Nowy Sikornik w Gliwicach

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Jantar Investment Sp. z o.o. Sp. k.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 926 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Nove Villove(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gliwice, ul. Bogatki 3/1 (2.4 km od centrum Gliwic)
  Nove Villove
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 19
  Powierzchnia: 45 - 81 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Nexx Sp. z o.o. Sp. k.
 • Osiedle Centrum(2.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gliwice, ul. Pszczyńska (0.8 km od centrum Gliwic)
  Ceny od: 5 550/m2
  Osiedle Centrum
  Termin oddania: 4 kw. 2019
  Liczba mieszkań: 28
  Powierzchnia: 41 - 72 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  P.B.O. Trojan Sp. z o.o.
 • Royal Studios Smart Apartments(2.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gliwice, ul. Pszczyńska 51 (0.8 km od centrum Gliwic)
  Ceny od: 7 364/m2
  Royal Studios Smart Apartments
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 89
  Powierzchnia: 15 - 25 m2
  Liczba pokoi: 1 - 2
  Royal Investment Sp. z o.o. Sp. k.

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Osiedle „Nowy Sikornik” to luksusowe, nowoczesne, a zarazem kameralne osiedle zlokalizowane w najczystszej części miasta ok. 2,5 km od rynku głównego w Gliwicach.Budowa Osiedla „Nowy Sikornik” planowana jest w VI etapach. W ramach całej inwestycji zostanie wybudowanych 17 budynków, a w nich blisko 800 mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach od 29 m² do 93 m² do tego bogata infrastruktura wewnętrzna m.in. sklepy, lokale usługowe, przedszkole itp.• Nowoczesna architektura oraz kameralny klimat.• Dwupoziomowe apartamenty z tarasami na najwyższej kondygnacji.• Podwyższony standard wykończenia deweloperskiego PLUS.• Eleganckie wykończenie klatek schodowych i korytarzy.• Nowoczesne cichobieżne windy komunikacyjne w każdej klatce schodowej połączone z garażami podziemnymi.• Ogrzewanie miejskie z PEC.• Unikalna lokalizacja osiedla.

Inwestycja Nowy Sikornik w Gliwicach znajduje się w Gliwicach, ul. Biegusa (2.7 km od centrum Gliwic), została zrealizowana przez dewelopera Jantar Investment Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Nowy Sikornik w Gliwicach została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 800 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 3 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowy Sikornik w Gliwicach pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 28 do 94 metrów kwadratowych w cenie od 5 200 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Jantar Investment Sp. z o.o. Sp. k. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (41 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajduje się 49 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 17 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 3 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 800 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (49).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (41 miejsc).
 • miejsca postojowe naziemne: W trakcje projektowania.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, boisko, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, siłownia plenerowa.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Nowy Sikornik w Gliwicach

Gliwice są miastem powiatowym, należącym do Metropolii Silesia. Leżą w południowo-zachodniej części kraju, nad rzeką Kłodnicą. Ich obszar wynosi 134,2 km2, a zamieszkuje je ponad 190 000 osób. Zabudowa miasta ulega stałym modyfikacjom wskutek rozbudowy sektora mieszkalnego. Przybywa głównie domów jednorodzinnych. Jeśli chodzi o nieruchomości komercyjne, to z reguły w ciekawy sposób adaptowane są do tych celów stare budynki. Gliwice to ośrodek przemysłowy, biznesowy, edukacyjny i kulturalny, oferujący mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji. Znajduje się tu cenione w Europie Centrum Onkologii, działa 18 galerii, 7 muzeów, ponad 80 szkół i 11 zespołów szkół, swoją siedzibę ma tu Politechnika Śląska. Miasto ma bogatą infrastrukturę sportową i handlową. W Gliwicach znajduje się największy polski węzeł autostradowy Gliwice-Sośnica. 43 km stąd mieści się lotnisko. Dzięki transportowi drogowemu, kolejowemu i wodnemu, obszar jest świetnie skomunikowany z resztą kraju, a 198 przystanków komunikacji miejskiej zapewnia doskonałe połączenia z resztą Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Komunikacja

W Gliwicach znajduje się największy węzeł komunikacyjny kraju w postaci autostrad A1 i A4, które wraz z drogą krajową nr 44 przecinają się na wschodzie miasta. Ponadto biegną tędy drogi krajowe nr 78 i 88 oraz wojewódzkie nr 408, 901 i 902, a tuż przy południowej i wschodniej granicy przebiega droga wojewódzka nr 921. Gliwicki dworzec kolejowy obsługuje pociągi lokalne i ogólnopolskie. 43 km od miasta znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice, z którego odbywają się loty do 29 miast. Dzięki Kanałowi Gliwickiemu, miasto łączy się Odrą z portem w Szczecinie. Gliwice są połączone komunikacją miejską z całym GOP, a w mieście znajduje się 198 przystanków.

W odległości 600 metrów od inwestycji Nowy Sikornik w Gliwicach znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Sikornik Osiedle.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Sikornik w Gliwicach znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 41 w odległości 200m, II Oddział  Żłobków Miejskich w odległości 650m, Przedszkole Miejskie Nr 41 w odległości 650m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 850 m znajduje się Sikornik Sp. z o.o. Przychodnia NZOZ, w odległości 1300 m znajduje się Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej, w odległości 1750 m znajduje się Dolna Wieś. Poradnia NZOZ spółki Med-Poz.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 300 m znajduje się Kościół NMP Matki Kościoła, w odległości 1150 m znajduje się Kościół Matki Boskiej Częstochowskiej, w odległości 1350 m znajduje się Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 15.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 950 m znajduje się Stary Hangar Fitness & Wellness Club, w odległości 1000 m znajduje się LORD4SPORT Salon Sprzętu Fitness.

Data publikacji: 29.05.2018

Data aktualizacji: 16.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie