Wille Miejskie Koczarska

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Koczarska, oferowane bezpośrednio przez Investhome Development sp. z o.o. sp.k.

warszawski zachodni, Stare Babice, ul. Koczarska 32

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 27 ofert w najbliższej okolicy!

Wille Miejskie Koczarska

9 zdjęć

Wille Miejskie Koczarska
Wille Miejskie Koczarska
Wille Miejskie Koczarska
Wille Miejskie Koczarska

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Nowa inwestycja INVESTHOME DEVELOPMENT

„Wille Miejskie Koczarska” to wyjątkowo usytuowane osiedle czterech niezależnych domów jednorodzinnych z garażami (do wyboru: jedno oraz dwustanowiskowymi).

Formę architektoniczną budynków charakteryzuje nowoczesna bryła wpisująca się w najnowsze trendy.

Rozwiązania funkcjonalne gwarantują najwyższy poziom intymności i wygody mieszkańców.

To, czego nie widać na pierwszy rzut oka, a zarazem jest najważniejsze i wyróżniające Naszą Inwestycję, to jakość wykonania, intymność, prywatność i bezpieczeństwo w użytkowaniu.

Stawiamy jedynie na pewne rozwiązania, które zagwarantują Państwu komfort bezproblemowego i bezpiecznego użytkowania domu przez długie lata.

Jesteśmy doświadczonymi inżynierami i doskonale wiemy, jakie rozwiązania budowlane w tego typu obiektach sprawdzają się, a które z nich w dłuższej perspektywie mogłyby stanowić problemy w użytkowaniu.

Na czym polega intymność, prywatność i bezpieczeństwo w użytkowaniu Twojego wymarzonego Domu? Co Nas wyróżnia na tle innych ofert? Na czym polega wyjątkowość i jakość naszej oferty?

• Wjazd na teren posesji z prywatnej drogi wewnętrznej; droga jest utwardzona – tak, abyś Ty mógł wygodnie dojechać, a Twoje dzieckobezpiecznie i wygodnie przejść po utwardzonym chodniku.

• Całość każdej z działek jest ogrodzona i zamykana bramą z pilotem oraz furtką z domofonem. Twój dom nie jest więc otwarty od frontu – jeśli Ty tego nie chcesz. Zamykasz bramę i pozostajesz we własnym intymnym świecie. Lub otwierasz ją po to by móc porozmawiać z sąsiadem. Wybór należy do Ciebie.

• Nad ogrzewanymi garażami wygospodarowaliśmy dodatkowe przestrzenie strychowe (odpowiednio: 42,5 m2 lub 25 m2) z wejściem wyłazem z przestrzeni garażowej. Takiej dodatkowej powierzchni w domu nigdy dosyć.

• Jedyną częścią wspólną Twojego domu z domem sąsiednim jest ściana dzieląca Wasze garaże. To pozwala na uzyskanie prywatności, intymności i samodzielności domu. Nikt nie zakłóci Twojego spokoju. Nikt nie wkuje się we wspólną ścianę „geberitem” lub szafką. Roztargniony sąsiad nie zaleje Ci domu. Zakładamy, że dom to dom, a nie mieszkanie większych rozmiarów.

• Intymność i prywatność Rodzicom zapewnia dodatkowa łazienka na piętrze przypisana tylko do Waszej sypialni.

• Wygodę w użytkowaniu zapewni automatyka gazowego kotła dwufunkcyjnego zasilanego gazem ziemnym. Ustawiasz parametry temperaturowe i zapominasz o kontroli pieca.

• Wygodę w użytkowaniu garażu zapewni bezspoinowa posadzka garażowa z żywic polimocznikowych. Szczelna, zmywalna, trwała. Jeśli wolisz płytki gresowe – Twój dom, Twój wybór – także w oferowanej cenie je wykonamy.

Pewni swojej jakości – udzielamy 60 miesięcznej gwarancji.

Inwestycja Wille Miejskie Koczarska znajduje się w Starych Babicach, ul. Koczarska 32 (2.6 km od Warszawy), została zrealizowana przez Investhome Development sp. z o.o. sp.k.

Inwestycja Wille Miejskie Koczarska została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Wille Miejskie Koczarska nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Investhome Development sp. z o.o. sp.k. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 4 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 274 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: W budynku B1 po dwa miejsca na lokal. W budynku B2 po jednym miejscu. Przewidziano również dodatkowe miejsca do parkowania na terenie osiedla..
Udogodnienia:
teren ogrodzony, własna kotłownia, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rezerwat przyrody

Lokalizacja inwestycji

Powiat warszawski zachodni usytuowany jest w środkowej części województwa mazowieckiego i zajmuje obszar o powierzchni 533 km2, na którym mieszka ponad 100 tys. osób. Na atrakcyjność lokalizacji wpływa zarówno niewielka odległość od Warszawy, jak i obecność Puszczy Kampinoskiej. Do terytorium powiatu należą gminy miejsko-wiejskie: Łomianki, Błonie i Ożarów Mazowiecki oraz obszary wiejskie: Izabelin, Kampinos, Leszno i Stare Babice. Południową cześć zajmują grunty uprawne, a w Broniszach znajduje się – jeden z największych w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Bliskość stolicy oraz zielone, zaciszne okolice wpływają na rozwój architektury mieszkalnej: domów jednorodzinnych i budynków wielorodzinnych. Przemysł rozwija się w Ożarowie Mazowieckim oraz w Błoniach, gdzie mieszczą się Zakłady Mechaniczno-Precyzyjne. Miejscami zakupów są: 2 galerie i centrum handlowe. Przez powiat przebiegają drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa).

Komunikacja

Do najważniejszych arterii w powiecie warszawskim należą drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Warszawa – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa), a także magistrala kolejowa Moskwa – Berlin. W miastach kursują autobusy komunikacji miejskiej, natomiast dojazd do stolicy zapewniają: autobusy PKS, podmiejskie linie autobusowe warszawskiej komunikacji miejskiej oraz pociągi Kolei Mazowieckich.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wille Miejskie Koczarska?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wille Miejskie Koczarska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 380 metrów od inwestycji Wille Miejskie Koczarska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Thomme 02.

Data publikacji: 21.08.2018
Data aktualizacji: 10.12.2018

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: