Osiedle Jedności - lokale użytkowe

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Jedności Narodowej, oferowane bezpośrednio przez

INTER-ES Deweloper

Wrocław, Śródmieście, Nadodrze, ul. Jedności Narodowej

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Jedności - lokale użytkowe

3 zdjęcia

Osiedle Jedności - lokale użytkowe
Osiedle Jedności - lokale użytkowe
Osiedle Jedności - lokale użytkowe

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 81 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

-stropy: żelbetowe, szpachlowane, tolerancja wykonania 2 cm na mkw -ściany nośne, konstrukcja żelbetowa, bloczki silikatowe, dodatkowo jako materiały uzupełniające, gazobeton typu YTONG, cegła ceramiczna itp. -ściany zewnętrzne bloczki silikatowe, ściany żelbetowe, gazobeton typu YTONG, cegła ceramiczna itp.

Dach

-system ocieplenia, papa termozgrzewalna (przy dachach zielonych założona zieleń ekstensywna)

Stolarka okienna

-PCV 5-cio komorowa, szyby k=1,1

Drzwi zewnętrzne

-III klasa antywłamaniowe

Balkony

-posadzka wykonana z prefabrykatów -tarasy – zagospodarowane (zgodnie z odrębnym opracowaniem) -balustrada i ogrodzenie stalowe, stal nierdzewna lub malowane proszkowo lub podkład i farba nawierzchniowa, (materiał wypełnienia: szkło, drewno, stal, itp., zgodnie z odrębnym opracowaniem)

Posadzka

-szlichta cementowa zatarta na ostro, izolacja termiczna i akustyczna (warstwa styropianu)

Sufity

-szpachlowanie, jednokrotne malowanie

Parapety wewnętrzne

-konglomerat lub kamień naturalny

Instalacje

-instalacja Wod.–Kan., ciepła woda z obiegiem cyrkulacyjnym w pionach, zimna woda (stalowe, PEX, PE, inne systemowe), kanalizacja z PCV wykonana nad posadzką do indywidualnej zabudowy -instalacja CO, grzejniki aluminiowe panelowe lub stalowe płytowe, zasilanie z węzła CO, głowice termoregulacyjne, rury (stalowe, PEX, PE, inne systemowe), grzejnik łazienkowy (drabinkowy) -instalacja elektryczna po 2 gniazda + 1 pkt oświetleniowy na każde pomieszczenie wraz z osprzętem elektrycznym bez opraw oświetleniowych -instalacja RTV 1 pkt na mieszkanie, możliwość podłączenia do lokalnej sieci oraz antena zbiorcza -instalacja telefoniczna 1 pkt na mieszkanie -instalacja domofonowa 1 pkt na mieszkanie -instalacja komputerowa 1 pkt na mieszkanie -przyłącze instalacji światłowodowej -instalacja dzwonka

Wyposażenie łazienki

-wykończenie ścian wewnętrznych, tynk gipsowy maszynowy klasa III, (materiał uzupełniających płyty GK) bez malowania -wykończenie sufitów, szpachlowanie, jednokrotnie malowane -wykończenie posadzek wylewka szlichta cementowa zatarta na ostro izolacja termiczna i akustyczna (warstwa styropianu) -przyłącza 1 pkt WC, 1 pkt pralka, 1 pkt prysznic/wanna, 1 pkt umywalka, odpływy kanalizacji wykonane nad posadzka do indywidualnej zabudowy

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (76 miejsc) : Cena: 20000 zł

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Przedstawiamy nową inwestycję „Osiedle Jedności” położoną bezpośrednio przy ul. Jedności Narodowej w Śródmieściu Wrocławia. Doskonała lokalizacja gwarantuje bliskie sąsiedztwo ważnego węzła komunikacyjnego, szkół, uczelni oraz placówek zdrowia. Oryginalna architektura, przemyślany układ pomieszczeń, tarasy oraz tereny zielone to efekt współpracy naszego Działu Planowania z renomowaną Pracownią Projektową APP Konarzewski.

Osiedle Jedności lokalizacja„Osiedle Jedności” oferuje 81 funkcjonalnych mieszkań o powierzchni od 25 mkw do 69 mkw z balkonami oraz niektóre mieszkania z trasami zielonymi. Budynek posiada VII kondygnacji, w każdej klatce schodowej znajduje się winda, która pierwszy przystanek ma w garażu podziemnym, zapewnia to odpowiedni komfort osobom, które wymagają tego typu komunikacji w obiekcie. Na kondygnacji podziemnej będzie zlokalizowany parking wielostanowiskowy z 76 miejscami dla samochodów osobowych. Bezpośrednio od ulicy Jedności Narodowej na parterze zlokalizowane będą lokale usługowe.

Planowany termin przekazywania pierwszych mieszkań to IV kwartał 2016 r.

Inwestycja Osiedle Jedności - lokale użytkowe znajduje się na Nadodrzu, ul. Jedności Narodowej (1.3 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez INTER-ES Deweloper.

Inwestycja Osiedle Jedności - lokale użytkowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 81 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Jedności - lokale użytkowe nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli INTER-ES Deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Wrocławskie Śródmieście rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. Jest małą dzielnicą Wrocławia ponieważ zajmuje jedynie 16 km2, zamieszkuję ją ponad 100 tysięcy osób. Wschodnią część Śródmieścia stanowi Wielka Wyspa, na której znajdują się osiedla: Zacisze, Sępolno i Biskupin. To właśnie w Śródmieściu znajduje się najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, w którym znajdziemy liczne zabytki nawet architektury gotyckiej. To właśnie na moście Tumskim zakochani od lat przyczepiają kłódki mające symbolizować ich uczucie. W Śródmieściu znajdują się liczne wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. Śródmieście jest centralną częścią miasta w związku z czym bez problemu można poruszać się po niej pieszo. Z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą Śródmieście połączenia autobusowe lub tramwajowe, i tak: Z Krzykami tramwaj nr 17, z Psim Polem autobus D, z Fabryczną autobusem 122, ze Starym Miastem tramwaj nr 10. Śródmieście przecina droga krajowa nr 98. W planach jest również uruchomienie Wrocławskiego Tramwaju Wodnego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Jedności - lokale użytkowe?

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Jedności - lokale użytkowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 786 metrów od inwestycji Osiedle Jedności - lokale użytkowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Nadodrze.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Jedności - lokale użytkowe znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Jedności - lokale użytkowe znajduje się 115 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Policealne Studium Animatorów Kultury Skiba w odległości 39 m, przedszkole w odległości 53 m, Przedszkole nr 77 w odległości 53 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Jedności - lokale użytkowe jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Multi Medyk w odległości 142 m, LuksDent w odległości 269 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 317 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Jedności - lokale użytkowe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Kiwi Kiwi, w odległości 80 m znajduje się Biedronka, w odległości 80 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Jedności - lokale użytkowe w odległości 152 m znajduje się boisko / kort, w odległości 217 m znajduje się boisko / kort, w odległości 240 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: