Światowida

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Światowida, oferowane bezpośrednio przez Jezierski Business Park Sp. j.

Warszawa, Białołęka, Tarchomin, ul. Światowida

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 33 oferty w najbliższej okolicy!

Światowida

2 zdjęcia

Światowida

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Światowida - kameralna inwestycja w samym sercu Tarchomina, otoczona licznymi udogodnieniami łatwo dostępnymi dla mieszkańców.

Szkoła, przedszkole i żłobek będą idealne dla dzieci, a ze względu na swoja lokalizację, bardzo dogodne dla ich rodziców. W zakupach i załatwianiu codziennych spraw z pewnością pomogą liczne lokale usługowe. O zdrowie i dobre samopoczucie natomiast wszyscy będą mogli zadbać dzięki przychodni zdrowia i hali sportowej.

W takim właśnie spokojnym, ale jednocześnie bardzo praktycznym otoczeniu umieszczono inwestycję „Światowida” - nowoczesny, składający się z 10 pięter mieszkalnych budynek. Inwestycję tyleż kameralną, co funkcjonalną, przy której projektowaniu kierowano się zasadą zapewnienia maksymalnego komfortu mieszkańcom. Na każdym piętrze umieszczono po 3 lub 4 mieszkania 3-pokojowe z aneksami kuchennymi, których rozkład, a nawet takie detale jak oświetlenie mają zapewnić jak największą funkcjonalność lokali.

Inwestycja Światowida znajduje się na Tarchominie, ul. Światowida (11 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Jezierski Business Park Sp. j.

Inwestycja Światowida została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Światowida nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Jezierski Business Park Sp. j. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 4 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Światowida?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Światowida mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 300 metrów od inwestycji Światowida znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Tarchomin 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Światowida znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Światowida znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 w odległości 130 m, Przedszkole Niepubliczne "Progresja" w odległości 170 m, Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 65 "Tarchominek" w odległości 220 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Światowida składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Dom Handlowy Tarchomin, w odległości 240 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 240 m znajduje się Sklep z warzywami.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Światowida w odległości 110 m znajduje się Boisko, w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 130 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.11.2016
Data aktualizacji: 05.11.2018

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: