Segmenty Marysieńki

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezLeśne Segmenty

Ceny od: 3 393 zł/m2

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Segmenty Marysieńki dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena
C1
4
150 m²
130 m2
D1
4
150 m²
-
D2
4
150 m²
130 m2
F1
4
135 m²
110 m2

Opis Inwestycji

Zapraszamy Państwa do zakupu domu z naszej najnowszej inwestycji.Inwestycja zakończona.Proponujemy jeden spośród 12 komfortowych segmentów.Ceny od 489 000 PLN.Zaletą segmentu jest to, że od góry do dołu jest Twój. Parter, I piętro i poddasze tylko dla Ciebie i Twoich bliskich!Budynki zlokalizowane są w Markach przy ul. Królowej Marysieńki 32 pośród nowoczesnej zabudowy.Powierzchnia segmentu to 138m2 (98 m2 użytkowa + 40 m2 poddasze do zagospodarowania samodzielnie).Każdy z segmentów posiada własny ogród, podjazd, bramę wjazdową oraz furtką.

Inwestycja Segmenty Marysieńki znajduje się w Markach, ul. Królowej Marysieńki 32 (2.6 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Leśne Segmenty.

Inwestycja Segmenty Marysieńki została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych domów w tym 12 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Segmenty Marysieńki pozostały na sprzedaż 4 nowe domy o powierzchniach od 135 do 150 metrów kwadratowych w cenie od 489 000 zł.

Dostępne są domy:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 135 do 150 m2 w cenie od 489 000 zł (4 domy)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Leśne Segmenty przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 12 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 275 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Media / przyłącza 1. Woda miejska - własny licznik umowa 2. Kanalizacja miejska – rozliczenie według zużycia własnego wody 3. Gaz – własny licznik i umowa 4. Energia elektryczna - własny licznik i umowa 5. Internet – kablowy lub radiowy dostępny w ulicy Królowej Marysieńki obok budynku. Wyposażenie w standardzie lokalu 1. Instalacja przygotowana do montażu kominka 2. Piec kondensacyjny z zasobnikiem Termet Integra 20 3. Ogrzewanie podłogowe – cały parter, Ip. – łazienka i komunikacja. 4. Grzejniki typu „Purmo” w sypialniach na I p. 5. Osprzęt elektryczny (włączniki, gniazdka) 6. Parapety wewnętrzne 7. Instalacja sieci komputerowej na parterze, I piętrze i poddaszu. Podstawowe materiały i instalacje wykonane podczas realizacji inwestycji - Ściany parteru, pierwszego i poddasza wykonane z pustaków ceramicznych POROTHERM DRYFIX Wienerberger o grubości 25cm (ściany zewnętrzne budynku) - Pokrycie dachu: blachodachówka, obróbki blacharskie oraz orynnowanie z PCV w kolorze blachodachówki i okien - Stolarka zewnętrzna - energooszczędne okna 3-szybowe PCV profil VEKA - Drzwi wejściowe metalowe, energooszczędne - Wylewki betonowe z ociepleniem - Elewacja budynku - styropian gr. 20cm, tynk w kolorze - Tynki wewnętrzne gipsowe, niemalowane - Instalacja domofonowa(bez osprzętu, kabel doprowadzony do furtki) - Instalacja komputerowa w salonie, do pieca CO, tablicy rozdzielczej, sypialnia na Ip. - Doprowadzone zasilanie do napędu bramy - Instalacja telewizyjna - Centralne ogrzewanie gazowe - instalacja rozprowadzona w rurach wielowarstwowych wraz z ogrzewaniem podłogowym - Trójfazowy wpust do podłączenia kuchni elektrycznej (bez osprzętu), - Instalacja alarmowa (bez osprzętu) – przygotowanie do montażu instalacji z sygnalizatorem - Instalacja wodno-kanalizacyjna w systemie PCV (wyciszone) - Ogrodzenie oddzielające segmenty sąsiednie wykonane z paneli ogrodzeniowych. - Ogrodzenie frontowe (furtka, brama (bez napędu), ogrodzenie między sąsiednim lokalem) - Ogródki - teren wyrównany - Każda segment z własnym wjazdem z ulicy
Konstrukcja budynku
Murowana - cegła ceramiczna Porotherm Dryfix
Dach
Blachodachówka
Elewacja
Elewacja przestrzenna o grubości 20cm styropianu,
Stolarka okienna
Okna zrealizowane z profilu Veka i pakietu 3 szyb.
Balkony
Brak
Parapety zewnętrzne
TAK
Parapety wewnętrzne
TAK
Instalacje
TAK
Ogrzewanie
TAK - własny piec
Wentylacja
Grawitacyjna
Wyposażenie łazienki
Ogrzewanie podłogowe + podłączenie grzejnika standardowego na ścianie.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępne są 4 domy w tym 4 domy typu dom szeregowy.
Powierzchnie domów:od 135 do 150 m2.
Powierzchnie działek:od 110 do 130 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 4-pokojowe.
Ceny domów:
  • kształtują się w zakresie od 489 000 do 509 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 3 393 do 3 622 zł.
Opis płatności:inwestycja zakończona. segmenty są oddane do użytkowania i przygotowane do sprzedaży. jeśli klient posiada środki własne umawiamy się bezpośrednio do notariusza i podpisujemy akt notarialny. jeśli klient finansuje zakup z kredytu wówczas podpisujemy umowę przedwstępną sprzedaży, możemy przekazać protokolarnie lokal do wykończenia i wskazujemy w umowie 3 miesiące jako termin do podpisania umowy przyrzeczonej u notariusza..
Warunki rezerwacji:rezerwacja jest możliwa na okres 7 dni..
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:w inwestycji znajdują się domy bezczynszowe.

Lokalizacja inwestycji Segmenty Marysieńki

Marki to miasto usytuowane w powiecie wołomińskim, na północny wschód od Warszawy. Miasteczko zajmuje obszar o powierzchni 26 km2, który przecinają rzeki: Długa i Czarna oraz otaczają tereny leśne. Dogodna lokalizacja w odległości 14 km od centrum Warszawy sprawia, że w Markach mieszka ponad 29 tys. osób. Zabudowę mieszkaniową stanowią: domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne oraz czterokondygnacyjne bloki. Unikatowym obiektem urbanistycznym jest osiedle Briggsówka, gdzie znajdują się pozostałości fabryki Briggsów, zabytkowa rezydencja oraz tzw. familoki – dawne budynki mieszkalne dla robotników. Osią miasta jest Al. Józefa Piłsudskiego, zaś obszary zieleni to: Park Miejski i rezerwat Horowe Bagno. W Markach zlokalizowane jest Centrum Handlowe M1 oraz mieści się wiele cegielni i zakładów produkcyjnych, min.: Tchibo Manufacturing Poland i Komandor Warszawa S.A. Kursują tutaj autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a ważną arterią jest droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok).

Komunikacja

Główna arteria w Markach to Al. Józefa Piłsudskiego, będąca częścią drogi krajowej nr 8 (Warszawa – Białystok). Przez miasto przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 631 z Rembertowa do Nowego Dworu Mazowieckiego oraz nr 632 przez Legionowo do Płońska. W Markach kursują lokalne linie autobusowe oraz 6 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej: 5 strefowych i jedna nocna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Segmenty Marysieńki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 470 metrów od inwestycji Segmenty Marysieńki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Graniczna 01.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Segmenty Marysieńki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 470 m znajduje się Biedronka, w odległości 490 m znajduje się Prima Park, w odległości 500 m znajduje się Żabka.

Data publikacji: 04.12.2018

Data aktualizacji: 23.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie