Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Vidok Residence - etap I

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Młoszowska, oferowane bezpośrednio przez

VIDOK INVESTMENT SP. Z O.O.

chrzanowski, Młoszowa, ul. Młoszowska

Ceny od: 6 827 zł/m2
Vidok Residence - etap IVidok Residence - etap I

1 zdjęcie

konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

70/m2

Przedział pokoi

4

Kondygnacje

7

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Mieszkania w inwestycji (1)

od 6 827 zł/m2

Pokoje

Piętra

Metraż

Stacja kolejowa - Trzebinia - 2237 m

Przystanek Autobusowy - 205 m

Dojazd do centrum Chrzanowa: pokaż

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

3 placówki medyczne, 13 placówek edukacyjnych, 7 kawiarni i restauracji, 16 sklepów, 13 obiektów sportowych, 9 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • instalacja fotowoltaiczna
 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 28 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępny jest 1 mieszkanie

Powierzchnie mieszkań:

70 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 354 882 do 490 418 zł
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 827 do 6 990 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Rozpoczynamy budowę pierwszego od kilkudziesięciu lat osiedla mieszkaniowego w Trzebini. Inwestycja zlokalizowana będzie na granicy miejscowości Trzebini i Młoszowej w rejonie ul. Młoszowskiej. Osiedle składać się będzie z wysokich, nowoczesnych siedmio kondygnacyjnych budynków wyposażonych w windę. Całość inwestycji obejmuje budowę ok. 300 mieszkań o powierzchniach 30 - 75 m². W pierwszym etapie inwestycji oddamy do użytku ponad 50 mieszkań. Mieszkania na poziomie "0" posiadać będą duże ogródki. Każdy budynek wyposażonych będzie w przeszkloną windę i klatkę schodową. Mieszkańcy osiedla będą mogli korzystać z ładowarki samochodów elektrycznych, a elektrownia fotowoltaiczna zainstalowana na dachach budynków zasili urządzenia techniczne i instalację oświetleniową części wspólnych.

Inwestycja Vidok Residence - etap I znajduje się w Młoszowej, ul. Młoszowska (3.3 km od Chrzanowa), została zrealizowana przez VIDOK INVESTMENT SP. Z O.O.

Inwestycja Vidok Residence - etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 28 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Vidok Residence - etap I w sprzedaży jest 1 nowe mieszkanie o powierzchni 70 metrów kwadratowych , w cenie od 6 827 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców VIDOK INVESTMENT SP. Z O.O. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Leżący w północno-zachodniej części województwa małopolskiego powiat chrzanowski liczy sobie 371,5 km2, a zamieszkuje go ok. 127 300 osób. Jego stolicą jest miasto Chrzanów. Leżą tu 4 gminy o charakterze miejsko-wiejskim oraz 1 gmina wiejska. Jest to region mogący pochwalić się długą i bogatą historią. Od początku minionego wieku następował tu dynamiczny rozwój gospodarczy, czego dowodem jest m.in. fabryka lokomotyw, będąca pierwszym takim zakładem w kraju. Do dziś rozwija się tu przemysł maszynowy i paliwowo-energetyczny. W miejscowościach powiatu widać typowe zabudowania wiejskie, natomiast w większych miejscowościach znajdziemy połączenie klasycznej zabudowy małomiasteczkowej, w tym osiedli mieszkaniowych z II połowy XXw. ze starszymi budynkami w stylu gotyckim i barokowym. Do najważniejszych obszarów zielonych należą 3 lasy i 4 akweny będące punktami typowo rekreacyjnymi. Leży tu też część Tenczyńskiego Parku Narodowego. Dobrze rozwinięta jest infrastruktura społeczna. Powiat chrzanowski może pochwalić się rozbudowaną siecią dróg. Za sprawną komunikację z innymi regionami odpowiadają tu 4 drogi wojewódzkie, droga krajowa oraz autostrada.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Vidok Residence - etap I?

Sieć dróg w powiecie chrzanowskim jest wyraźnie rozwinięta. Najważniejszą arterię stanowi autostrada transkontynentalna A4. Równolegle z nią, przez region biegnie również linia kolejowa. Ponadto przebiegają tędy 4 drogi wojewódzkie (780, 781, 791 i 933) i droga krajowa nr 79. Specyficzne położenie w niedalekiej odległości od Krakowa i od Katowic sprawia, że w pobliżu Chrzanowa znajdują się 2 lotniska – oddalone o ok. 30 km Balice oraz znajdujące się ok. 60 km od miasta Katowice-Pyrzowice. Za komunikację na terenie powiatu odpowiadają autobusy Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej i Związku Komunalnego „Komunikacja Międzygminna” oraz Polskie Koleje Państwowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Vidok Residence - etap I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 205 metrów od inwestycji Vidok Residence - etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Trzebinia Osiedle Widokowe Kiosk.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Vidok Residence - etap I znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Vidok Residence - etap I znajduje się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II w Trzebini w odległości 423 m, szkoła w odległości 430 m, Zespół Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini w odległości 456 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Vidok Residence - etap I jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Zdrowia HABA-MED w odległości 491 m, Miejska Poradnia Rejonowo-Specjalistyczna w odległości 619 m, Śląskie Laboratoria Analityczne w odległości 775 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Vidok Residence - etap I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 223 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 285 m znajduje się Lewiatan, w odległości 375 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Vidok Residence - etap I w odległości 388 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 408 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 411 m znajduje się Hala Sportowa.

Data publikacji: 12.08.2022
Data aktualizacji: 04.07.2024
VIDOK INVESTMENT SP. Z O.O. logo

VIDOK INVESTMENT SP. Z O.O.

Adres biura sprzedaży:

ul. Lipcowa 58 32-540 Trzebinia

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023