Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Gdańsk Chełm

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul.Antoniego Madalińskiego, oferowane bezpośrednio przez

K. Armiński i L. Michalczyk S.C. Firma Projektowo-Budowlana

Gdańsk, Chełm, ul.Antoniego Madalińskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 3 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Gdańsk ChełmGdańsk Chełm

3 zdjęcia

Gdańsk Chełm
Gdańsk Chełm
Gdańsk Chełm

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 7 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Projekt zabudowy szeregowej, charakteryzuje się klasyczną bryłą z tradycyjnym wykończeniem dachu dwuspadowego z okapem. Elewacja frontowa wyróżnia się lukarną. Lukarny poza zmianą estetyczną, pełnią funkcję powiększenia przestrzeni pomieszczeń na piętrze poprzez zniwelowanie części skosów.

Układ funkcjonalny zakłada wyraźny podział stref użytkowych. Na parterze znajduje się duży salon z kominkiem i panoramicznym oknem. Pokój dzienny sąsiaduje bezpośrednio z kuchnią. Program parteru uzupełnia niewielka łazienka dla gości oraz pomieszczenie gospodarcze.

Na poddaszu, w bardziej prywatnej części domu, mieszczą się dwa pokoje z atrakcyjną antresolą. Zlokalizowane są od strony południowej co sprawia idealne warunki do nauki oraz odpoczynku. Sypialnia rodziców ma bardzo dobre doświetlenie dzięki lukarnie. W tej części domu znajduje się również obszerna łazienka.

Inwestycja Gdańsk Chełm znajduje się w Chełmie, ul.Antoniego Madalińskiego (3.1 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez K. Armiński i L. Michalczyk S.C. Firma Projektowo-Budowlana.

Inwestycja Gdańsk Chełm została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 7 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Gdańsk Chełm nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców K. Armiński i L. Michalczyk S.C. Firma Projektowo-Budowlana nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Gdańsk Południe to dawna (do 2011 roku) dzielnica Chełm i Gdańsk Południe, która dziś dzieli się na Chełm, Ujeścisko i Jasień. Dzielnica ma powierzchnię 30 km kw i jest zamieszkana przez 71 tys. osób. Z dzielnicą graniczą miejskie dzielnice Matarnia, Brętowo, Piecki-Migowo, Siedlce, Śródmieście, Orunia, Kokoszki a także gminy podmiejskie Kolbudy i Pruszcz Gdański. Na krajobraz obszaru składają się Potok Oruński i duże Jezioro Jasień, położone na zachodzie. Dodatkowo Chełm wyróżnia się górzystym terenem – znajduje się tu najbardziej stroma trasa tramwajowa w Polsce. Znajduje się tu też obwodnica Trójmiasta będąca częścią drogi ekspresowej S6, a także drogi krajowe 221 i 222. Gdańsk Południe to głównie nowoczesne osiedla mieszkalne i bloki a dobrą komunikację z resztą miasta zapewniają tramwaje i autobusy miejskie.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Gdańsk Chełm?

Na terenie Gdańska Południe znajduje się trójmiejska obwodnica, trasa W-Z a także drogi krajowe 221 i 222. Cały obszar jest dobrze skomunikowany z resztą miasta tramwajami, kilkunastoma autobusami dziennymi i czterema autobusami nocnymi. Jako część Pomorskiej Kolei Metropolitalnej planowana jest też stacja Gdańsk Jasień położona na terenie Gdańska Południe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Gdańsk Chełm mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1510 metrów od inwestycji Gdańsk Chełm znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdańsk Orunia.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Gdańsk Chełm znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Gdańsk Chełm znajduje się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 439 m, Przedszkole Marchewka w odległości 571 m, Niepubliczne Przedszkole "Dobry Port" w odległości 610 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Gdańsk Chełm jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 134 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 356 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 643 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Gdańsk Chełm składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 310 m znajduje się Biedronka, w odległości 330 m znajduje się Żabka, w odległości 340 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Gdańsk Chełm w odległości 182 m znajduje się boisko / kort, w odległości 340 m znajduje się boisko / kort, w odległości 401 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 15.09.2017
Data aktualizacji: 31.05.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023