Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 45,72 m² - numer L75

Lublin, ul. PółnocnaInwestycja: Dwie Wieże - Wieża PółnocnaDeweloper: LUK Sp. z o.o. SKA

Dwie Wieże - Wieża Północna

11 zdjęć

Dwie Wieże - Wieża Północna
Termin oddania:
4 kw. 2022
Ilość pokoi:
1 pokój
Metraż:
45,72 m²
Piętro:
11 piętro
Wysokość pomieszczeń:
od 260 do 280 cm wysokości
Ilość kondygnacji:
1 poziom
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne
Standard wykończenia
standard deweloperski
Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku
Udogodnienia
plac zabaw, winda
Przyroda
informacja u dewelopera.
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków
informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji Dwie Wieże - Wieża Północna

Przystanek Autobusowy - 70 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

9 placów zabaw, 7 placówek edukacyjnych, 4 kawiarnie i restauracje, 7 obiektów sportowych

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+

Opis oferty

Nowe 1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 45,7 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Dwie Wieże - Wieża Północna w Lublinie, ul. Północna (1.4 km od centrum Lublina).

Inwestycja jest realizowana przez LUK Sp. z o.o. SKA.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 79 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostaje 6 ofert o powierzchni od 46 do 50 m².

W budynku jest 13 kondygnacji naziemnych oraz jest od 1 do 3 kondygnacji podziemnych.

Inwestycja Dwie Wieże - Wieża Północna jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu L75 znajduje się na 11 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajduje się 1 pokój.

Dla przyszłych mieszkańców LUK Sp. z o.o. SKA przewidział miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Tereny zielone4 parki w okolicy

Dwie Wieże – nazwa naszej nowej inwestycji, składająca się z dwóch nowocześnie zaprojektowanych budynków wielorodzinnych o trzynastu kondygnacjach nadziemnych i dwóch kondygnacjach podziemnych. Przedsięwzięcie deweloperskie realizowane jest w Lublinie, przy skrzyżowaniu ulicy Północnej oraz alei Kompozytorów Polskich, w pobliżu Hotelu Hampton by Hilton.

Bezpośredni dojazd do budynków będzie znajdował się od strony ul. Północnej. Dwie Wieże zlokalizowane będą w samym sercu Lublina, przy wąwozie Czechów – Południe, co pozwala na łatwy i dojazd trasami szybkiego ruchu do każdej dzielnicy miasta. Dodatkowym walorem naszych mieszkań jest niepowtarzalny widok na Stare Miasto oraz Zamek Lubelski.

W skład inwestycji wchodzą dwa budynki:

- Wieża Północna, w której będą znajdować się 32 lokale mieszkalne czasowego meldunku - pokoje studenckie oraz 47 lokali mieszkalnych,

- Wieża Południowa, w której znajdzie się 79 lokali mieszkalnych.

w których oferujemy lokale mieszkalne o powierzchni od 33 do 114 metrów kwadratowych.

Dwie Wieże, to łącznie 133 miejsc postojowych w trzykondygnacyjnym garażach wielostanowiskowych, zlokalizowanych pod budynkami.

Budynki są zrealizowane w oparciu o najnowsze trendy architektoniczne, przy użyciu najnowocześniejszych materiałów dostępnych na rynku. Będą wyposażone w cztery cichobieżne windy.

Z myślą o najmłodszych mieszkańcach powstanie nowoczesny plac zabaw. Nasze budynki będą w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Za projekt budynku odpowiada renomowana pracownia architektoniczna Pana Bolesława Stelmacha.

Rozpoczęcie prac budowlanych 30.05.2019 r. Zakończenie prac budowlanych Wieża Południowa 30.06.2022 r. (Wieża Północna 31.12.2021 r.). Ostateczny termin na przeniesienie własności 31.12.2022 r.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Dwie Wieże - Wieża Północna, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 5 podobnych nowych mieszkań.

Data publikacji: 09.08.2019
Data aktualizacji: 21.07.2022
LUK Sp. z o.o. SKA logo

LUK Sp. z o.o. SKA

Grzegorz Maraś

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

al. Kompozytorów Polskich 5 lok. 1, Lublin

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: