Domy Kraków - ul. Ptasia

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezJanosik Import-Export Marian Ślazyk

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 96 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Inwestycja przy ulicy Ptasiej składa się z 4 budynków jednorodzinnych dwu lokalowych w zabudowie bliźniaczej w spokojnej okolicy Olsza, która charakteryzuję się niebywałą zabudową domów jednorodzinnych przy bardzo niewielkiej odległości od Krakowskiego Rynku Głównego.Budynki usytuowane są jako ostatnie wzdłuż ulicy Ptasiej sąsiadując bezpośrednio z dworkiem i parkiem o powierzchni 3,3 ha, który jest wpisany do ewidencji zabytków Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków co zapewnia ciszę, spokój oraz brak kolejnej zabudowy.Do budowy użyto wysokiej jakości materiałów budowlanych.Dachówka ceramiczna,okna trzyszybowe,zainstalowane stelaże (Geberit) czy balustrady wykonane ze stali nierdzewnej to tylko nieliczne elementy wyróżniające inwestycje.W odległości (1km) od inwestycji znajdują się sklepy wielkopowierzchniowe takie jak Castorama oraz Black Red White co ułatwia wykończenie oraz urządzenie wnętrz.Do każdego z lokali przypisany jest garaż 22m2 oraz komórka lokatorska 9,5 m2 w cenie 60 000 złDodatkowo każde z górnych mieszkań (113-117 m2) wyposażone jest w schody strychowe co daje możliwość wykorzystania dodatkowej powierzchni na mniej potrzebne rzeczy.Mieszkania na parterze oraz I piętrze zostały wyposażone w instalację pod alarm oraz instalacje umożliwiające założenie rolet okiennych.

Inwestycja Domy Kraków - ul. Ptasia znajduje się na Prądniku Czerwonym, ul. Ptasia 2 (2.1 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Janosik Import-Export Marian Ślazyk.

Inwestycja Domy Kraków - ul. Ptasia została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów w tym 8 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Domy Kraków - ul. Ptasia pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 114 metrów kwadratowych w cenie od 885 690 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Janosik Import-Export Marian Ślazyk przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 8 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Domy Kraków - ul. Ptasia

Prądnik Czerwony to III dzielnica Krakowa. Jej terytorium liczy sobie 643,79 ha i zamieszkiwane jest przez 47 775 osób. To jedna z mniejszych dzielnic Krakowa, jednak jej bliska odległość od centrum sprawia, że rozwija się w zadowalającym tempie i może pochwalić się rozbudowaną infrastrukturą społeczną. Pod względem zabudowy dzielnica jest dość jednolita. Przez lata widoczne były tu głównie spółdzielcze osiedla z wielkiej płyty wybudowane na początku II połowy XXw. Obecnie na Prądniku Czerwonym zaczynają wyrastać coraz to nowe domy jednorodzinne oraz kompleksy budynków mieszkalnych. Mimo niedalekiej odległości od centrum miasta, jest tu spokojnie i nie brakuje terenów zielonych, a jednym z ciekawszych jest Park „Zaczarowanej Dorożki”. Działalność 2 klubów sportowych skutkuje natomiast istnieniem zaplecza sportowego w postaci m.in. boisk i kortów tenisowych.

Komunikacja

Przy zachodniej granicy Prądnika Czerwonego zbiegają się 3 istotne trasy drogowe. Jest to europejska trasa E77 oraz drogi krajowe nr 7 i 79. Dobre połączenie z centrum miasta oraz z innymi dzielnicami jest natomiast zasługą regularnych kursów linii autobusowych i tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domy Kraków - ul. Ptasia mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Domy Kraków - ul. Ptasia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Olsza.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Domy Kraków - ul. Ptasia znajduje się się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Cracow International School w odległości 190 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa z oddziałami dwujęzycznymi "Cracow International School" w odległości 190 m, Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna SensoLab w odległości 190 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Domy Kraków - ul. Ptasia jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Zooptica w odległości 390 m, Luxmed w odległości 400 m, Euro-Clinic w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Domy Kraków - ul. Ptasia składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się Roman, w odległości 250 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 310 m znajduje się Kaja.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Domy Kraków - ul. Ptasia w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 15.10.2019

Data aktualizacji: 22.02.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie