Apartamenty Przewóz

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Przewóz, oferowane bezpośrednio przez

LV DEVELOPMENT

Kraków, Podgórze, ul. Przewóz

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 614 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty PrzewózApartamenty Przewóz

17 zdjęć

Apartamenty Przewóz
Apartamenty Przewóz
Apartamenty Przewóz
Apartamenty Przewóz

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski
  • Wykończenie pod klucz

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 60 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski, wykończenie pod klucz

Ogrzewanie

Miejskie. Każde mieszkanie opomiarowane.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: cena od 2500 zł/m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (27 miejsc) : w garażu podziemnym budynku A: 11 niezależnych miejsc postojowych, w budynku B 16 miejsc postojowych w cenie 39 900 zł.
  • miejsca postojowe naziemne (48 miejsc) : w cenie od 18 000 do 22 000 zł.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Jesteśmy deweloperem, który sprzedaje wykończone mieszkania pod klucz.

Mieszkanie będzie w pełni gotowe do zamieszkania na 30.04.2022

ZYSKAJ NA CZASIE, OSZCZĘDŹ SOBIE STRESU ZWIĄZANEGO Z CAŁYM PROCESEM PROJEKTOWANIA, ZAMAWIANIEM ASORTYMENTU I NADZOREM NAD WYKONAWCAMI

GDY INNI SĄSIEDZI ODBIORĄ KLUCZE DO PUSTYCH MIESZKAŃ, TY WPROWADZISZ SIĘ DO WYKOŃCZONEGO MIESZKANIA OSZCZĘDZAJĄC CZAS, NERWY I PIENIĄDZE

ZAKUP MIESZKANIA WYKOŃCZONEGO POD KLUCZ TO OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I PIENIĘDZY A TAKŻE GWARANCJA JAKOŚCI

MIESZKANIE A10 WYKOŃCZONE POD KLUCZ , 3 POKOJE, 57,86 M2

APARTAMENTY PRZEWÓZ:

Płaszów bardzo szybko i prężnie się rozwija. Sąsiaduje z Zabłociem, które w ciągu ostatnich kilkunastu lat, z zaniedbanej poprzemysłowej dzielnicy, stało się jednym z najbardziej pożądanych adresów w mieście. W Płaszowie dzieje się dokładnie to samo. Jednym z jego największych atutów jest bliskość centrum i świetna komunikacja.

Apartamenty Przewóz to kompleks dwóch budynków mieszkalnych z lokalem usługowym i garażem podziemnym położony w dzielnicy Podgórze -Płaszów, przy ulicy Przewóz w Krakowie.

Każdy budynek składa się z 30 mieszkań o powierzchni od ok. 37m2 do 109m2. Mieszkania są funkcjonalne, posiadają duże tarasy lub balkony.

Przygotowaliśmy szereg udogodnień dla mieszkańców, takich jak stację ładowania samochodów elektrycznych czy plac zabaw dla dzieci.

Budynki wyróżnia nowoczesna architektura. Dużo uwagi poświęcamy ekologii, bezpieczeństwu i wygodzie mieszkańców. W oknach zostaną zainstalowane energooszczędne pakiety trzyszybowe, zamontujemy też drzwi tłumiące hałas. Osiedle zostanie objęte monitoringiem, a dla zmotoryzowanych mieszkańców przygotowaliśmy garaże podziemne oraz naziemne miejsca postojowe.

Lokalizacja: ul. Przewóz, naprzeciwko numeru 45, Kraków, Podgórze – Płaszów

Kondygnacja: 3/5 piętro

Zachęcam również do ustalenia terminu wirtualnego spotkania, na którym szczegółowo przedstawię ofertę, lub odwiedzenia biura sprzedaży mieszkań, przy ul. Lema 32 w Krakowie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach 9:00 – 17:00 (pon-śr), we czwartki pracujemy do 18:00 a w piątki do 16:00, prosimy tylko o wcześniejsze ustalenie terminu.

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych przepisów prawnych. Przedstawione na niniejszej stronie wizualizacje mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy ułatwiający przyszłym nabywcą mieszkań zorientowanie się w ogólnym wyglądzie wykańczanego mieszkania. Przedstawione wizualizacje nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. z 2014 r., poz. 121; ze zm.) i nie są wiążące dla Dewelopera.

Rzeczywisty wygląd produktów, mebli, wizualizacji w tym ich kolor, może różnić się od przedstawionego na zdjęciach.

Odniesieniem do przedmiotu sprzedaży jest standard wykończenia mieszkania.

Inwestycja Apartamenty Przewóz znajduje się na Podgórzu, ul. Przewóz (4.3 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez LV DEVELOPMENT.

Inwestycja Apartamenty Przewóz została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 60 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Przewóz nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców LV DEVELOPMENT przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (27 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne (48 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie cena od 2500 zł/m2.

Lokalizacja inwestycji

Dzielnica Podgórze znajduje się w centrum Krakowa i jest zamieszkiwana przez 34 045 osób. Dzielnicę można podzielić na 3 podregiony, z których każdy cechuje się odmiennym typem zabudowy. Stare Podgórze pełne jest zabytków i budynków wzniesionych w XIX i na początku XXw., w Płaszowie dominują czterokondygnacyjne budynki z lat 90-tych XXw. oraz domy jednorodzinne, natomiast na Rybitwach domy jednorodzinne mieszają się z nieruchomościami przemysłowymi.

Dzielnica rozwija się w szybkim tempie i może pochwalić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, czego przykładem jest niemal 20 szkół, 2 galerie, 2 muzea, Kino Teatr „Wrzos”, domy kultury. Odpocząć można tu na Plantach im. F. Nowackiego lub w Parku im. W. Bednarskiego. Dodatkowo Podgórze ma dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a dojazdy ułatwiają przechodzące przez dzielnicę drogi: krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Przewóz?

Podgórze przecina droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 7. Dzielnica leżąca w centralnej części miasta ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z jego pozostałymi rejonami. Kursuje tu ok. 20 linii autobusów miejskich i tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Przewóz mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1494 metrów od inwestycji Apartamenty Przewóz znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Płaszów.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Przewóz znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Przewóz znajduje się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Nutki" w odległości 63 m, Szkoła podstawowa nr 8 w odległości 392 m, szkoła w odległości 436 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Przewóz jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Maestic Dental Studio w odległości 522 m, Estedent w odległości 530 m, NZOZ Judym, Filia w odległości 593 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Przewóz składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 108 m znajduje się Delikatesy Premium, w odległości 212 m znajduje się Biedronka, w odległości 237 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Przewóz w odległości 396 m znajduje się boisko / kort, w odległości 415 m znajduje się Bieżnia, w odległości 656 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 13.10.2020
Data aktualizacji: 01.09.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: