Osiedle 9 Życzeń etap III

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Livium Home Sp. J

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 269 domów w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Zielony Wojnów (12,0 km dalej)

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Zielony Wojnów znajduje się na Wojnowie, ul. Dobrzykowicka (8,2 km od centrum Wrocławia), sprzedaż prowadzi JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.. Inwestycja Zielony Wojnów została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 16 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostało 7 nowych domów o powierzchni 112 m2.

Wrocław, Psie Pole, Wojnów, ul. Dobrzykowicka (8,2 km od centrum Wrocławia)

Inwestycja polecana

Zielony Wojnów
 • Termin oddania: oddane do użytku
 • Liczba Domów: 7
 • Powierzchnia: 112 m2
 • Liczba pokoi: 5
JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.
Domy spełniające kryteria

Osiedle Kasieńka - etap III Daszki (13,2 km dalej)

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Osiedle Kasieńka - etap III Daszki znajduje się w Świętej Katarzynie, ul. Cicha (2,6 km od Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Sokołowski Inwestycje sp. j.. Inwestycja Osiedle Kasieńka - etap III Daszki została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 6 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostał 1 nowy dom o powierzchni 120 m2.

Wrocławski, Święta Katarzyna, ul. Cicha (2,6 km od Wrocławia)
Ceny od: 3 558 zł/m2

Inwestycja polecana

Osiedle Kasieńka - etap III Daszki
 • Termin oddania: oddane do użytku
 • Liczba Domów: 1
 • Powierzchnia: 120 m2
 • Liczba pokoi: 4
Sokołowski Inwestycje sp. j.
Domy spełniające kryteria

Parkowe Radwanice (13,5 km dalej)

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Parkowe Radwanice znajduje się w Radwanicach, ul. Dębowa 16-42 (1 km od Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera MW Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością-Brochów Sp. k.. Inwestycja Parkowe Radwanice jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 37 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostało 9 nowych domów o powierzchni 95 m2.

Wrocławski, Radwanice, ul. Dębowa 16-42 (1 km od Wrocławia)
Ceny od: 4 718 zł/m2

Inwestycja polecana

Parkowe Radwanice
 • Termin oddania: 2 kw. 2019
 • Liczba Domów: 9
 • Powierzchnia: 95 m2
 • Liczba pokoi: 4
MW Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością-Brochów Sp. k.
Domy spełniające kryteria

Osiedle Dziewięć Życzeń to malownicze, utrzymane w nowoczesnym stylu domy. Miłoszyce nie prezentują lepszej oferty niż nasza. Dziesięć bliźniaków zostanie usytuowanych w kameralnej, zielonej dzielnicy. Jednocześnie mieszkańcy będą mieli łatwy dostęp do placówek edukacyjnych, sklepów czy innych punktów usługowych. Najwyższa jakość wykończenia, nietuzinkowe rozwiązania architektoniczne oraz funkcjonalne opcje dla każdego, kto szuka domu na miarę XXI wieku - to najważniejsze zalety tej inwestycji.

Najważniejsze atuty naszego Osiedla to:

Kameralna, niska zabudowa, piękne nowoczesne elewacje i bryła domu zapewniająca dużą ilość przestrzeni do pracy i wypoczynku - to czeka w każdym z dziesięciu bliźniaków.
- własność gruntu - kupujesz nie tylko budynek, ale i ziemię, na której on stoi, zyskując pełnię praw własności,
- niska zabudowa w nowoczesnym stylu - cieszy oko i zapewnia komfort na co dzień oraz dobrze komponuje się z zielonym otoczeniem nieruchomości,
- elegancka elewacja - zaprojektowana z myślą o najbardziej wyrafinowanych upodobaniach estetycznych - dzięki niej budynki nabiorą lekkości i przez lata będą się dobrze prezentować bez konieczności wykonania remontu,
- duży ogród przy każdym segmencie - każda połówka bliźniaka jest połączona z terenem zielonym o powierzchni minimum 263 m2, który można wykorzystać jako miejsce realizacji ogrodniczego hobby czy też przestrzeń do rekreacji i wypoczynku,
- nowoczesne wykończenie wnętrz - stawiamy wyłącznie na niezawodne i zaawansowane technologie: m.in. ogrzewanie podłogowe czy pięciokomorowe okna,
- najwyższej jakości materiały oraz profesjonalne wykonawstwo - jakość jest dla nas wartością kluczową, na tym polu nie uznajemy kompromisów i czerpiemy jedynie z najlepszych materiałów, troszcząc się o precyzyjne dopracowanie każdego detalu.

Inwestycja Osiedle 9 Życzeń etap III znajduje się w Miłoszycach, ul. Cicha (10,8 km od Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Livium Home Sp. J.

Inwestycja Osiedle 9 Życzeń etap III jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 6 nowych domów w tym 6 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Osiedle 9 Życzeń etap III pozostało na sprzedaż 0 nowych domów jednorodzinnych o powierzchni 92 metrów kwadratowych w cenie od 335 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Livium Home Sp. J przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba domów: cała inwestycja składa się z 6 domów.
Liczba kondygnacji: domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń: na wszystkich kondygnacjach po 400 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Czytaj więcej
Instalacje:
wodno – kanalizacyjna,
elektryczna,
gazowa
Parapety wewnętrzne:
z konglomeratu – estetyczne i nowoczesne, dobrze komponujące się ze stylem wnętrza.
Drzwi zewnętrzne:
antywłamaniowe
Stolarka okienna:
innowacyjne pięciokomorowe okna – każde z nich posiada pakiet 2- szybowy. Oznacza to doskonałą izolację akustyczna oraz termiczną, a w konsekwencji, redukcję kosztów ogrzewania i większy komfort cieplny bez względu na pogodę za oknem. Oznacza to doskonałą izolację akustyczną oraz termiczną, a w konsekwencji, redukcję kosztów ogrzewania i większy komfort cieplny bez względu na pogodę za oknem.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Garaże: domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle 9 Życzeń etap III

Osiedle 9 Życzeń to nowo powstające domy w Miłoszycach, usytuowane w malowniczej miejscowości, położonej nieopodal Jelcza-Laskowic, Kamieńca Wrocławskiego, Nadolic, Nadolic Wielkich oraz Wrocławia, oddalonego jedynie o 15 km. Ogromnym atutem inwestycji jest sąsiedztwo terenów zielonych, a także żłobków, przedszkoli, szkół, sklepów oraz centrów sportowych.

Usytuowanie budynków jest gwarancją ciszy i spokoju dla jego przyszłych mieszkańców. Jest to doskonała alternatywa dla domów w miejscowościach Jelcz-Laskowice, Kamieniec Wrocławski a także dla domów w Nadolicach, Nadolicach Wielkich i w pobliżu samego Wrocławia.

Powiat oławski usytuowany jest na południowo-wschodnim skraju województwa dolnośląskiego i zajmuje powierzchnię ok. 524 km2, na której mieszka ponad 75 tys. osób. Do terytorium powiatu należą miasta: Oława i Jelcz-Laskowice, jedna gmina miejska i jedna miejsko-wiejska oraz 2 – wiejskie. Nizinne tereny nad Odrą oraz jej dopływami: Oławą i Smortawą, stanowią dogodne warunki do rozwoju rolnictwa, toteż grunty rolne zajmują prawie 60% obszaru. Architektura mieszkaniowa w postaci domów jedno- i wielorodzinnych oraz niskich bloków skoncentrowana jest w miastach, natomiast na pozostałych terenach występują zabudowania wiejskie. Rozległe kompleksy leśne, 5 rezerwatów przyrody, min.: Zwierzyniec i Kanigóra, a także ulokowane nad zalewami ośrodki wypoczynkowe czy jeździeckie, sprzyjają rekreacji na świeżym powietrzu. Największą lokalną firmą są Jelczańskie Zakłady Samochodowe. Główne arterie to: autostrada A4 oraz drogi krajowe: nr 39 (Łagiewniki – Kępno) i nr 94 (Zgorzelec – Korczowa).

Komunikacja

Oławski to powiat o dużym znaczeniu, zarówno dla komunikacji lądowej, jak i wodnej. Osią powiatu jest Odra wraz z dopływami, która stanowi fragment Odrzańskiej Drogi Wodnej. Przez oławski przebiegają również ważne linie kolejowe, min. magistrala nr 132 będąca fragmentem transeuropejskiego szlaku kolejowego E-30 (Berlin – Kijów). Przebiegają tędy ważne arterie: autostrada A4, drogi krajowe: nr 39 (Łagiewniki – Kępno) i nr 94 (Zgorzelec – Korczowa) oraz 4 drogi wojewódzkie.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle 9 Życzeń etap III znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Publiczna Szkoła Podstawowa w Miłoszycach w odległości 650 m.

Data publikacji: 07 listopada 2017 11:45

Data aktualizacji: 01 lipca 2018 01:00

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Powiedz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy Ci najlepsze rynkowe oferty

Czego szukasz

Mieszkania

Gdzie szukasz

Podaj miasto lub dzielnicę

Maksymalna cena nieruchomości

Cena do

Minimalna liczba pokoi

Nie mniej niż

Minimalna powierzchnia

Nie mniej niż

Twoje uwagi

Uwagi

Twoje dane kontaktowe

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o., więcej o ochronie danych

Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu

Dziękujemy

document icon

Przekazaliśmy deweloperowi Livium Home Sp. J Twoją prośbę o kontakt w sprawie nieruchomości Osiedle 9 Życzeń etap III

Deweloper skontaktuje się z Tobą mailowo lub telefonicznie

Znajdziemy dla Ciebie