Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Apartamenty Działkowa – gotowe do odbioru

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Działkowa, oferowane bezpośrednio przez

LV DEVELOPMENT

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. Działkowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 108 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty Działkowa – gotowe do odbioruApartamenty Działkowa – gotowe do odbioru

23 zdjęcia

Apartamenty Działkowa – gotowe do odbioru
Apartamenty Działkowa – gotowe do odbioru
Apartamenty Działkowa – gotowe do odbioru
Apartamenty Działkowa – gotowe do odbioru

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski
  • Wykończenie pod klucz

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 45 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski, wykończenie pod klucz

Mieszkania oddawane w pełnym stanie deweloperskim, choć istnieje możliwość wykończenia mieszkania pod klucz. W urządzeniu mieszkań pod klucz pomaga firma Meble Prato M4prato. Szacunkowy budżet wykończenia dla mieszkania o pow. 50m2 to 60-70 000 zł (w tym indywidualny projekt mieszkania, meble kuchenne wraz z zabudową AGD, łazienki w pełni wykończone, drzwi wewnętrzne, pełen nadzór wykonawczy..)

Konstrukcja budynku

Budynek posadowiony na płycie żelbetowej.

Stolarka okienna

Stolarka okienna - PCV

Ściany

- ściany nośne zewnętrzne i wewnętrzne kondygnacji podziemnej - żelbetowe, - ściany nośne zewnętrzne kondygnacji naziemnej - w systemie mieszanym (elementy żelbetowe wypełnione pustakiem silikatowym) - wewnętrzne - żelbetowe/ z bloczku silikatowego akustycznego - ścianki działowe - bloczek Multigips (8cm)

Parapety zewnętrzne

w standardzie deweloperskim

Parapety wewnętrzne

- brak

Instalacje

- kanalizacja sanitarna, deszczowa, wody zimnej, wody ciepłej, centralnego ogrzewania

Ogrzewanie

- gazowe (kotłownia)

Wentylacja

- wentylacja mechaniczna kondygnacji podziemnej, elektryczna, niskoprądowa

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Inwestycja Apartamenty Działkowa to: 3 budynki mieszkalne w każdym 15 mieszkań o metrażach 40-60m2, 2 piętra z garażem podziemnym i komórkami lokatorskimi (46 miejsc postojowych i 42 komórki lokatorskie)

Atuty inwestycji:

Kameralna inwestycja, cicha i spokojna lokalizacja, garaż podziemny, otoczenie ogródków działkowych, zielona okolica, naświetlone pomieszczenia, dogodna lokalizacja, to częste atuty wymieniane przez nabywców.

Zachęcamy do odwiedzenia strony ze szczegółami inwestycji: https://lvdevelopment.pl/inwestycje/dzialkowa/

O inwestorze: LV DEVELOPMENT jest rodzinną firmą deweloperską, która buduje kameralne nieruchomości dla młodych ludzi. Spółka powstała ponad 25 lat temu i zbudowała już ponad 15 tysięcy metrów powierzchni użytkowej mieszkań. LV Development stawia na tradycyjne wartości, indywidualne podejście do klienta, a także na nowoczesne budownictwo. Mieszkania przez nas realizowane są ergonomiczne i doskonale dostosowane do wymagań klientów.

Standard wykończenia:

Mieszkania oddawane w pełnym stanie deweloperskim lub wykończone pod klucz.

Mieszkania B11 i C14 są wykończone:

Wymalowane i wyszpachlowane ściany na biało

Podłoga

Wykończona łazienka z armaturą

Zamontowane lampy

Drzwi wewnętrzne

Do indywidualnej aranżacji pozostaje kuchnia oraz zamówienie mebli

Ogrzewanie:

Ogrzewanie oraz woda ciepła z własnej kotłowni gazowej. Każde mieszkanie jest opomiarowane.

Infrastruktura:

W pobliżu inwestycji pełna infrastruktura: liczne sklepy, szkoły, przedszkola, restauracje, przychodnie, apteki. Bliskość obwodnicy zapewni dogodne połączenie z innymi dzielnicami. Do najbliższego przystanku autobusowego ok 300 m. Do tramwajowego ok 1 km. Do Rynku Głównego ok. 8 km.

Zachęcamy do ustalenia terminu wirtualnego spotkania, na którym szczegółowo przedstawimy ofertę, lub odwiedzenia biura sprzedaży mieszkań, przy ul. Lema 32 w Krakowie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach 9:00 – 17:00 (pon-śr), we czwartki pracujemy do 18:00 a w piątki do 16:00, prosimy tylko o wcześniejsze ustalenie terminu.

Życzymy przyjemnego i szybkiego procesu zakupu nieruchomości,

Zespół LV Development

https://lvdevelopment.pl/

Inwestycja Apartamenty Działkowa – gotowe do odbioru znajduje się na Bieżanowie-Prokocimiu, ul. Działkowa (7.2 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez LV DEVELOPMENT.

Inwestycja Apartamenty Działkowa – gotowe do odbioru została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 45 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Działkowa – gotowe do odbioru nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców LV DEVELOPMENT przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, która powstała z przyłączenia do miasta wsi Bieżanów, Prokocim i Rżąka. Do 1990r. należała do dzielnicy Podgórze. Zajmuje powierzchnię 1847,39 ha, a mieszka w niej 63 026 osób. Rozwój i zabudowa dzielnicy miały ścisły związek z historią jej poszczególnych części, np. w Bieżanowie, gdzie działały liczne fabryki, powstały bloki i osiedla niskokondygnacyjnych domów dla pracowników, a w Prokocimiu wybudowano wielkopłytowe bloki dla kolejarzy pracujących na tutejszej kolei i ich rodzin. Z czasem powstała cała infrastruktura typowa dla obszarów zurbanizowanych, czyli urzędy, placówki dydaktyczno-wychowawcze, punkty handlowo-usługowe itp. Krajobraz dzielnicy jest dość urozmaicony, ze względu na różną wysokość budynków mieszkalnych, a także z uwagi na niektóre zabytki, rozbudowane linie kolei towarowej oraz liczne tereny zielone. Ze względu na wysoki stopień uprzemysłowienia, Bieżanów-Prokocim musiał być dobrze skomunikowany z pozostałymi częściami miasta. Do dziś regularnie kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Przez dzielnicę przechodzą drogi krajowe nr 7 i 94, a część południowej granicy Bieżanowa-Prokocimia stanowi autostrada A4.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Działkowa – gotowe do odbioru?

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, którą utworzono z 3 wsi przyłączonych do miasta w latach 40-tych XXw. Mieszka w niej 63 026 osób, a jej powierzchnia to 1847,39 ha. W zabudowie dominują nieruchomości typowe dla terenów zindustrializowanych. Wielkopłytowe bloki będące pozostałością po mieszkaniach pracowniczych są tu zestawione z osiedlami niskokondygnacyjnych domów. Całości dopełnia rozbudowana infrastruktura oraz ciekawe zabytki i urokliwe tereny zielone. Dzielnica jest dobrze połączona z resztą miasta. Przebiegają przez nią też drogi krajowe i fragment autostrady.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Działkowa – gotowe do odbioru mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 202 metrów od inwestycji Apartamenty Działkowa – gotowe do odbioru znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bieżanów Trafo 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Działkowa – gotowe do odbioru znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Działkowa – gotowe do odbioru znajduje się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 282 m, szkoła w odległości 290 m, Przedszkole Samorządowe 180 w odległości 295 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Działkowa – gotowe do odbioru jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Gabinet Stomatologiczny Litewka Adam i Dorota w odległości 501 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 709 m, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Judym w odległości 842 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Działkowa – gotowe do odbioru składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 627 m znajduje się Żabka, w odległości 669 m znajduje się Lidl, w odległości 701 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Działkowa – gotowe do odbioru w odległości 338 m znajduje się boisko / kort, w odległości 377 m znajduje się boisko / kort, w odległości 386 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 02.07.2019
Data aktualizacji: 01.02.2021

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023