Dom przy Bieżanowskiej

Mieszkania na sprzedaż ul. Bieżanowska, oferowane bezpośrednio przez

Krakowskie Biuro Inwestycyjne

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. Bieżanowska 98B

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 65 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Dom przy Bieżanowskiej

5 zdjęć

Dom przy Bieżanowskiej
Dom przy Bieżanowskiej
Dom przy Bieżanowskiej
Dom przy Bieżanowskiej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • instalacja fotowoltaiczna

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 18 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 256 do 286 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

centralna kotłownia gazowa, instalacja fotowoltaiczna

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Nasz najnowszy projekt to kameralna inwestycja dla osób poszukujących mieszkania w bliskim sąsiedztwie zieleni, a zarazem ceniących sobie wygodny dojazd do centrum miasta. Położony w sercu Starego Prokocimia, Dom przy Bieżanowskiej to niewielki, dwupiętrowy budynek z poddaszem, garażem podziemnym i ogrodami przynależnymi do mieszkań na parterze. Przestronne, wydzielone ogrody, będące znakiem rozpoznawczym naszych realizacji, tworzą idealną przestrzeń do wypoczynku i rekreacji.

Dwupoziomowe mieszkania z antresolami na poddaszu to doskonała propozycja dla rodzin i nie tylko – w funkcjonalnych mieszkaniach istnieje możliwość indywidualnej aranżacji wnętrz lub zmiany układu ścian działowych. Dom przy Bieżanowskiej to budynek nowoczesny, wygodny i energooszczędny – wyposażony jest w windę, wentylację mechaniczną oraz panele fotowoltaiczne i kolektory słoneczne, jest też w całości przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Inwestycja Dom przy Bieżanowskiej znajduje się na Bieżanowie-Prokocimiu, ul. Bieżanowska 98B (6.8 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez Krakowskie Biuro Inwestycyjne.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 18 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Dom przy Bieżanowskiej nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Krakowskie Biuro Inwestycyjne przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Dom przy Bieżanowskiej położony jest w cichej okolicy, w bliskim sąsiedztwie Parku Lilli Wenedy. Usytuowanie z dala od zgiełku miasta oraz otoczenie zielenią i niską zabudową, przy jednoczesnej łatwości poruszania się po Krakowie sprawia, że jest to idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju, jak i miłośników aktywności na świeżym powietrzu. Wysoki komfort zapewnia dostępne w bezpośredniej okolicy bogate zaplecze handlowo-usługowe, edukacyjne, sportowe oraz rekreacyjne. Przystanek autobusowy pod Domem ułatwia komunikację lokalną, a pobliska stacja Kraków Prokocim pozwala na ekspresowe dostanie się do centrum miasta i nie tylko, nawet w godzinach szczytu. Na zakupy można wybrać się do galerii handlowej Mozaika przy ul. Wielickiej, a sklepy osiedlowe w zasięgu pięciominutowego spaceru zapewniają dostępność podstawowych produktów.

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, która powstała z przyłączenia do miasta wsi Bieżanów, Prokocim i Rżąka. Do 1990r. należała do dzielnicy Podgórze. Zajmuje powierzchnię 1847,39 ha, a mieszka w niej 63 026 osób. Rozwój i zabudowa dzielnicy miały ścisły związek z historią jej poszczególnych części, np. w Bieżanowie, gdzie działały liczne fabryki, powstały bloki i osiedla niskokondygnacyjnych domów dla pracowników, a w Prokocimiu wybudowano wielkopłytowe bloki dla kolejarzy pracujących na tutejszej kolei i ich rodzin. Z czasem powstała cała infrastruktura typowa dla obszarów zurbanizowanych, czyli urzędy, placówki dydaktyczno-wychowawcze, punkty handlowo-usługowe itp. Krajobraz dzielnicy jest dość urozmaicony, ze względu na różną wysokość budynków mieszkalnych, a także z uwagi na niektóre zabytki, rozbudowane linie kolei towarowej oraz liczne tereny zielone. Ze względu na wysoki stopień uprzemysłowienia, Bieżanów-Prokocim musiał być dobrze skomunikowany z pozostałymi częściami miasta. Do dziś regularnie kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Przez dzielnicę przechodzą drogi krajowe nr 7 i 94, a część południowej granicy Bieżanowa-Prokocimia stanowi autostrada A4.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Dom przy Bieżanowskiej?

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, którą utworzono z 3 wsi przyłączonych do miasta w latach 40-tych XXw. Mieszka w niej 63 026 osób, a jej powierzchnia to 1847,39 ha. W zabudowie dominują nieruchomości typowe dla terenów zindustrializowanych. Wielkopłytowe bloki będące pozostałością po mieszkaniach pracowniczych są tu zestawione z osiedlami niskokondygnacyjnych domów. Całości dopełnia rozbudowana infrastruktura oraz ciekawe zabytki i urokliwe tereny zielone. Dzielnica jest dobrze połączona z resztą miasta. Przebiegają przez nią też drogi krajowe i fragment autostrady.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dom przy Bieżanowskiej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1090 metrów od inwestycji Dom przy Bieżanowskiej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - stacja kolejowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Dom przy Bieżanowskiej znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dom przy Bieżanowskiej znajduje się 25 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 240 m, szkoła w odległości 260 m, XXV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w odległości 270 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Dom przy Bieżanowskiej jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Gabinet Stomatologiczny Litewka Adam i Dorota w odległości 570 m, Fabryka Uśmiechu w odległości 830 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 830 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Dom przy Bieżanowskiej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 530 m znajduje się Lidl, w odległości 550 m znajduje się Sklep Witaminka, w odległości 590 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dom przy Bieżanowskiej w odległości 340 m znajduje się boisko / kort, w odległości 350 m znajduje się boisko / kort, w odległości 350 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 21.07.2023
Data aktualizacji: 30.10.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: