Osiedle Pod Dębem

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Komuny Paryskiej, oferowane bezpośrednio przez INTER-BUD Developer Sp. z o.o. sp.k.

Kraków, Dębniki, ul. Komuny Paryskiej

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 6 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Pod Dębem

18 zdjęć

Osiedle Pod Dębem
Osiedle Pod Dębem
Osiedle Pod Dębem
Osiedle Pod Dębem

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Inwestycja zaprojektowana została z myślą o Państwa wygodzie i spokoju. Osiedle jest ogrodzone i monitorowane z  własnym placem zabaw, a także dużą ilością terenów zielonych. Mieszkania na parterach posiadają wydzielone ogródki, a mieszkania drugiego piętra antresolę i duży taras.

To idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju i wypoczynku. Zielona, przyjazna okolica, kameralny i nietypowy charakter inwestycji pozwolą Państwu w pełni cieszyć się komfortowym mieszkaniem, które spełni oczekiwania całej rodziny.

Inwestycja Osiedle Pod Dębem znajduje się na Dębnikach, ul. Komuny Paryskiej (7.4 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez INTER-BUD Developer Sp. z o.o. sp.k.

Inwestycja Osiedle Pod Dębem została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Pod Dębem nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców INTER-BUD Developer Sp. z o.o. sp.k. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 4 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne: Cena: 30000 zł.
Udogodnienia:
teren ogrodzony
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Leżące w południowo-zachodniej części Krakowa Dębniki to dzielnica VIII, zajmująca obszar 4618,87 ha i zamieszkana przez 59 395 osób. Jest to teren bardzo zróżnicowany pod względem zagospodarowania. Zachodnia połowa dzielnicy to pełne malowniczych krajobrazów Lasy Tynieckie, przez które przepływa Wisła, natomiast wschodnia część Dębnik jest zdecydowanie bardziej zurbanizowana. Obok starych budowli, w tym kamienic i budynków typu dworkowego, znajdziemy tu nowe nieruchomości, takie jak osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne oraz wille. Na Dębnikach kwitnie życie sportowe i kulturalne. Znajduje się tu m.in. Ośrodek Olimpijski „Kolna” i 3 centra sportowe oraz 2 muzea i centrum kultury. Na terenie dzielnicy VIII mieszczą się również 3 wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego. Niedaleka odległość od centrum sprawia, że na Dębnikach skutecznie działa komunikacja miejska. Odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7, a na niewielkim fragmencie także droga krajowa nr 44, natomiast wzdłuż północnej granicy biegnie droga wojewódzka nr 780.

Komunikacja

Dębniki mają dobre połączenia komunikacyjne z centrum miasta, dzięki regularnie kursującym tramwajom oraz autobusom linii miejskiej i aglomeracyjnej. Przebiega tędy droga krajowa nr 7, będąca fragmentem obwodnicy IV Krakowa. Od południa do dzielnicy prowadzi droga krajowa nr 44. Obok północnej granicy Dębników biegnie droga wojewódzka nr 780.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Pod Dębem?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Pod Dębem mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Osiedle Pod Dębem znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Komuny Paryskiej.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Pod Dębem znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Pod Dębem znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Rity w Krakowie w odległości 30 m, Publiczne Przedszkole "Majowa Łąka" w Krakowie w odległości 100 m, Niepubliczne Przedszkole "Open Future" w odległości 230 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Pod Dębem składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Pod Dębem w odległości 90 m znajduje się ATklub fitness & beauty.

Data publikacji: 09.10.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: