LOKER Sp. z o.o. logo

LOKER Sp. z o.o.

Rumia, ul. Pułaskiego 33/1
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Jesteśmy nową firma developerską działającą w branży budownictwa mieszkaniowego. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w budowaniu domów wielorodzinnych i pragniemy aby inwestycje przez nas prowadzone spełniały najwyższe potrzeby i oczekiwania Klientów. Jesteśmy przekonani, że tylko poprzez dbałość o każdy szczegół podczas całego procesu inwestycyjnego mamy szansę zrealizować ambitny plan rozwoju. Naszą misją jest realizacja projektów, które dostarczać będą przyjazną przestrzeń do życia. Naszym sukcesem długotrwałe zadowolenie Klientów z zakupionej u nas nieruchomości.

Posiadamy w sprzedaży 18 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Vela Park
  gotowe
  Osiedle Vela Park powstanie w Rumi, przy ul. Jęczmiennej to projekt osiedla składający się z 10 budynków. W pierwszym etapie budowy powstanie 7 budynków pięciokondygnacyjnych. W każdym z nich zaprojektowano po 24 mieszkań o ciekawych opcjach aranżacyjnych i w najchętniej wybieranych metrażach. Poszczególne kondygnacje będą obsługiwane przez jedną klatkę schodową wyposażoną w cichobieżną,

  Vela Park

  ul. Jęczmienna , Rumia(4.4 km od Gdyni)
  LOKER Sp. z o.o.

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

LOKER Sp. z o.o. logo
LOKER Sp. z o.o.
Rumia, ul. Pułaskiego 33/1
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: