Zielone Pogórze

5 zdjęć

Zielone Pogórze
Zielone Pogórze
Zielone Pogórze
Zielone Pogórze

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Zielone Pogórze dostępnych jest 17 ofert

 • 1 pokój
 • 2 pokoje
 • 3 pokoje
 • 4 pokoje
 • 5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • morze
 • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 68 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 255 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Dach

pokryty blachą na rąbek stojący

Stolarka okienna

- PCV, okucia obwiedniowe z funkcją rozszczelnienia - trzyszybowe

Drzwi zewnętrzne

klasy antywłamaniowej RC-2

Ściany

- ściany murowane, pokryte tynkiem gipsowym nakładanym maszynowo - możliwość występowania dylatacji konstrukcyjnych pionowych i poziomych na powierzchni ścian - wykończenie ścian tynkowanych bez szpachlowania i gruntowania, malowanie wymaga przygotowania podłoża

Instalacje

instalacje sanitarne - instalacja zimnej wody – olicznikowana ( bez licznika wody bezpowrotnie zużytej) , zasilanie – sieć miejska - instalacja ciepłej wody – zasilanie ze wspólnego węzła cieplnego zasilanego z sieci ciepłowniczej - instalacja c.o. – zasilanie ze wspólnego węzła cieplnego zasilanego z sieci ciepłowniczej - kanalizacja sanitarna – PCV, podłączenie do sieci miejskiej - występują nawiewniki ścienne zlokalizowane na ścianach zewnętrznych lokalu lub nawiewniki okienne instalacje energii elektrycznej - doprowadzona do lokalu – trójfazowa 400V - rozprowadzona po lokalu 230V - obwód zasilający kuchenkę elektryczną 400V instalacje oświetleniowe - wg projektu, wyposażona w łączniki, zakończona wypustami do samodzielnego montażu opraw

Ogrzewanie

z sieci ciepłowniczej

Wentylacja

grawitacyjna

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne : zewnętrzne, w cenie nieruchomości.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się morze, rezerwat przyrody

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępnych jest 17 domów.

Powierzchnie domów:

od 126 do 128 m².

Powierzchnie działek:

od 149 do 161 m².

Ceny domów:

 • kształtują się na poziomie 726 000 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 683 do 5 740 zł.

Opis płatności:

warunki płatności przedstawiane są na spotkaniu z działem sprzedaży.

Warunki rezerwacji:

umowa rezerwacyjna i zaliczka 5000zł.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Zielone Pogórze logo

Zamieszkaj na Zielonym Pogórzu

Bezpieczne osiedle 68 domów bliźniaczych w rozsądnej cenie, o niskiej zabudowie, z miejscami parkingowymi i prywatnymi ogródkami. Rozpoczęliśmy przedostatni etap sprzedaży!

W cenie mieszkania otrzymujesz dom o powierzchni ponad 80 m2 na parterze i pierwszym piętrze oraz możliwość zaadaptowania poddasza.

Zielone Pogórze będzie osiedlem bezpiecznym – na każdej z trzech wewnętrznych dróg będzie znajdować się szlaban. Staraliśmy się stworzyć wygodną do życia przestrzeń, mając przede wszystkim na uwadze bezpieczeństwo najmłodszych mieszkańców.

Koniec z nerwowymi powrotami z pracy, kiedy zamiast cieszyć się wizją relaksu, zastanawiasz się, czy i gdzie zaparkujesz. W cenie zagwarantowane masz dwa zewnętrzne miejsca parkingowe (jedno utwardzone), które znajdują się bezpośrednio przy domu. Istnieje także możliwość dokupienia wiaty.

Mieszkanie poza ścisłym centrum miejskich ośrodków kojarzy się przede wszystkim z bliskością natury – i bardzo słusznie! Dodatkowo, na Osiedlu nasadzonych zostanie ponad 70 drzew: śliwy wiśniowe oraz graby pospolite. Będzie zielono i pięknie!

Inwestycja Zielone Pogórze znajduje się w Pogórzu, ul. Tadeusza Kościuszki 85 (0.8 km od Gdyni), jest realizowana przez KOSS Development.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania

Cały projekt składa się z 68 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Zielone Pogórze w sprzedaży jest 17 nowych domów o powierzchni od 126 do 128 metrów kwadratowych , w cenie od 726 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców KOSS Development przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Powiat pucki to region o powierzchni 572 km2, leżący w północnej części woj. pomorskiego i liczący sobie ok. 82 400 mieszkańców. Składa się na niego 7 gmin, w których leżą cztery miasta. Stolicą regionu jest Puck. Powiat leży wyjątkowo malowniczym miejscu, od północy granicząc z Bałtykiem, od wschodu z Zatoką Pucką, od południa z Puszczą Darzlubską, Jeziorem Żarnowieckim i wzgórzami morenowymi. W jego granicach leży Półwysep Helski. Znaczna część zabudowy ma tu charakter małomiasteczkowy. Wiele budynków pełni jedynie funkcję turystyczną. W regionie działa szereg ośrodków i domów kultury oraz instytucji sportowych, co zapewnia mieszkańcom liczne rozrywki i daje dostęp do rozbudowanej infrastruktury sportowej. Dzięki plażom, trasom rowerowym i ścieżkom dydaktycznym, są to tereny o wysokich walorach rekreacyjnych. Znajduje się tu ok. 70 szkół różnego szczebla, a o zdrowie mieszkańców dbają lekarze z puckiego szpitala i 34 przychodni lekarskich. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie, kursuje linia kolejowa, a w Pucku mieści się port jachtowy.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zielone Pogórze?

Przez powiat pucki biegną drogi wojewódzkie nr: 213, 215, 216, 218, a niespełna 5 km od jego południowo-wschodniej granicy ciągnie się droga krajowa nr 6. Czynna jest tu także kolej, kursuje linia nr 213. W regionie można również korzystać z mikrobusów. W niektórych miejscowościach latem do dyspozycji są tramwaje wodne i można wypożyczyć melexy. W Pucku znajduje się port jachtowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zielone Pogórze mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Zielone Pogórze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pogórze-Derdowskiego 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zielone Pogórze znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zielone Pogórze znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Różowa Wieża w odległości 280 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zielone Pogórze w odległości 440 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 11.10.2021
Data aktualizacji: 04.04.2023

Pobliskie Lokalizacje

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: