Wróbla Staw - domy

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezInpro S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 6 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Leśna Dolina(1.6 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Gdańsk, Piecki-Migowo, ul. Dolne Migowo 14 (5.1 km od centrum Gdańska)
  Leśna Dolina
  Termin oddania: 4 kw. 2022
  Liczba domów: 8
  Powierzchnia: 181 - 217 m2
  Liczba pokoi: 4
  Alfa Corp
 • Kameralne domy w Gdańsku(1.6 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Gdańsk, Jasień, ul. Potęgowska (6.6 km od centrum Gdańska)
  Ceny od: 6 261 brutto/m2
  Kameralne domy w Gdańsku
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba domów: 6
  Powierzchnia: 65 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Home4.pl Nieruchomości
 • Hill Park(2.1 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice, ul. Hausbrandta (4 km od centrum Gdańska)
  Ceny od: 6 761 brutto/m2
  Hill Park
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba domów: 4
  Powierzchnia: 144 - 176 m2
  Liczba pokoi: 4
  KRJ Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Osiedle 146 domów jednorodzinnych, bliźniaczych i szeregowych położone w Gdańsku Jasieniu przy ul. Jasieńskiej w przepięknej otulinie lasu tuż przy jeziorze Wróbla Staw. Do centrum Gdańska 5,5km.Idealne miejsce do spacerów i rekreacji.Wokół osiedla panuje cisza i spokój. Osiedle będzie ogrodzone i chronione. Osiedle budowane będzie w 5 etapach.W ramach osiedla zostaną wybudowane tereny zielone, mała architektura, plac zabaw, parkingi naziemne boisko wielofunkcyjne.Powierzchnia domu wraz z garażem od 139m2 do 170m2 Powierzchnia działek od 332m2 do 1195m2 Cena domu z działką już od 750.000 zł brutto Terminy realizacji: rozpoczęcie sprzedaży etapu B już od 15 września br. Rozpoczęcie budowy etapu B – październik 2010r; oddanie pierwszych domów 30.06.2012r.

Inwestycja Wróbla Staw - domy znajduje się na Jasieniu, ul. Jasieńska (6.1 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera Inpro S.A..

Inwestycja Wróbla Staw - domy została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 84 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Wróbla Staw - domy pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Inpro S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 84 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro, rzeka, morze.

Lokalizacja inwestycji Wróbla Staw - domy

Kameralne, złożone głównie z nowych osiedli i domków jednorodzinnych osiedle Jasień ma powierzchnię 11 km kw i ok. 8 tys. mieszkańców. Jasień graniczy z dzielnicami miejskimi Matarnia, Brętowo, Piecki-Migowo a także z obszarami wiejskimi (Kałbudy, Kokoszki) i z malowniczym Pojezierzem Kaszubskim. Południowo-zachodnią granicę dzielnicy wyznacza droga krajowa S7 a dzielnicę na pół przedziela główna arteria Aleja Armii Krajowej. Zachodnia część dzielnicy to coś dla miłośników aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu – znajdują się tu głównie lasy, ogródki działkowe Zabornia i Jezioro Jasień. Znajdują się tu również zabytki takie, jak dworek z XIX wieku i park dworski. Po dzielnicy można poruszać się dzięki 14-tu liniom autobusowym. Tą podmiejską dzielnicę dzieli zaledwie ok. 0,5 km od dwóch prestiżowych, gdańskich liceów a także Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa i Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej. Udane zakupy zapewniają centra handlowe położone na zachód od dzielnicy, takie jak Auchan, Leroy Merlin czy Decathlon.

Komunikacja

Na Jasień dojeżdża 14-cie linii autobusów miejskich, zatrzymują się tu też autobusy w kierunku podmiejskim. Planowana jest budowa przystanku Pomorskiej Kolei Metropolitarnej Gdańsk Jasień. Główna arteria Jasienia, Aleja Armii Krajowej, to część trasy W-Z a tuż za granicą dzielnicy biegnie droga krajowa S7.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wróbla Staw - domy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Wróbla Staw - domy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jasieńska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wróbla Staw - domy znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Zielona Dolina" w Gdańsku w odległości 170 m, Przedszkole Niepubliczne" Bajeczne Przedszkole" w odległości 480 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wróbla Staw - domy jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Terapii Logop w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wróbla Staw - domy składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 500 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 500 m znajduje się Kmicic.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wróbla Staw - domy w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 270 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie