Budynek B1/C, ul. Reduta

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezKRAKOIN

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 307 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • ul. Reduta bud. H(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Prądnik Czerwony, ul. Reduta (4.5 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 800/m2
  ul. Reduta bud. H
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 13
  Powierzchnia: 49 - 78 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dom-Bud M. Szaflarski Sp. j.
 • Apartamenty Kaskada etap III(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Prądnik Czerwony, ul. Dobrego Pasterza 118F/118G (3.5 km od centrum Krakowa)
  Apartamenty Kaskada etap III
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 95 m2
  Liczba pokoi: 4
  Super Krak S.A.
 • Domosfera(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Mistrzejowice, Róg Bohomolca i Kniaźnina 1 (4.3 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 950 brutto/m2
  Domosfera
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 19
  Powierzchnia: 52 - 63 m2
  Liczba pokoi: 3
  Bryksy

Opis Inwestycji

Osiedle mieszkaniowe przy ul. Reduta to zespół budynków położonych w dzielnicy Prądnik Czerwony. Zlokalizowana w północnej części Krakowa inwestycja oddalona jest o 4,5 km do Rynku Głównego. Lokalizacja charakteryzuje się bardzo dobrym dostępem do komunikacji miejskiej jak również miejsc rekreacji i infrastruktury handlowo-usługowej.W budynku B1/C oferujemy Państwu 49 mieszkań o powierzchniach od 32 do 50 m2.W inwestycji znajdują się również miejsca postojowe usytuowane w podziemnym garażu oraz komórki lokatorskie (położone zarówno na piętrach mieszkalnych budynku jak również w kondygnacji podziemnej).Każde mieszkanie posiada balkon. Budynek jest realizowany w tradycyjnej technologii. Mieszkania podłączone są do miejskiej sieci ciepłowniczej MPEC (ogrzewanie i ciepła woda).Do mieszkań doprowadzona jest instalacja prądu trójfazowego służąca do zasilania kuchenek ceramicznych lub indukcyjnych.

Inwestycja Budynek B1/C, ul. Reduta znajduje się na Prądniku Czerwonym, ul. Reduta (4.1 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera KRAKOIN.

Inwestycja Budynek B1/C, ul. Reduta została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 49 nowych mieszkań. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Budynek B1/C, ul. Reduta pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 49 metrów kwadratowych w cenie od 6 700 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper KRAKOIN przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 49 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Fundamenty – płyta żelbetowa. Ściany kondygnacji podziemnych – żelbetowe oraz z pustaków betonowych lub z pustaków ceramicznych. Ściany kondygnacji nadziemnych – żelbetowe oraz z pustaków ceramicznych. Ściany wewnętrzne – żelbetowe oraz z pustaków ceramicznych. Stropy – żelbetowe, monolityczne.
Dach
płaski o płytowym przekroju / stropodach wentylowany z płyt DKZ
Stolarka okienna
uchylno-rozwierane i rozwierane, pvc, białe, szklone zestawem dwuszybowym, dodatkowo nawiewniki w normatywnych ilościach na pomieszczenie
Drzwi zewnętrzne
o podwyższonej odporności na włamanie
Balkony
wykończone płytkami
Posadzka
wylewka cementowa wypoziomowana, przygotowana pod warstwy wykończeniowe
Ściany
tynk gipsowy (białkowanie) w mieszkaniach, tynk cementowo–wapienny kat. III w łazienkach (na ścianach) – bez białkowania, tynk gipsowy w łazienkach (sufity) – bez białkowania.
Sufity
tynk gipsowy (białkowanie) w mieszkaniach, tynk cementowo–wapienny kat. III w łazienkach (na ścianach) – bez białkowania, tynk gipsowy w łazienkach (sufity) – bez białkowania.
Instalacje
Instalacja wodociągowa zasilana z sieci MPWiK. Instalacja kanalizacji sanitarnej i opadowej z odprowadzeniem do kanalizacji ogólnomiejskiej. Instalacja elektryczna prądu jedno- i trójfazowego do kuchenek elektrycznych (bez wyposażenia i montażu kuchenki elektrycznej). Instalacja centralnego ogrzewania i centralnej ciepłej wody użytkowej zasilanej z wymiennikowni MPEC, wybudowanej w podziemiach części technicznej budynku. Instalacja wentylacji mechanicznej wywiewnej z każdego mieszkania. Instalacja TV – SAT – bez dekodera. Instalacja AZART. Instalacja domofonowa. Instalacja internetowa. Instalacja telefoniczna. Instalacja odgromowa. Instalacja oddymiania klatki schodowej. Instalacja wentylacji mechanicznej wywiewnej i detekcji CO w garażach. Instalacja p.pożarowa (hydrant).
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Budynek B1/C, ul. Reduta

Prądnik Czerwony to III dzielnica Krakowa. Jej terytorium liczy sobie 643,79 ha i zamieszkiwane jest przez 47 775 osób. To jedna z mniejszych dzielnic Krakowa, jednak jej bliska odległość od centrum sprawia, że rozwija się w zadowalającym tempie i może pochwalić się rozbudowaną infrastrukturą społeczną. Pod względem zabudowy dzielnica jest dość jednolita. Przez lata widoczne były tu głównie spółdzielcze osiedla z wielkiej płyty wybudowane na początku II połowy XXw. Obecnie na Prądniku Czerwonym zaczynają wyrastać coraz to nowe domy jednorodzinne oraz kompleksy budynków mieszkalnych. Mimo niedalekiej odległości od centrum miasta, jest tu spokojnie i nie brakuje terenów zielonych, a jednym z ciekawszych jest Park „Zaczarowanej Dorożki”. Działalność 2 klubów sportowych skutkuje natomiast istnieniem zaplecza sportowego w postaci m.in. boisk i kortów tenisowych.

Komunikacja

Przy zachodniej granicy Prądnika Czerwonego zbiegają się 3 istotne trasy drogowe. Jest to europejska trasa E77 oraz drogi krajowe nr 7 i 79. Dobre połączenie z centrum miasta oraz z innymi dzielnicami jest natomiast zasługą regularnych kursów linii autobusowych i tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Budynek B1/C, ul. Reduta mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Budynek B1/C, ul. Reduta znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Prądnik Czerwony.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Budynek B1/C, ul. Reduta znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Akademia Małych Einsteinów w odległości 320 m, Samorządowe Przedszkole Nr 65 "Perełka" w Krakowie w odległości 420 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Budynek B1/C, ul. Reduta jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne PROMED w odległości 210 m, Przychodnia w odległości 220 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Budynek B1/C, ul. Reduta składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 240 m znajduje się ABC, w odległości 280 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Budynek B1/C, ul. Reduta w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 11.09.2017

Data aktualizacji: 02.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie