Osiedle Zielony Zakątek w Kórniku

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezLT Serwis Sp. z o. o. Sp. k.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 376 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Z przyjemnością zapraszamy Państwa do urokliwego i zielonego Kórnika. W przepięknej scenerii Arboretum i Zamku Kórnickiego powstaje osiedle składające się z 10 domów w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 120 m2 i 28 mieszkań o powierzchni ok. 50 m2 z ogrodami, garażami i miejscami postojowymi na parterach oraz tarasami na piętrach.Mieszkania na parterze (z ogródkiem i garażem 18 m2) i na piętrze (z dużym, przestronnym 23 m2 tarasem)Do mieszkania na parterze przynależy garaż i ogródek – od 60 do 75 m2Dzięki dogodnemu połączeniu drogowemu (dwupasmowa droga krajowa nr 11) czas dojazdu do centrum to zaledwie 15 – 20 min.Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz na naszą stronę www.osiedlezz.pl

Inwestycja Osiedle Zielony Zakątek w Kórniku znajduje się w Kórniku, Al. Flensa (9.3 km od Poznania), została zrealizowana przez dewelopera LT Serwis Sp. z o. o. Sp. k..

Inwestycja Osiedle Zielony Zakątek w Kórniku została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Zielony Zakątek w Kórniku pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 48 do 53 metrów kwadratowych w cenie od 4 698 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper LT Serwis Sp. z o. o. Sp. k. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Dach
-Płaski drewniany ocieplony wełna mineralną pokryty papą.
Elewacja
-Tynk strukturalny.
Stolarka okienna
-Okna PCV firmy Oknoplast okno 5 komorowe zawiasy firmy Maco szyba U=1,0 -Parapety zewnętrzne PCV.
Drzwi zewnętrzne
-Drzwi wejściowe – drzwi antywłamaniowe firmy Magnat U=1,25 kolor antracyt.
Posadzka
-Betonowe, maszynowe, przygotowane do ułożenia podłóg z paneli, desek lub płytek ceramicznych.
Ściany
-Ściany nośne z pustaka ceramicznego Porotherm gr 25 cm, ściany zewnętrzne ocieplone styropianem gr 12-15 cm. -Ściany wewnętrzne-murowane.
Instalacje
-Instalacja wodno-kanalizacyjna bez białego montażu z określeniem wysokości. -Instalacja gazowa i ogrzewanie: Kocioł gazowy dwufunkcyjny z zamkniętą komorą spalania Ariston EGIS PLUS 24 FF. Grzejniki płytowe firmy Cosmo z głowicą termostatyczną, grzejnik w garażu, w łazience grzejnik drabinkowy Cosmo. -Instalacja elektryczna: Z osprzętem.
Wyposażenie łazienki
-Podejście pod ustęp, umywalkę, wannę, kabinę prysznicową, pralkę. -WC: podejście pod ustęp i umywalkę.
Wyposażenie kuchni
-Podejście pod zlewozmywak i zmywarkę.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Zielony Zakątek w Kórniku

Kórnik w województwie wielkopolskim to miasto położone ok. 20 km na południowy wschód od Poznania, przy drodze krajowej nr 11 (Kołobrzeg – Bytom). Miasto obejmuje terytorium o powierzchni ok. 6 km2 i stanowi siedzibę gminy miejsko-wiejskiej. Wizytówka Kórnika to otoczony fosą neogotycki zamek, z którym związana jest legenda o Białej Damie. Wewnątrz zamku znajdują się bogate zbiory muzealne oraz należąca do PAN biblioteka, zaś na zewnątrz rozciąga się park, w którym rośnie ok. 3 tys. gatunków drzew i krzewów. Charakterystycznym elementem pejzażu są otoczone lasami jeziora: Kórnickie, Bnińskie oraz Skrzyneckie Duże. Miasto liczy ponad 7,5 tys. mieszkańców. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa: zabytkowe kamienice przy rynku oraz domy jednorodzinne: wolnostojące, bliźniacze i szeregowe. Zlokalizowane są tutaj: Centrum Tenisowe oraz Centrum Rekreacji i Sportu Oaza.

Komunikacja

Do oddalonego o ok. 20 km Poznania można dojechać z Kórnika drogą krajową nr 11 (Kołobrzeg – Bytom). Do okolicznych miejscowości prowadzą 2 arterie wojewódzkie: droga nr 434 (Łubowo – Rawicz) oraz droga nr 431 (Kórnik – Wronczyn). Do Kórnika kursują autobusy MPK i PKS Poznań, a komunikację zapewnia ponadto Kórnickie Przedsiębiorstwo Autobusowe KOMBUS Sp. z o.o. Najbliższy dworzec PKP zlokalizowany jest w oddalonych o ok. 8 km Gądkach, a w odległości ok. 14,5 km od miasta znajduje się dworzec w Środzie Wielkopolskiej, skąd odjeżdżają pociągi do Bydgoszczy, Katowic, Szczecina i Przemyśla.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Zielony Zakątek w Kórniku mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 390 metrów od inwestycji Osiedle Zielony Zakątek w Kórniku znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kórnik/Zamkowa n/ż.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Zielony Zakątek w Kórniku składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 450 m znajduje się Spożywczy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Zielony Zakątek w Kórniku w odległości 470 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 21.04.2016

Data aktualizacji: 04.03.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie