Apartamenty Działkowa – gotowe do odbioru

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezLV DEVELOPMENT

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 532 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Domy "Po przecinku"(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. Przecinek (8.1 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 8 098 brutto/m2
  Domy "Po przecinku"
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 11
  Powierzchnia: 74 - 83 m2
  Liczba pokoi: 4
  SOLART sp. z o.o.
 • Mała Góra 10(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. Mała Góra 10 (8.1 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 8 259/m2
  Mała Góra 10
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 8
  Powierzchnia: 52 - 54 m2
  Liczba pokoi: 3
  Paweł Mleko PM-Development
 • Start City Etap III(1.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. Republiki Korczakowskiej 3 (6.7 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 9 350/m2
  Start City Etap III
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 36 - 60 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 2 oferty
  Grupa Deweloperska START

Opis Inwestycji

Inwestycja Apartamenty Działkowa to: 3 budynki mieszkalne w każdym 15 mieszkań o metrażach 40-60m2, 2 piętra z garażem podziemnym i komórkami lokatorskimi (46 miejsc postojowych i 42 komórki lokatorskie)Atuty inwestycji:Kameralna inwestycja, cicha i spokojna lokalizacja, garaż podziemny, otoczenie ogródków działkowych, zielona okolica, naświetlone pomieszczenia, dogodna lokalizacja, to częste atuty wymieniane przez nabywców.Zachęcamy do odwiedzenia strony ze szczegółami inwestycji: https://lvdevelopment.pl/inwestycje/dzialkowa/O inwestorze: LV DEVELOPMENT jest rodzinną firmą deweloperską, która buduje kameralne nieruchomości dla młodych ludzi. Spółka powstała ponad 25 lat temu i zbudowała już ponad 15 tysięcy metrów powierzchni użytkowej mieszkań. LV Development stawia na tradycyjne wartości, indywidualne podejście do klienta, a także na nowoczesne budownictwo. Mieszkania przez nas realizowane są ergonomiczne i doskonale dostosowane do wymagań klientów.Standard wykończenia:Mieszkania oddawane w pełnym stanie deweloperskim lub wykończone pod klucz.Mieszkania B11 i C14 są wykończone:Wymalowane i wyszpachlowane ściany na białoPodłogaWykończona łazienka z armaturąZamontowane lampyDrzwi wewnętrzneDo indywidualnej aranżacji pozostaje kuchnia oraz zamówienie mebliOgrzewanie:Ogrzewanie oraz woda ciepła z własnej kotłowni gazowej. Każde mieszkanie jest opomiarowane.Infrastruktura:W pobliżu inwestycji pełna infrastruktura: liczne sklepy, szkoły, przedszkola, restauracje, przychodnie, apteki. Bliskość obwodnicy zapewni dogodne połączenie z innymi dzielnicami. Do najbliższego przystanku autobusowego ok 300 m. Do tramwajowego ok 1 km. Do Rynku Głównego ok. 8 km.Zachęcamy do ustalenia terminu wirtualnego spotkania, na którym szczegółowo przedstawimy ofertę, lub odwiedzenia biura sprzedaży mieszkań, przy ul. Lema 32 w Krakowie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach 9:00 – 17:00 (pon-śr), we czwartki pracujemy do 18:00 a w piątki do 16:00, prosimy tylko o wcześniejsze ustalenie terminu.Życzymy przyjemnego i szybkiego procesu zakupu nieruchomości,Zespół LV Developmenthttps://lvdevelopment.pl/

Inwestycja Apartamenty Działkowa – gotowe do odbioru znajduje się na Bieżanowie-Prokocimiu, ul. Działkowa (7.2 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera LV DEVELOPMENT.

Inwestycja Apartamenty Działkowa – gotowe do odbioru została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 45 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Działkowa – gotowe do odbioru pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 61 metrów kwadratowych w cenie od 7 500 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper LV DEVELOPMENT przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 45 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
Mieszkania oddawane w pełnym stanie deweloperskim, choć istnieje możliwość wykończenia mieszkania pod klucz. W urządzeniu mieszkań pod klucz pomaga firma Meble Prato M4prato. Szacunkowy budżet wykończenia dla mieszkania o pow. 50m2 to 60-70 000 zł (w tym indywidualny projekt mieszkania, meble kuchenne wraz z zabudową AGD, łazienki w pełni wykończone, drzwi wewnętrzne, pełen nadzór wykonawczy..)
Konstrukcja budynku
Budynek posadowiony na płycie żelbetowej.
Stolarka okienna
Stolarka okienna - PCV
Ściany
- ściany nośne zewnętrzne i wewnętrzne kondygnacji podziemnej - żelbetowe, - ściany nośne zewnętrzne kondygnacji naziemnej - w systemie mieszanym (elementy żelbetowe wypełnione pustakiem silikatowym) - wewnętrzne - żelbetowe/ z bloczku silikatowego akustycznego - ścianki działowe - bloczek Multigips (8cm)
Parapety zewnętrzne
w standardzie deweloperskim
Parapety wewnętrzne
- brak
Instalacje
- kanalizacja sanitarna, deszczowa, wody zimnej, wody ciepłej, centralnego ogrzewania
Ogrzewanie
- gazowe (kotłownia)
Wentylacja
- wentylacja mechaniczna kondygnacji podziemnej, elektryczna, niskoprądowa
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Działkowa – gotowe do odbioru

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, która powstała z przyłączenia do miasta wsi Bieżanów, Prokocim i Rżąka. Do 1990r. należała do dzielnicy Podgórze. Zajmuje powierzchnię 1847,39 ha, a mieszka w niej 63 026 osób. Rozwój i zabudowa dzielnicy miały ścisły związek z historią jej poszczególnych części, np. w Bieżanowie, gdzie działały liczne fabryki, powstały bloki i osiedla niskokondygnacyjnych domów dla pracowników, a w Prokocimiu wybudowano wielkopłytowe bloki dla kolejarzy pracujących na tutejszej kolei i ich rodzin. Z czasem powstała cała infrastruktura typowa dla obszarów zurbanizowanych, czyli urzędy, placówki dydaktyczno-wychowawcze, punkty handlowo-usługowe itp. Krajobraz dzielnicy jest dość urozmaicony, ze względu na różną wysokość budynków mieszkalnych, a także z uwagi na niektóre zabytki, rozbudowane linie kolei towarowej oraz liczne tereny zielone. Ze względu na wysoki stopień uprzemysłowienia, Bieżanów-Prokocim musiał być dobrze skomunikowany z pozostałymi częściami miasta. Do dziś regularnie kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Przez dzielnicę przechodzą drogi krajowe nr 7 i 94, a część południowej granicy Bieżanowa-Prokocimia stanowi autostrada A4.

Komunikacja

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, którą utworzono z 3 wsi przyłączonych do miasta w latach 40-tych XXw. Mieszka w niej 63 026 osób, a jej powierzchnia to 1847,39 ha. W zabudowie dominują nieruchomości typowe dla terenów zindustrializowanych. Wielkopłytowe bloki będące pozostałością po mieszkaniach pracowniczych są tu zestawione z osiedlami niskokondygnacyjnych domów. Całości dopełnia rozbudowana infrastruktura oraz ciekawe zabytki i urokliwe tereny zielone. Dzielnica jest dobrze połączona z resztą miasta. Przebiegają przez nią też drogi krajowe i fragment autostrady.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Działkowa – gotowe do odbioru mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Apartamenty Działkowa – gotowe do odbioru znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bieżanów Trafo.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Działkowa – gotowe do odbioru znajduje się się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole Nr 180 w odległości 310 m, Niepubliczny Punkt Przedszkolny Akademia Rozwoju Przedszkolaka "Szczęśliwe Dzieci" w odległości 310 m, Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 121 w odległości 350 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Działkowa – gotowe do odbioru w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 02.07.2019

Data aktualizacji: 01.02.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie