Budynek B1/C, ul. Reduta

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez KRAKOIN

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 674 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Residence Reduta(0.2 km dalej)

  Kraków, Prądnik Czerwony, ul. Reduta 21 (4.1 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 6 800/m2
  Residence Reduta
  Termin oddania: 4 kw. 2019
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 75 m2
  Liczba pokoi: 4
  BAL-BUD Investment
 • Słowiańskie Wzgórze II(0.4 km dalej)

  Kraków, Prądnik Czerwony, ul. Marchołta 3 (4 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 900/m2
  Słowiańskie Wzgórze II
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 10
  Powierzchnia: 66 - 95 m2
  Liczba pokoi: 3
  WAKO
 • ul. Reduta bud. J.I(0.7 km dalej)

  Kraków, Prądnik Czerwony, ul. Reduta (4.5 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 500 brutto/m2
  ul. Reduta bud. J.I
  Termin oddania: 1 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 68 m2
  Liczba pokoi: 4
  Dom-Bud M. Szaflarski Sp. j.

Opis Inwestycji

Osiedle mieszkaniowe przy ul. Reduta to zespół budynków położonych w dzielnicy Prądnik Czerwony. Zlokalizowana w północnej części Krakowa inwestycja oddalona jest o 4,5 km do Rynku Głównego. Lokalizacja charakteryzuje się bardzo dobrym dostępem do komunikacji miejskiej jak również miejsc rekreacji i infrastruktury handlowo-usługowej.W budynku B1/C oferujemy Państwu 49 mieszkań o powierzchniach od 32 do 50 m2.W inwestycji znajdują się również miejsca postojowe usytuowane w podziemnym garażu oraz komórki lokatorskie (położone zarówno na piętrach mieszkalnych budynku jak również w kondygnacji podziemnej).Każde mieszkanie posiada balkon. Budynek jest realizowany w tradycyjnej technologii. Mieszkania podłączone są do miejskiej sieci ciepłowniczej MPEC (ogrzewanie i ciepła woda).Do mieszkań doprowadzona jest instalacja prądu trójfazowego służąca do zasilania kuchenek ceramicznych lub indukcyjnych.

Inwestycja Budynek B1/C, ul. Reduta znajduje się na Prądniku Czerwonym, ul. Reduta (4.1 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera KRAKOIN.

Inwestycja Budynek B1/C, ul. Reduta jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 49 nowych mieszkań. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Budynek B1/C, ul. Reduta pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 49 metrów kwadratowych w cenie od 6 700 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper KRAKOIN przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 49 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Konstrukcja budynku
Fundamenty – płyta żelbetowa. Ściany kondygnacji podziemnych – żelbetowe oraz z pustaków betonowych lub z pustaków ceramicznych. Ściany kondygnacji nadziemnych – żelbetowe oraz z pustaków ceramicznych. Ściany wewnętrzne – żelbetowe oraz z pustaków ceramicznych. Stropy – żelbetowe, monolityczne.
Dach
płaski o płytowym przekroju / stropodach wentylowany z płyt DKZ
Stolarka okienna
uchylno-rozwierane i rozwierane, pvc, białe, szklone zestawem dwuszybowym, dodatkowo nawiewniki w normatywnych ilościach na pomieszczenie
Drzwi zewnętrzne
o podwyższonej odporności na włamanie
Balkony
wykończone płytkami
Posadzka
wylewka cementowa wypoziomowana, przygotowana pod warstwy wykończeniowe
Ściany
tynk gipsowy (białkowanie) w mieszkaniach, tynk cementowo–wapienny kat. III w łazienkach (na ścianach) – bez białkowania, tynk gipsowy w łazienkach (sufity) – bez białkowania.
Sufity
tynk gipsowy (białkowanie) w mieszkaniach, tynk cementowo–wapienny kat. III w łazienkach (na ścianach) – bez białkowania, tynk gipsowy w łazienkach (sufity) – bez białkowania.
Instalacje
Instalacja wodociągowa zasilana z sieci MPWiK. Instalacja kanalizacji sanitarnej i opadowej z odprowadzeniem do kanalizacji ogólnomiejskiej. Instalacja elektryczna prądu jedno- i trójfazowego do kuchenek elektrycznych (bez wyposażenia i montażu kuchenki elektrycznej). Instalacja centralnego ogrzewania i centralnej ciepłej wody użytkowej zasilanej z wymiennikowni MPEC, wybudowanej w podziemiach części technicznej budynku. Instalacja wentylacji mechanicznej wywiewnej z każdego mieszkania. Instalacja TV – SAT – bez dekodera. Instalacja AZART. Instalacja domofonowa. Instalacja internetowa. Instalacja telefoniczna. Instalacja odgromowa. Instalacja oddymiania klatki schodowej. Instalacja wentylacji mechanicznej wywiewnej i detekcji CO w garażach. Instalacja p.pożarowa (hydrant).
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Budynek B1/C, ul. Reduta

Prądnik Czerwony to III dzielnica Krakowa. Jej terytorium liczy sobie 643,79 ha i zamieszkiwane jest przez 47 775 osób. To jedna z mniejszych dzielnic Krakowa, jednak jej bliska odległość od centrum sprawia, że rozwija się w zadowalającym tempie i może pochwalić się rozbudowaną infrastrukturą społeczną. Pod względem zabudowy dzielnica jest dość jednolita. Przez lata widoczne były tu głównie spółdzielcze osiedla z wielkiej płyty wybudowane na początku II połowy XXw. Obecnie na Prądniku Czerwonym zaczynają wyrastać coraz to nowe domy jednorodzinne oraz kompleksy budynków mieszkalnych. Mimo niedalekiej odległości od centrum miasta, jest tu spokojnie i nie brakuje terenów zielonych, a jednym z ciekawszych jest Park „Zaczarowanej Dorożki”. Działalność 2 klubów sportowych skutkuje natomiast istnieniem zaplecza sportowego w postaci m.in. boisk i kortów tenisowych.

Komunikacja

Przy zachodniej granicy Prądnika Czerwonego zbiegają się 3 istotne trasy drogowe. Jest to europejska trasa E77 oraz drogi krajowe nr 7 i 79. Dobre połączenie z centrum miasta oraz z innymi dzielnicami jest natomiast zasługą regularnych kursów linii autobusowych i tramwajowych.

W odległości 200 metrów od inwestycji Budynek B1/C, ul. Reduta znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Prądnik Czerwony.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Budynek B1/C, ul. Reduta znajduje się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Wesołe Tygryski" w odległości 500m, Prywatne Przedszkole Montessori "Samodzielny Maluch" w odległości 600m, Niepubliczne Przedszkole "Kubuś i Martynka"Magdalena Jedynak w odległości 900m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m znajduje się PHARMAMED. APTEKA. ŁACH M., w odległości 400 m znajduje się APTEKA PRYWATNA S.C., w odległości 550 m znajduje się GOVITA. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 700 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚW. JANA CHRZCICIELA, w odległości 950 m znajduje się Multikino, w odległości 950 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA CHRYSTUSA KRÓLA.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 650 m znajduje się OJK Eden-PolSad , w odległości 850 m znajduje się Aquapark Kraków, w odległości 900 m znajduje się DAKO PROFESSIONAL.

Data publikacji: 11.09.2017

Data aktualizacji: 02.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie