Łowiecka 21

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Łowiecka, oferowane bezpośrednio przez

LTK1 Sp. z o.o.

Wrocław, Śródmieście, Nadodrze, ul. Łowiecka 21

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Łowiecka 21

4 zdjęcia

Łowiecka 21
Łowiecka 21
Łowiecka 21
Łowiecka 21

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 2 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Łowiecka 21 logo

MODNE MIESZKANIE W KRAINIE KONTRASTÓW. Wrocław, Centrum

Łowiecka 21 to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana w historycznym centrum Wrocławia. Pomiędzy pięknie odrestaurowanymi kamienicami powstaje nowoczesny, oszczędny w formie, elegancki budynek, który podkreśla charakter dynamicznie zmieniającego się osiedla Nadodrze.

Łowiecka21 oferuje wyjątkowe mieszkania 1 i 2 pokojowe o metrażu od 29 do 39 mkw., większość posiada balkony i duże przeszklenia z ażurowymi balustradami. Ponadto do dyspozycji mieszkańców przewidziano komórki lokatorskie na każdym z pięter oraz cichobieżną windę.

Doświadczony zespół architektów z uznanej pracowni DLArchitkekci zadbał, aby każde z 56 niewielkich mieszkań było wygodne w codziennym użytkowaniu, świetnie doświetlone i łatwe w aranżacji. Układy funkcjonalne oraz rozmiary lokali wychodzą naprzeciw oczekiwaniom osób szukających kompaktowego mieszkania z dostępem do bogatej wielkomiejskiej infrastruktury,z przeznaczeniem na pierwsze lokum lub pewnej inwestycji w pod wynajem.

Inwestycja Łowiecka 21 znajduje się na Nadodrzu, ul. Łowiecka 21 (2 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez LTK1 Sp. z o.o.

Inwestycja Łowiecka 21 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Łowiecka 21 nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli LTK1 Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Wrocławskie Śródmieście rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. Jest małą dzielnicą Wrocławia ponieważ zajmuje jedynie 16 km2, zamieszkuję ją ponad 100 tysięcy osób. Wschodnią część Śródmieścia stanowi Wielka Wyspa, na której znajdują się osiedla: Zacisze, Sępolno i Biskupin. To właśnie w Śródmieściu znajduje się najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, w którym znajdziemy liczne zabytki nawet architektury gotyckiej. To właśnie na moście Tumskim zakochani od lat przyczepiają kłódki mające symbolizować ich uczucie. W Śródmieściu znajdują się liczne wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. Śródmieście jest centralną częścią miasta w związku z czym bez problemu można poruszać się po niej pieszo. Z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą Śródmieście połączenia autobusowe lub tramwajowe, i tak: Z Krzykami tramwaj nr 17, z Psim Polem autobus D, z Fabryczną autobusem 122, ze Starym Miastem tramwaj nr 10. Śródmieście przecina droga krajowa nr 98. W planach jest również uruchomienie Wrocławskiego Tramwaju Wodnego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Łowiecka 21?

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Łowiecka 21 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 379 metrów od inwestycji Łowiecka 21 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Nadodrze.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Łowiecka 21 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Łowiecka 21 znajdują się 53 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole "Familjadek" w odległości 180 m, Liceum Ogólnokształcące nr III w odległości 427 m, szkoła w odległości 467 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Łowiecka 21 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Specjalistyczne Centrum Optyczne i Rehabilitacyjne w odległości 124 m, EMC Przychodnie w odległości 125 m, Medicus Clinic w odległości 296 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Łowiecka 21 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 46 m znajduje się Żabka, w odległości 349 m znajduje się Delikatesy T&J, w odległości 378 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Łowiecka 21 w odległości 278 m znajduje się boisko / kort, w odległości 289 m znajduje się boisko / kort, w odległości 293 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 07.02.2017
Data aktualizacji: 19.12.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: