Wróbla Staw - domy

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Jasieńska, oferowane bezpośrednio przez

Inpro S.A.

Gdańsk, Jasień, ul. Jasieńska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 5 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Wróbla Staw - domy

13 zdjęć

Wróbla Staw - domy
Wróbla Staw - domy
Wróbla Staw - domy
Wróbla Staw - domy

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las
  • jezioro
  • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 84 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro, rzeka, morze

Opis inwestycji

Osiedle 146 domów jednorodzinnych, bliźniaczych i szeregowych położone w Gdańsku Jasieniu przy ul. Jasieńskiej w przepięknej otulinie lasu tuż przy jeziorze Wróbla Staw. Do centrum Gdańska 5,5km.

Idealne miejsce do spacerów i rekreacji.

Wokół osiedla panuje cisza i spokój. Osiedle będzie ogrodzone i chronione. Osiedle budowane będzie w 5 etapach.

W ramach osiedla zostaną wybudowane tereny zielone, mała architektura, plac zabaw, parkingi naziemne boisko wielofunkcyjne.

Powierzchnia domu wraz z garażem od 139m2 do 170m2 Powierzchnia działek od 332m2 do 1195m2 Cena domu z działką już od 750.000 zł brutto Terminy realizacji: rozpoczęcie sprzedaży etapu B już od 15 września br. Rozpoczęcie budowy etapu B – październik 2010r; oddanie pierwszych domów 30.06.2012r.

Inwestycja Wróbla Staw - domy znajduje się na Jasieniu, ul. Jasieńska (6.1 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Inpro S.A.

Inwestycja Wróbla Staw - domy została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 84 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Wróbla Staw - domy nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Inpro S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Jasień to jedna z ciekawszych dzielnic mieszkalnych Gdańska, która znana jest z nowej zabudowy osiedlowej oraz licznych domków jednorodzinnych. To właśnie tutaj najlepiej odnajdują się osoby chcące łączyć wygodę komunikacyjną z przestrzenią do aktywnego wypoczynku. Zachodnia część dzielnicy to głównie lasy, ogródki działkowe Zabornia i Jezioro Jasień. Znajdują się tu również zabytki takie, jak dworek z XIX wieku i park dworski.

Jasień cieszy się świetną infrastrukturą komunikacyjną dzięki kilku liniom autobusowym oraz Pomorskiej Kolei Metropolitalnej (PKM). Udane zakupy zapewniają centra handlowe położone na zachód od dzielnicy, takie jak Auchan, Leroy Merlin czy Decathlon.

Ok. 50 m od południowo-wschodniej granicy Jasienia znajduje się Centrum Diagnostyki Medycznej ENDOMED w Kowalach. Ponadto, w odległości ok. 100 metrów na północ działają Pomorskie Centra Kardiologiczne.

Graniczy z dzielnicami miejskimi Matarnia, Brętowo i Piecki-Migowo, Ujeścisko-Łostowice i Kokoszki (przez Obwodnicę Trójmiasta), a także z obszarami wiejskimi (Kolbudy) oraz malowniczym Pojezierzem Kaszubskim. Południowo-zachodnią granicę dzielnicy wyznacza droga krajowa S7, a dzielnicę w połowie przedziela główna arteria Aleja Armii Krajowej.

Jasień liczy sobie powierzchnię 18,68 km kw., zamieszkiwaną przez ponad 14 tys. osób.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wróbla Staw - domy?

Na Jasień dojeżdża kilka linii autobusów miejskich, zatrzymują się tu też autobusy w kierunku podmiejskim. Ponadto funkcjonuje tu przystanek Pomorskiej Kolei Metropolitarnej Gdańsk Jasień. Główna arteria Jasienia, Aleja Armii Krajowej, to część trasy W-Z a tuż za granicą dzielnicy biegnie droga krajowa S7.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wróbla Staw - domy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 770 metrów od inwestycji Wróbla Staw - domy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdańsk Jasień.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wróbla Staw - domy znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wróbla Staw - domy znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Zielona Dolina" w odległości 170 m, Przedszkole Tygryskowa Kraina w odległości 440 m, przedszkole w odległości 450 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wróbla Staw - domy jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Jasień w odległości 540 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 910 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wróbla Staw - domy składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 440 m znajduje się Żabka, w odległości 490 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 500 m znajduje się Kmicic.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wróbla Staw - domy w odległości 130 m znajduje się boisko / kort, w odległości 250 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 260 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: