Osiedle Podleśne - etap I

Oferta archiwalna

poznański, Komorniki, ul. Stawna 25

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 3 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Podleśne - etap I

9 zdjęć

Osiedle Podleśne - etap I
Osiedle Podleśne - etap I
Osiedle Podleśne - etap I
Osiedle Podleśne - etap I

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 10 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy nie posiadają garaży

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Kameralne Osiedle Podleśne położone jest w Poznań-Komorniki przy spokojnej ulicy Stawnej, niecałe 10 km od centrum Poznania.

Inwestycja

Witamy na Osiedlu Podleśnym, inwestycji firmy Light House Invest, które położone jest w Komornikach, w otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego. To kameralne osiedle finansowane jest wyłącznie z kapitału własnego firmy Light House Invest i nie posiada obciążeń hipotecznych. Powoduje to, że kupujący posiada znacznie większe gwarancje bezpieczeństwa zakupu, niż przy inwestycjach kredytowanych przez inwestora i zabezpieczanych hipotekami poszczególnych działek. Tutaj własność jest w całości przenoszona na nowego właściciela budynku w momencie zakupu domu wraz z działką.

Idea i realizacja

To co wyróżnia Osiedle Podleśne to doskonała lokalizacja budynków mieszkalnych przy lesie w pobliżu Wielkopolskiego Parku Narodowego. Wkomponowanie osiedla w otulinę Parku stwarza idealne miejsce zarówno dla tych osób, które cenią aktywny wypoczynek, wyjątkowy klimat blisko natury, ciszę i spokój, jak również jest to wygodne miejsce dla ludzi którzy prowadzą aktywne codzienne życie.

Subtelna architektura budynków gwarantuje ich ponadczasową atrakcyjność i cechują ją najlepszy stosunek jakości wykonania do ceny.

Jeżeli Państwo są zainteresowani zamieszkaniem w “naturalnym miejscu do życia”, już dziś można skorzystać z opcji rezerwacji domu.

Inwestycja Osiedle Podleśne - etap I znajduje się w Komornikach, ul. Stawna 25 (2.6 km od Poznania), została zrealizowana przez LHInvest Sp. z o. o. Sp. K.

Inwestycja Osiedle Podleśne - etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Podleśne - etap I nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców LHInvest Sp. z o. o. Sp. K. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie poznańskim, w gminie Komorniki, na południe od Poznania. Miejscowość jest siedzibą gminy Komorniki i zamieszkuje ją ponad 5 tys. osób. Pierwsze wzmianki o Komornikach pochodzą z bulli papieża Innocentego II z roku 1136, zaś lokacja nastąpiła między 1286-1297. Aż do XIX wieku ziemie na terenie miejscowości należały do biskupów poznańskich. Najciekawszym zabytkiem jest neobarokowy kościół pw. św. Andrzeja Apostoła (istniejący od XII wieku, ostatnia przebudowa w 1912) z bogatą polichromią (w trakcie renowacji) wykonaną przez artystów poznańskich (pocz. XX wieku) oraz zabytkowymi organami. W kościele pw. św. Andrzeja Apostoła odbywa się część koncertów Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej - Komorniki. W Komornikach znajdują się m. in. siedziby firm: Hörmann, Arko, Viessmann, Fabryka Mebli Biurowych MARO, Novol, Eurocash. Komorniki są ważnym węzłem komunikacyjnym, na północ od wsi znajduje się węzeł autostrady A2 Poznań-Komorniki (d. Komorniki), zaś przez samą miejscowość przebiega droga krajowa nr 5 Świecie - Lubawka. W latach 1975-1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa poznańskiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Podleśne - etap I?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Podleśne - etap I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 280 metrów od inwestycji Osiedle Podleśne - etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Komorniki Zakładowa Wirenka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Podleśne - etap I znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Podleśne - etap I znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne Zielone Żabki w Komornikach w odległości 120 m, Publiczne Przedszkole Raz Dwa Trzy w Komornikach w odległości 140 m, Placówka Kształcenia Ustawicznego EDU-START w odległości 140 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Podleśne - etap I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Netto, w odległości 370 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Podleśne - etap I w odległości 240 m znajduje się Basen, w odległości 380 m znajduje się Szkółka jeździecka Iskierka Komorniki, w odległości 470 m znajduje się kort tenisowy.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Komornikach

Oferty w Komornikach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: