Zielona Dolina 3 etap

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezLOKER Sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Opis Inwestycji

Zielona Dolina 3 etap

Zielona Dolina etap III to dwa budynki czterokondygnacyjne powiększone o mieszkania z antresolą. Inwestycja kontynuuje założenia pierwszego i drugiego etapu osiedla. Zielona Dolina to nowoczesna architektura, kameralna i komfortowa zabudowa z dogodnym dojazdem. W każdym z budynków zaprojektowano 31 mieszkań o ciekawych opcjach aranżacyjnych i w najchętniej wybieranych metrażach. Wszystkie lokale będą doskonale nasłonecznione, wyposażone w balkony , a mieszkania na parterach w ogródki. Trzypiętrowe budynki będą obsługiwane przez jedną klatkę schodową wyposażoną w cichobieżną, nowoczesną windę. Uzupełnienie projektu stanowią: plac zabaw, mała architektura, zieleń nasadzona i zewnętrzne miejsca postojowe.

Inwestycja Zielona Dolina 3 etap znajduje się w Starogardzie Gdańskim, ul. Feliksa Selmanowicza "Zagończyka" (19.4 km od Tczewa), jest realizowana przez dewelopera LOKER Sp. z o.o..

Inwestycja Zielona Dolina 3 etap jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 65 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Zielona Dolina 3 etap pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 27 do 95 metrów kwadratowych w cenie od 4 700 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper LOKER Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 65 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Zielona Dolina 3 etap

Inwestycja położona jest w rozwijającej się dzielnicy Starogardu Gdańskiego przy ul. Feliksa Selmanowicza "Zagończyka". Bogate tereny zielone, rozwinięta infrastruktura oraz planowany w pobliżu kompleks parkowy to gwarancja komfortu życia w tym miejscu. Oferowane przez nas mieszkania zaprojektowane są przede wszystkim z myślą o zaspokajaniu potrzeb Klientów. Różnorodna oferta i uniwersalna atrakcyjność inwestycji sprawia, że osiedle Zielona Dolina etap III to korzystny wybór dla większości grup zainteresowanych zakupem nowego mieszkania.

Starogard Gdański to miasto i gmina w województwie pomorskim, siedziba powiatu starogardzkiego oraz gminy Starogard Gdański. Miasto leży nad rzeką Wierzycą na Pojezierzu Starogardzkim, jest stolicą i centrum nadwiślańsko-pomorskiego regionu Kociewie, a także jednym z najstarszych miast na Pomorzu. Według danych z 30 czerwca 2013 miasto miało 48 690 mieszkańców

Komunikacja

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zielona Dolina 3 etap mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 410 metrów od inwestycji Zielona Dolina 3 etap znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Lubichowska - Andersa.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zielona Dolina 3 etap składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 490 m znajduje się Supermarket.

Data publikacji: 23.07.2020

Data aktualizacji: 29.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie