Apartamenty nad Potokiem

Oferta archiwalna

Warszawa, Mokotów, Służew, ul. Modzelewskiego 24

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty nad Potokiem

4 zdjęcia

Apartamenty nad Potokiem
Apartamenty nad Potokiem
Apartamenty nad Potokiem
Apartamenty nad Potokiem

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • recepcja
  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 1 lokalu użytkowego.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 268 do 277 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Opis inwestycji

Apartamenty Nad Potokiem to kameralna inwestycja zlokalizowana przy ulicy Modzelewskiego 24 na warszawskim Mokotowie. W budynku przewidziano jedynie 50 lokali o powierzchniach od 39 do 89 m². Budynek zaprojektowano z dbałością o funkcjonalność i jakość wykończenia. Przestronne balkony, loggie i tarasy z częścią ogrodową na siódmej kondygnacji pozwolą w pełni cieszyć się wysokim komfortem użytkowania apartamentów. Aby przybliżyć mieszkańcom najpotrzebniejsze usługi w parterze budynku zaprojektowano lokale usługowe. Miejsca postojowe i komórki lokatorskie dla wygody mieszkańców przewidziano w podziemnej hali garażowej. Pomyśleliśmy także o stylowej architekturze. Szklane balustrady balkonów, loggii i tarasów dodadzą budynkowi lekkości, zaś okładziny elewacji z kamienia naturalnego elegancji. Z najwyższych pięter rozpościerać się będzie piękny widok na panoramę miasta i zieleń Doliny Służewieckiej. Atrakcyjna architektura z dbałością o każdy detal, doskonałe materiały wykończeniowe i wykorzystane energooszczędne rozwiązania technologiczne, wsparte renomą i ogromnym doświadczeniem budowlanym Inwestora pozwolą przekazać Państwu produkt o wyjątkowej jakości, z którego chcemy być dumni, a Państwo zadowoleni.

Główne zalety inwestycji to:

• Kameralny budynek, składający się tylko z 50 mieszkań

• Powierzchnie mieszkań od 39 m2 do 89 m2

• Pełna infrastruktura miejska w pobliżu (żłobki, przedszkola, szkoły, handel, usługi, biura itp.)

• Bliskość terenów rekreacyjnych i spacerowych (skwery, parki, Potok Służewiecki)

• Lokale z zielonymi tarasami na przedostatniej kondygnacji budynku

• Doskonałe połączenia komunikacyjne: przystanek pod budynkiem, spacerem do metra Służew

• Stylowa architektura, kamień na elewacji, drewniane okna

• Bezpieczne i w pełni zagospodarowane otoczenie

• Lokale usługowe na parterze

• Własność gruntu

• Recepcja

Inwestycja Apartamenty nad Potokiem znajduje się na Służewie, ul. Modzelewskiego 24 (6.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Kalter Nieruchomości Sp. z o.o.

Inwestycja Apartamenty nad Potokiem została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego lokalu użytkowego.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty nad Potokiem nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Kalter Nieruchomości Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Miejsce, w którym zdecydowaliśmy się wybudować Apartamenty nad Potokiem to nie tylko ciche i pełne zieleni otoczenie, ale również miejsce, gdzie mieszkańcy będą mieli dostęp do bogatej palety usług i udogodnień. W sąsiedztwie można znaleźć pełną ofertą edukacyjną (żłobki, szkoły oraz uczelnie), usługową (centra handlowe, sklepy osiedlowe, restauracje, kawiarnie, obiekty sportowe i ośrodki medyczne). W niedalekiej odległości znajduje się jedno z największych centrów handlowych Warszawy – Galeria Mokotów z dostępem do około 260 sklepów i punktów handlowych, kinem, fitness clubem i placem rozrywki dla dzieci. Do aktywnego spędzania wolnego czasu zachęcają zielone skwery, piękne parki i Potok Służewiecki usytuowane w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji. Można się tam wybrać na spacer, jogging albo skorzystać z siłowni plenerowej o każdej porze roku. Jednocześnie ta cześć dolnego Mokotowa to także bardzo szybko rozwijające się biznesowe centrum Warszawy o wielkości ok. 1,2 mln. m2 powierzchni biurowej.

Inwestycja jest doskonale skomunikowana z centrum miasta. Znajduje się niedaleko głównych osi komunikacyjnych dzielnicy: Al. Niepodległości, Al. Wilanowskiej i ul. Puławskiej. Można szybko przemieszczać się samochodem albo skorzystać z komunikacji miejskiej. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przystanki autobusowe. Spacerem można dojść do stacji metra Służew.

Lokalizacja Apartamentów nad Potokiem jest idealnym miejscem dla osób, które nie chcą tracić czasu na dojazdy do pracy, lubią spędzać wolny czas aktywnie, chcą mieć wszystkie potrzebne w codziennym życiu miejsca na wyciągnięcie ręki, czyli po prostu cenią sobie wygodę. Polecamy zarówno dla singli, rodzin jak i inwestorów.

Infrastruktura w otoczeniu inwestycji:

• przystanek autobusowy linii 174, 193, N36: 30 m

• przystanek autobusowy linii 136, N34: 200 m

• stacja metra Służew: 1,2 km

• park i tereny spacerowe: 350 m

• centrum handlowe: 1,2 km

• żłobek: 100 m

• przedszkole publiczne: 400 m

• szkoła podstawowa: 500 m

• market spożywczy: 300 m

• sklep osiedlowy: 50 m

• kościół: 350 m

• centrum biznesowe: 1,2 km

• plac zabaw: 400 m

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty nad Potokiem?

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty nad Potokiem mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Apartamenty nad Potokiem znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Tarniny 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty nad Potokiem znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty nad Potokiem znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 270 w odległości 200 m, Punkt Przedszkolny Smyki ze Smyczkowej w odległości 270 m, Szkoła Podstawowa nr 271 w odległości 350 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty nad Potokiem w odległości 50 m znajduje się Boisko, w odległości 150 m znajduje się Siłownia plenerowa Staw Służewiecki, w odległości 290 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.10.2019
Data aktualizacji: 09.09.2021

Pobliskie Lokalizacje

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: