Kwartał Kamienic

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Tandeta, oferowane bezpośrednio przez

Inpro S.A.

Gdańsk, Śródmieście, ul. Tandeta 1

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 52 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Kwartał Kamienic

10 zdjęć

Kwartał Kamienic
Kwartał Kamienic
Kwartał Kamienic
Kwartał Kamienic

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się morze

Opis inwestycji

Kwartał Kamienic to inwestycja mieszkaniowo-usługowa umieszczona w Śródmieściu Gdańska na kwartale ulic: Szerokiej, Świętojańskiej i Tandety. Uroku dodaje jej położenie. Usytuowana jest naprzeciwko kościoła św. Jana, a w jej sąsiedztwie znajduje się zabytkowy Żuraw oraz Bazylika Mariacka. Powierzchnia mieszkań wynosi od 37 metrów kwadratowych do 95 metrów kwadratowych. Inwestycja już została oddana do użytku. Każde mieszkanie posiada w standardzie drzwi antywłamaniowe, panele podłogowe, glazurę i terakotę w łazience, biały montaż, drzwi wewnętrzne oraz gres na balkonach i loggiach. Dodatkowo w standardzie budynku znajdziemy udogodnienia dla nielubiących siedzieć bezczynnie: sauna, siłownia, fitness, bilard, a dla zmęczonych sale wypoczynkową. Dla zapewnienia mieszkańcom bezpieczeństwa inwestycja posiada ochronę oraz monitoring. Dla poszukujących relaksu jest wewnętrzne patio z niesamowitą fontanną.

Inwestycja Kwartał Kamienic znajduje się w Śródmieściu, ul. Tandeta 1 (0.6 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Inpro S.A.

Inwestycja Kwartał Kamienic została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Aktualnie w inwestycji Kwartał Kamienic nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Inpro S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Gdańsk Śródmieście to dzielnica o powierzchni 5,6 km kw położona pomiędzy dzielnicami Aniołki, Młyniska, Przeróbka, Chełm, Orunia, Olszynka, granicząca od północy z rzeką Martwa Wisła. Mieszka tu 30 tys. mieszkańców a na zabudowę składają się w większości zabytkowe kamienice, odrestaurowana starówka i nowoczesne budynki. Z zachodu na wschód dzielnicę przedziela Al. Armii Krajowej a z północy na południe – droga E77 a także rzeka Motława. Znajduje się tu wiele najważniejszych dla Gdańska zabytków, takich jak Muzeum Narodowe, Fontanna Neptuna, Brama Wyżynna, Bazylika Mariacka czy Filharmonia Bałtycka. Na terenie dzielnicy działa m.in. szpital Copernicus i apteka całodobowa, można tu znaleźć również Stadion im. Zbigniewa Podleckiego, Urząd Miejski w Gdańsku czy Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia. O edukację dbają położone tu szkoły, takie jak Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna, Wyższa Szkoła Bankowa czy Szkoła Wyższa Ateneum. Komunikację zapewnia położona na zachodzie dzielnicy stacja Gdańsk Główny i dworzec PKS.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kwartał Kamienic?

Na terenie dzielnicy znajduje się główna stacja PKS dla Gdańska a także dworzec Gdańsk Główny, z którego można dojechać na wszystkie stacje Trójmiasta i do większości polskich miast. W Śródmieściu spotykają się ze sobą wszystkie najważniejsze linie tramwajowe miasta a na tutejszych pętlach autobusowych kończy bieg 15 autobusów, w tym kilka nocnych. Transport wewnątrz dzielnicy uzupełnia Tramwaj Wodny a dodatkową atrakcją są promy na Hel, do Kaliningradu czy na Westerplatte.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kwartał Kamienic mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 890 metrów od inwestycji Kwartał Kamienic znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdańsk Śródmieście.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kwartał Kamienic znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kwartał Kamienic znajdują się 42 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 32 w odległości 0 m, Przedszkole nr 32 w odległości 10 m, Szkoła Podstawowa nr 50 im. Emilii Plater w odległości 110 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kwartał Kamienic jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Anna dental clinic w odległości 270 m, Dermatologia w odległości 330 m, Dioptrial w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kwartał Kamienic składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Żabka, w odległości 70 m znajduje się Biedronka, w odległości 110 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kwartał Kamienic w odległości 130 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 140 m znajduje się boisko / kort, w odległości 140 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: