Osiedle Brzechwy

Oferta archiwalna

Bydgoszcz, ul. Brzechwy

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1832 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Brzechwy

6 zdjęć

Osiedle Brzechwy
Osiedle Brzechwy
Osiedle Brzechwy
Osiedle Brzechwy

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 50 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Cena: 24600 zł.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Firma KWK Construction Sp. z o.o. gwarantuje swoim klientom najwyższą jakość wykonania budynków z wysokiej klasy materiałów, dbałość o szczegóły, co przejawia się niepowtarzalną architekturą , nowoczesną stylizacją wnętrz, wysokim komfortem części wspólnych budynku, starannie zagospodarowanym terenem wokół budynku.Z dala od ruchliwych i hałaśliwych tras, kameralne wielorodzinne budynki mieszkalne (po 25 mieszkań), o wyjątkowej architekturze wraz z garażami podziemnymi, windami, niczym nie przypominające klimatu blokowisk, to wymarzona oferta dla tych, którzy cenią sobie  wygodę, spokój i bezpieczeństwo zagwarantowane przez monitoring całego osiedla i jego zamkniętą formę.W skład osiedla wchodzą 4 budynki mieszkalne 4 piętrowe o wysokim standardzie wykończenia. W podziemiu budynków zaprojektowano boksy garażowe, do których dojeżdża się tunelem. Z poziomu garażu wjazd windą na piętra. Każde mieszkanie z dużym balkonem. Pośrodku osiedla jest plac zabaw dla dzieci. Wszystko w otoczeniu drzew, krzewów i kwiatów. Osiedle ogrodzone i monitorowane poprzez kamery, aby zamieszkałym rodzinom stworzyć komfort i bezpieczeństwo. Obraz z kamer będzie przekazywany i zapisywany na dysku twardym. Jeżeli przeraża Cię lokalizacja – FORDON, to przekonaj się, że z dala od miejskiego zgiełku, wrzawy ulicznej w okolicach centrum miasta, zmaganiu się z zakorkowanymi ulicami jest zupełnie inny komfort życia. W okolicach ul. Brzechwy jest wiele ciekawych miejsc na spacery i wycieczki rowerowe z rodziną (okolice “doliny śmierci” w Fordonie, urokliwe zakątki nad brzegiem Wisły). W pobliżu znajduje się poczta  oraz  przychodnia zdrowia,  do najbliższego przystanku autobusowego są 4 min. (A-74), 8 min. do A-65 lub A-70, A-94. Zaledwie 8 min. drogi dzieli mieszkańców mini osiedla przy ul. Brzechwy od Szkoły Podstawowej nr 65 i sąsiadującego ze szkołą basenu.Zatem nie przegap okazji i wybierz  wymarzone mieszkanie dla siebie. Skontaktuj się z nami pod numerem tel: (052) 360-74-70  lub 0662-807-077. Prosimy powołać się na portal RynekPierwotny.com!

Inwestycja Osiedle Brzechwy znajduje się w Bydgoszczy, ul. Brzechwy (10.5 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez KWK River Towers Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Brzechwy została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 50 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Brzechwy nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców KWK River Towers Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Bydgoszcz to miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się kilkanaście szkół wyższych, teatr, filharmonia i opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu kilkanaście szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowany z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a liczne drogi wojewódzkie i krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Brzechwy?

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzi kilka dróg krajowych (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegną także liczne drogi wojewódzkie (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Brzechwy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Osiedle Brzechwy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Brzechwy / Szelburg-Zarembiny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Brzechwy znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Brzechwy znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "ELF" w odległości 210 m, Przedszkole nr 39 "Sto Pociech" w odległości 300 m, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2 w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Brzechwy składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 430 m znajduje się ALDI.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Brzechwy w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Basen Bajka, w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: