Prądzyńskiego

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez INTER-ES Deweloper

Wrocław, Krzyki, Przedmieście Oławskie, ul. Prądzyńskiego
Ceny od: 5 400 zł netto/m2
Prądzyńskiego

3 zdjęcia

Prądzyńskiego
Prądzyńskiego
Prądzyńskiego

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Prądzyńskiego dostępne są 2 oferty

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Opis Inwestycji

Lokale usługowe znajdują się na terenie inwestycji zlokalizowanej bezpośrednio przy ulicy gen. Ignacego Prądzyńskiego 47-51. Lokalizacja otoczona jest dużymi inwestycjami mieszkaniowymi i w promieniu zaledwie 100 m znajduje się ponad 1000 mieszkań co stanowi dużą bazę potencjalnych klientów. Lokale znajdują się na parterze, posiadają witryny od ulicy oraz możliwość wejścia od zaplecza. Dodatkowo niektóre lokale posiadają piwnicę. Do lokali można dodatkowo zakupić miejsca postojowe na parkingu wielopoziomowym. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum Wrocławia w odległości zaledwie 800 m od dworca głównego przy głównym węźle komunikacyjnym Wrocławia jakim jest ulica Kościuszki.

Inwestycja Prądzyńskiego znajduje się na Przedmieściu Oławskim, ul. Prądzyńskiego (1.3 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera INTER-ES Deweloper.

Inwestycja Prądzyńskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 7 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Prądzyńskiego pozostały na sprzedaż 2 lokale użytkowe o powierzchniach od 141 do 152 metrów kwadratowych w cenie od 5 400 zł za metr kwadratowy.

Deweloper INTER-ES Deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 2 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 280 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
usługi w budynku
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:
aktualnie dostępne są 2 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:
od 141 do 152 m².
Ceny lokali użytkowych:
  • kształtują się w zakresie od 763 074 do 821 286 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 5 400 zł/m².
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Prądzyńskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Prądzyńskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Świstackiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Prądzyńskiego znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Liceum Ogólnokształcące nr IV w odległości 180 m, Powiatowy Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych we Wrocławiu w odległości 180 m, POWIATOWA PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA NR 1 w odległości 180 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Prądzyńskiego jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz Rodzinny w odległości 250 m, Onkomed w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Prądzyńskiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 30 m znajduje się Żabka, w odległości 110 m znajduje się ALDI, w odległości 140 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Prądzyńskiego w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 480 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.01.2020
Data aktualizacji: 19.08.2020
INTER-ES Deweloper logo

INTER-ES Deweloper

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Długosza 31 Wrocław
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: