Nowy Kampinos

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez KARAŚ KAROL BUD-HAND POLSKA

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 89 domów w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Białej Góry (621 m dalej)

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Białej Góry znajduje się w Zielonkach Wsi, ul. Białej Góry (3,3 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Forma Deweloper. Inwestycja Białej Góry jest w trakcie przygotowań z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 4 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostały 4 nowe domy o powierzchni 150 m2.

warszawski zachodni, Zielonki Wieś, ul. Białej Góry (3,3 km od Warszawy)
Ceny od: 3 997 zł/m2

Inwestycja polecana

Białej Góry
 • Termin oddania: 1 kw. 2020
 • Liczba domów: 4
 • Powierzchnia: 150 m2
 • Liczba pokoi: 7
Forma Deweloper
Domy spełniające kryteria

e4 Kampinoska (1,0 km dalej)

Inwestycja z domami jednorodzinnymi e4 Kampinoska znajduje się w Starych Babicach, ul. Kampinoska (3,3 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Ostoja Development. Inwestycja e4 Kampinoska jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 12 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostało 12 nowych domów o powierzchniach od 97 do 166 m2.

warszawski zachodni, Stare Babice, ul. Kampinoska (3,3 km od Warszawy)

Inwestycja polecana

e4 Kampinoska
 • Termin oddania: 1 kw. 2020
 • Liczba domów: 12
 • Powierzchnia: 97 - 166 m2
 • Liczba pokoi: 4 - 6
Ostoja Development
Domy spełniające kryteria

Willa Dworkowa Etap II (1,1 km dalej)

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Willa Dworkowa Etap II znajduje się w Starych Babicach, ul. Dworkowa (2 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Willa Babice Sp. z o.o. Sp. k.. Inwestycja Willa Dworkowa Etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 23 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostały 22 nowe domy o powierzchniach od 175 do 178 m2.

warszawski zachodni, Stare Babice, ul. Dworkowa (2 km od Warszawy)

Inwestycja polecana

Willa Dworkowa Etap II
 • Termin oddania: 4 kw. 2019
 • Liczba domów: 22
 • Powierzchnia: 175 - 178 m2
 • Liczba pokoi: 3
Willa Babice Sp. z o.o. Sp. k.
Domy spełniające kryteria

Inwestycję Nowy Kampinos tworzą domy o powierzchni od 203,96 do 209,29 m2 wraz z przynależnymi działkami od 322 do 480 m2.

Całość inwestycji tworzy 12 lokali. Obecnie przystąpiliśmy do realizacji pierwszego etapu, w którym wybudujemy 4 lokale. Oddanie budynków planujemy na II kwartał 2019 roku
Nasze domy charakteryzują się nowoczesnym stylem z funkcjonalnymi wnętrzami i przestrzennymi oknami otwartymi na otaczającą zieleń podkreślając prestiż inwestycji.

Na parterze zaplanowano przestronny salon z kuchnią i toaletą, na piętrze 3 lub 4 sypialnie (do wyboru), 2 łazienki i pralnię, poddasze zaś zostawiamy Państwu do własnej aranżacji. Wnętrze wykończone jest w standardzie deweloperskim. Z zewnątrz każdy dom jest w pełni wykończony. Należy zwrócić uwagę na rzadko spotykaną elewację wykonaną z tynku silikatowo-silikonowego, HPL oraz wysokość kondygnacji wynoszącą 2,90 m. Domy posiadają wszystkie media miejskie.

Inwestycja Nowy Kampinos znajduje się w Starych Babicach, ul. Koczarska (2,8 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera KARAŚ KAROL BUD-HAND POLSKA.

Inwestycja Nowy Kampinos została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych domów w tym 12 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Nowy Kampinos pozostało na sprzedaż 0 nowych domów jednorodzinnych o powierzchni 209 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper KARAŚ KAROL BUD-HAND POLSKA przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba domów: cała inwestycja składa się z 12 domów.
Liczba kondygnacji: domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń: na wszystkich kondygnacjach po 290 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Garaże: domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, własna kotłownia.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się park, las.

Lokalizacja inwestycji Nowy Kampinos

Powiat warszawski zachodni usytuowany jest w środkowej części województwa mazowieckiego i zajmuje obszar o powierzchni 533 km2, na którym mieszka ponad 100 tys. osób. Na atrakcyjność lokalizacji wpływa zarówno niewielka odległość od Warszawy, jak i obecność Puszczy Kampinoskiej. Do terytorium powiatu należą gminy miejsko-wiejskie: Łomianki, Błonie i Ożarów Mazowiecki oraz obszary wiejskie: Izabelin, Kampinos, Leszno i Stare Babice. Południową cześć zajmują grunty uprawne, a w Broniszach znajduje się – jeden z największych w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Bliskość stolicy oraz zielone, zaciszne okolice wpływają na rozwój architektury mieszkalnej: domów jednorodzinnych i budynków wielorodzinnych. Przemysł rozwija się w Ożarowie Mazowieckim oraz w Błoniach, gdzie mieszczą się Zakłady Mechaniczno-Precyzyjne. Miejscami zakupów są: 2 galerie i centrum handlowe. Przez powiat przebiegają drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa).

Komunikacja

Do najważniejszych arterii w powiecie warszawskim należą drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Warszawa – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa), a także magistrala kolejowa Moskwa – Berlin. W miastach kursują autobusy komunikacji miejskiej, natomiast dojazd do stolicy zapewniają: autobusy PKS, podmiejskie linie autobusowe warszawskiej komunikacji miejskiej oraz pociągi Kolei Mazowieckich. W odległości 450 metrów od inwestycji Nowy Kampinos znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: THOMME 02 (STARE BABICE).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Kampinos znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Klub Malucha Kolorowe Kredki Katarzyna Cienkusz w odległości 1 200 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1 200 m Ortodentim, w odległości 1 500 m Centrum Medyczne SORNO, w odległości 1 600 m Formmed.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Kampinosport Sp. Z O.O. w odległości 1 100 m.

Data publikacji: 24 kwietnia 2018 13:04

Data aktualizacji: 04 czerwca 2019 10:03

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet