Apartamenty Rowy

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Nadmorska, oferowane bezpośrednio przez

Lubicz Apartamenty

słupski, Rowy, ul. Nadmorska 42

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 337 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty Rowy

15 zdjęć

Apartamenty Rowy
Apartamenty Rowy
Apartamenty Rowy
Apartamenty Rowy

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 30 apartamentów

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

Każdy z nas pragnie w miejscu zamieszkania czuć się bezpiecznie.

Apartamenty Rowy zapewniają bezpieczeństwo oferując nowoczesne lokale mieszkalne na osiedlu. Osiedle składa się z 4 apartamentowców zlokalizowanych w centrum Rowów. Do licznych atutów tej inwestycji należą: niewysoka kameralna zabudowa, funkcjonalne układy mieszkań, a w przypadku lokali na parterze możliwość zagospodarowania punktami handlowymi.

Inwestycja Apartamenty Rowy znajduje się w Rowach, ul. Nadmorska 42 (18.6 km od Słupska), została zrealizowana przez Lubicz Apartamenty.

Inwestycja Apartamenty Rowy została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 30 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Rowy nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Lubicz Apartamenty nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Powiat słupski zajmuje 2304 kilometry kwadratowe. Mieszka w nim ponad 97 tysięcy osób. W skład powiatu wchodzą gmina miejska Ustka, gmina miejsko-wiejska Kępice oraz następujące gminy wiejskie: Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka. Słupsk jest siedzibą władz powiatu słupskiego, ale stanowi odrębną jednostkę administracyjną.

Najpopularniejszą miejscowością turystyczną powiatu jest Ustka, która ma status uzdrowiska. Gości z całej Polski przyciągają także lasy Słowińskiego Parku Narodowego, częściowo leżącego na ziemi słupskiej. Znajduje się tu również kilka rezerwatów przyrody, w których występują rzadkie rośliny, ptaki wodne, chronione ssaki. Piękne krajobrazy przyciągają nie tylko turystów, lecz także nowych mieszkańców – z roku na rok wzrasta liczba ludności. Ponad trzy czwarte osób zameldowanych w powiecie mieszka na wsi. Ważnymi dziedzinami gospodarki są rolnictwo oraz przemysł drzewny, spożywczy, stoczniowy, metalowy, obuwniczy, tworzyw sztucznych.

Od XIV do XVII wieku ziemią słupską władali książęta pomorscy. W 1653 roku, po bezpotomnej śmierci księcia Bogusława XIV, obszar ten znalazł się w granicach Brandenburgii. Do Polski przyłączono go dopiero po drugiej wojnie światowej. Większość rdzennej ludności wysiedlono wtedy do Niemiec, a na Pomorze przybyły osoby z różnych części Polski. Największa miejscowość powiatu – Ustka – istniała już w XIV stuleciu. Wieś bardzo długo podlegała miastu Słupsk. Przejściowo – w latach 1329–1342 – rządzili nią Krzyżacy, gdyż książę pomorski zastawił Słupsk i okoliczne wsie. Przez stulecia coraz większego znaczenia nabierał port w Ustce. Niestety, podupadł w wyniku wojny trzydziestoletniej i wielkiego pożaru. Dopiero na początku XX wieku, kiedy do Ustki doprowadzono tory kolejowe, wieś zaczęła się rozwijać jako miejscowość wypoczynkowa. Od 1935 roku jest miastem.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Rowy?

Po powiecie słupskim jeżdżą autobusy PKS i różnych prywatnych przewoźników. Dojazd z Ustki do Gdyni Głównej zajmuje około 2 godziny (w przypadku dojazdu autobusem do Słupska i przesiadki do pociągu TLK). Pociągiem z Ustki można dojechać do Piły Głównej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Rowy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 15 metrów od inwestycji Apartamenty Rowy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rowy.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Rowy składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 77 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 82 m znajduje się Jakub, w odległości 84 m znajduje się Jakub.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Rowy w odległości 138 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 140 m znajduje się LUKS "Bałtyckie Rowy", w odległości 280 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty w Rowach

  Pozostałe oferty

  Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: