komunikacja

Podgórze przecina droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 7. Dzielnica leżąca w centralnej części miasta ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z jego pozostałymi rejonami. Kursuje tu ok. 20 linii autobusów miejskich i tramwajów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Przewóz?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Przewóz mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Apartamenty Przewóz znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rzebika.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Przewóz znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Przewóz znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "NUTKI" w odległości 70 m, Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego "Labor" w odległości 190 m, Samorządowe Przedszkole Nr 27 w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Przewóz składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 240 m znajduje się Biedronka, w odległości 250 m znajduje się Spar, w odległości 260 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Przewóz w odległości 410 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Bieżnia.

Data publikacji: 13.10.2020
Data aktualizacji: 04.10.2021
LV DEVELOPMENT logo

LV DEVELOPMENT

Aneta Wątor

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Lema 32 Kraków

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 18:00
 • Piątek: 09:00 - 16:00

Prosimy o wcześniejsze ustalenie terminu.

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: