Mieszkania na Zatorzu

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Ul. Jana Sobieskiego, oferowane bezpośrednio przez Kornas

Słupsk, Ul. Jana Sobieskiego 30

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 24 oferty w najbliższej okolicy!

Mieszkania na Zatorzu

3 zdjęcia

Mieszkania na Zatorzu
Mieszkania na Zatorzu
Mieszkania na Zatorzu

Najbliższe inwestycje

 • Tarasy Sobieskiego
  od: 5 850 zł/m2

  Tarasy Sobieskiego

  City Center

  Mieszkanie Słupsk
  ul. Sobieskiego
  1.6 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 33-88 m2
  • Mieszkań: 19
  • Pokoje: 2-4
 • Baltic Park

  Baltic Park

  Arkom

  Mieszkanie Słupsk
  ul. Poniatowskiego
  1.3 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 31-53 m2
  • Mieszkań: 5
  • Pokoje: 1-3

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • las
 • jezioro

Opis Inwestycji

Inwestycja “Mieszkania na Zatorzu” została zrealizowana przy ul. Jana Sobieskiego 30 w Słupsku. Słupsk leży w centrum atrakcyjnego turystycznie regionu – pobliskie miejscowości wypoczynkowe Ustka i Łeba dysponują bogatą ofertą turystyczno – kulturalną.Największymi walorami regionu są piękne krajobrazowo wybrzeże morskie i liczne jeziora otoczone lasami oraz Słowiński Park Narodowy z unikatowymi na skalę światową ruchomymi wydmami piaskowymi. Uroku najbliższym okolicom miasta dodaje Park Krajobrazowy Dolina Słupi oraz  liczne zabytki.

Budynek o nowoczesnej architekturze posiadający sześć kondygnacji mieszkalnych oraz parter przeznaczony na lokale handlowo-usługowe, powstanie w śródmieście.W obiekcie zaprojektowano 78 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 37 m2 do 67m2. Wszystkie mieszkania posiadają balkony lub loggie.Istnieje możliwość własnej aranżacji wnętrz. Pod budynkiem znajdują się garaże oraz komórki lokatorskie . Wokół budynku zaprojektowana jest duża ilość zieleni: trawniki, rabatki . Na terenie posesji przewidziano miejsca parkingowe dla mieszkańców oraz gości. Na atrakcyjność inwestycji wpływa również jej lokalizacja z dogodnym dojazdem do centrum miasta oraz Ustki, miejsca letniego odpoczynku wielu słupszczan. Mieszkania oddawane są w standardzie developerskim : tynki gipsowe kat. III, stolarka okienna PCV z parapetami, grzejniki typ. PURMO, drzwi wejściowe o podwyższonej wytrzymałości mechanicznej. Pod budynkiem znajdują się stanowiska garażowe oraz komórki lokatorskie.

Inwestycja Mieszkania na Zatorzu znajduje się w Słupsku (1.1 km od centrum Słupska), została zrealizowana przez Kornas.

Inwestycja Mieszkania na Zatorzu została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2008 roku.

Cały projekt składa się z 78 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Mieszkania na Zatorzu nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Kornas przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2006 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2008 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 78 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro

Lokalizacja inwestycji

Słupsk to ponad 93-tysięczne miasto leżące na Pomorzu, w odległości 18 km od Bałtyku. Jego obszar wynosi ok. 43,15 km2. Charakter zabudowy jest zależny od konkretnych dzielnic. Na Śródmieściu koncentrują się nieruchomości usługowe. Strefy mieszkalne to osiedla mieszkaniowe oraz zespoły domów jednorodzinnych. Skupiska nieruchomości przemysłowych koncentrują się w tutejszej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Słupsk posiada pełną infrastrukturę społeczną. Działają tu szkoły każdego szczebla, w tym kilkanaście szkół wyższych. Mieszczący się w Słupsku Wojewódzki Szpital Specjalistyczny wyposażony jest w 21 oddziałów. Rozbudowane zaplecze kulturalne i sportowe składa się m.in. na: dwa kina, trzy muzea, dwa stadiony, krytą pływalnię i skatepark. Głównym punktem rekreacyjnym jest Park Kultury, Sportu i Rekreacji, ale są tu także dwa parki miejskie, dwa laski i planty. Miasto ma własną galerię handlową.

Komunikacja

Przez południowo-wschodnią część miasta biegnie droga krajowa nr 6, która jest częścią transkontynentalnej trasy E28. W ułożeniu południkowym Słupsk przecinany jest przez drogę krajową nr 21. Przebiegają tędy również drogi wojewódzkie nr 210 i 213. Miasto pełni rolę węzła kolejowego. Przecinają się tu linie nr 202 i 405. Kursują stąd głównie pociągi lokalne, ale Słupsk ma też połączenie kolejowe z Katowicami i Krakowem. Działa tu komunikacja miejska, która zapewnia transport osobowy w obrębie miasta oraz sąsiadujących z nim miejscowości.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Mieszkania na Zatorzu?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mieszkania na Zatorzu mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Mieszkania na Zatorzu znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sobieskiego - Towarowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Mieszkania na Zatorzu znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mieszkania na Zatorzu znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Anglojęzyczne Przedszkole Prywatne KRAINA UŚMIECHU w odległości 150 m, I Społeczna Szkoła Podstawowa STO w odległości 220 m, Społeczne Ognisko Muzyczne STO w odległości 220 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mieszkania na Zatorzu składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Biedronka, w odległości 340 m znajduje się Biedronka, w odległości 450 m znajduje się Netto.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mieszkania na Zatorzu w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 480 m znajduje się Basen.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: