Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Zielone Pogórze

Ta oferta bierze udział w konkursie

Domy na sprzedaż ul. Tadeusza Kościuszki, oferowane bezpośrednio przez

KOSS Development

pucki, Pogórze, ul. Tadeusza Kościuszki 85

Ceny od: 6 254 zł/m2
Zielone PogórzeZielone Pogórze

5 zdjęć

Zielone Pogórze
Zielone Pogórze
Zielone Pogórze
Zielone Pogórze
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

126 - 128/m2

Przedział pokoi

4

Kondygnacje

2

Budynki

34

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Przystanek Autobusowy - 294 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

2 placówki medyczne, 2 placówki edukacyjne, 9 kawiarni i restauracji, 17 sklepów, 8 obiektów sportowych, 19 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • morze
 • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 68 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 255 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Dach

pokryty blachą na rąbek stojący

Stolarka okienna

- PCV, okucia obwiedniowe z funkcją rozszczelnienia - trzyszybowe

Drzwi zewnętrzne

klasy antywłamaniowej RC-2

Ściany

- ściany murowane, pokryte tynkiem gipsowym nakładanym maszynowo - możliwość występowania dylatacji konstrukcyjnych pionowych i poziomych na powierzchni ścian - wykończenie ścian tynkowanych bez szpachlowania i gruntowania, malowanie wymaga przygotowania podłoża

Instalacje

instalacje sanitarne - instalacja zimnej wody – olicznikowana ( bez licznika wody bezpowrotnie zużytej) , zasilanie – sieć miejska - instalacja ciepłej wody – zasilanie ze wspólnego węzła cieplnego zasilanego z sieci ciepłowniczej - instalacja c.o. – zasilanie ze wspólnego węzła cieplnego zasilanego z sieci ciepłowniczej - kanalizacja sanitarna – PCV, podłączenie do sieci miejskiej - występują nawiewniki ścienne zlokalizowane na ścianach zewnętrznych lokalu lub nawiewniki okienne instalacje energii elektrycznej - doprowadzona do lokalu – trójfazowa 400V - rozprowadzona po lokalu 230V - obwód zasilający kuchenkę elektryczną 400V instalacje oświetleniowe - wg projektu, wyposażona w łączniki, zakończona wypustami do samodzielnego montażu opraw

Ogrzewanie

z sieci ciepłowniczej

Wentylacja

grawitacyjna

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Garaże:

domy nie posiadają garaży natomiast przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne : zewnętrzne, w cenie nieruchomości

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się morze, rezerwat przyrody

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępnych jest 6 domów bliźniaków

Powierzchnie domów:

od 126 do 128 m²

Powierzchnie działek:

od 149 do 161 m²

Ceny domów:

 • kształtują się w zakresie od 799 000 do 829 000 zł
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 254 do 6 555 zł

Opis płatności:

Warunki płatności przedstawiane są na spotkaniu z działem sprzedaży

Warunki rezerwacji:

Umowa rezerwacyjna i zaliczka 5000zł

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Zielone Pogórze logo

Zamieszkaj na Zielonym Pogórzu

Bezpieczne osiedle 68 domów bliźniaczych w rozsądnej cenie, o niskiej zabudowie, z miejscami parkingowymi i prywatnymi ogródkami. Rozpoczęliśmy przedostatni etap sprzedaży!

W cenie mieszkania otrzymujesz dom o powierzchni ponad 80 m2 na parterze i pierwszym piętrze oraz możliwość zaadaptowania poddasza.

Zielone Pogórze będzie osiedlem bezpiecznym – na każdej z trzech wewnętrznych dróg będzie znajdować się szlaban. Staraliśmy się stworzyć wygodną do życia przestrzeń, mając przede wszystkim na uwadze bezpieczeństwo najmłodszych mieszkańców.

Koniec z nerwowymi powrotami z pracy, kiedy zamiast cieszyć się wizją relaksu, zastanawiasz się, czy i gdzie zaparkujesz. W cenie zagwarantowane masz dwa zewnętrzne miejsca parkingowe (jedno utwardzone), które znajdują się bezpośrednio przy domu. Istnieje także możliwość dokupienia wiaty.

Mieszkanie poza ścisłym centrum miejskich ośrodków kojarzy się przede wszystkim z bliskością natury – i bardzo słusznie! Dodatkowo, na Osiedlu nasadzonych zostanie ponad 70 drzew: śliwy wiśniowe oraz graby pospolite. Będzie zielono i pięknie!

Inwestycja Zielone Pogórze znajduje się w Pogórzu, ul. Tadeusza Kościuszki 85 (0.8 km od Gdyni), została zrealizowana przez KOSS Development.

Inwestycja Zielone Pogórze została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 68 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Zielone Pogórze w sprzedaży jest 6 nowych domów o powierzchni od 126 do 128 metrów kwadratowych , w cenie od 799 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców KOSS Development przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Powiat pucki to region o powierzchni 572 km2, leżący w północnej części woj. pomorskiego i liczący sobie ok. 82 400 mieszkańców. Składa się na niego 7 gmin, w których leżą cztery miasta. Stolicą regionu jest Puck. Powiat leży wyjątkowo malowniczym miejscu, od północy granicząc z Bałtykiem, od wschodu z Zatoką Pucką, od południa z Puszczą Darzlubską, Jeziorem Żarnowieckim i wzgórzami morenowymi. W jego granicach leży Półwysep Helski. Znaczna część zabudowy ma tu charakter małomiasteczkowy. Wiele budynków pełni jedynie funkcję turystyczną. W regionie działa szereg ośrodków i domów kultury oraz instytucji sportowych, co zapewnia mieszkańcom liczne rozrywki i daje dostęp do rozbudowanej infrastruktury sportowej. Dzięki plażom, trasom rowerowym i ścieżkom dydaktycznym, są to tereny o wysokich walorach rekreacyjnych. Znajduje się tu ok. 70 szkół różnego szczebla, a o zdrowie mieszkańców dbają lekarze z puckiego szpitala i 34 przychodni lekarskich. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie, kursuje linia kolejowa, a w Pucku mieści się port jachtowy.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zielone Pogórze?

Przez powiat pucki biegną drogi wojewódzkie nr: 213, 215, 216, 218, a niespełna 5 km od jego południowo-wschodniej granicy ciągnie się droga krajowa nr 6. Czynna jest tu także kolej, kursuje linia nr 213. W regionie można również korzystać z mikrobusów. W niektórych miejscowościach latem do dyspozycji są tramwaje wodne i można wypożyczyć melexy. W Pucku znajduje się port jachtowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zielone Pogórze mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 294 metrów od inwestycji Zielone Pogórze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pogórze-Derdowskiego 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zielone Pogórze znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zielone Pogórze znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Beauoforcik w odległości 438 m, Dwujęzyczne Przedszkole Niepubliczne "Nasza Planeta" w odległości 588 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Zielone Pogórze jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Izabela Sługocka w odległości 758 m, Medicorum Centrum Zdrowia w odległości 961 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zielone Pogórze składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 394 m znajduje się Żabka, w odległości 404 m znajduje się Delikatesy Justynka, w odległości 461 m znajduje się Carrefour Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zielone Pogórze w odległości 425 m znajduje się boisko / kort, w odległości 449 m znajduje się boisko / kort, w odległości 454 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 11.10.2021
Data aktualizacji: 05.04.2024
Zielone Pogórze logo

Adres biura sprzedaży:

ul. Węglowa 22/C128, 81-341 Gdynia

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 08:00 - 16:00
 • Wtorek: 08:00 - 16:00
 • Środa: 08:00 - 16:00
 • Czwartek: 08:00 - 16:00
 • Piątek: 08:00 - 16:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023