Osiedle na Małym Skręcie

Oferta archiwalna

pabianicki, Ksawerów, ul. Mały Skręt

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 12 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle na Małym Skręcie

21 zdjęć

Osiedle na Małym Skręcie
Osiedle na Małym Skręcie
Osiedle na Małym Skręcie
Osiedle na Małym Skręcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2010 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 9 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Osiedle zlokalizowane jest na granicy Łodzi i Ksawerowa (ulica Mały Skręt stanowi granicę między miastami) w odległości około 200 m od drogi krajowej nr 14, jest oddalone 9 km od centrum Łodzi i Konstantynowa Łódzkiego oraz 5 km od centrum Pabianic.

Gwarantuje mieszkańcom spokój cichej osady z dala od miejskiego zgiełku przy jednoczesnym łatwym i krótkotrwałym dojeździe do wymienionych miast. W bezpośredniej bliskości (około 300m) znajdują się przystanki środków komunikacji miejskiej, którymi można dojechać do Pabianic, Konstantynowa Łódzkiego i Łodzi. W Ksawerowie niedaleko osiedla znajdą Państwo małe sklepy spożywcze, szkołę podstawową i gimnazjum. W odległości około 1 km od osiedla zlokalizowany został kompleks handlowo rekreacyjny „PORT ŁÓDŹ” (www.portlodz.pl), co znacznie podniosło atrakcyjność tego miejsca i jeszcze bardziej usprawniło komunikację ogólnodostępną z wszystkimi częściami Łodzi.

Dzięki planowanym w najbliższych dwóch latach inwestycjom drogowym osiedle znajdzie się w doskonałym miejscu pod względem dojazdu do drogi S14 stanowiącej obwodnicę Łodzi i Pabianic i dalej do autostrad A1 i A2 (www.s14n.republika.pl), dzięki czemu dojazd w dowolne miejsce w Polsce będzie dużo łatwiejszy.

Domy zostały wybudowane na działkach o powierzchni około 450 m2, charakteryzują się oryginalną architekturą oraz funkcjonalnymi rozwiązaniami przestrzennymi, zostały wybudowane w technologii tradycyjnej przy wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów i technologii. W każdym z domów istnieje przewód kominowy pozwalający na wybudowanie kominka oraz miejsce na usytuowanie kina domowego. Budynki zostały wykonane w stanie deweloperskim tzn. bez podłóg, białego montażu i drzwi wewnętrznych.

Osiedle zostało oddane do użytkowania w czerwcu 2010r.

Inwestycja Osiedle na Małym Skręcie znajduje się w Ksawerowie, ul. Mały Skręt null (0.1 km od Łodzi), została zrealizowana przez Inmax Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle na Małym Skręcie została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 9 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle na Małym Skręcie nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Inmax Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne null

Lokalizacja inwestycji

Powiat pabianicki w województwie łódzkim ma powierzchnię 490 km. kw. Największe miasta powiatu to miasta Konstantynów Łódzki (ok.17 tys. mieszkańców) i Pabianice (ok. 65 tys. mieszkańców). Inne większe miasta powiatu to Lutomiersk, Ksawerów, Dłutów czy Dobroń. W głównych ośrodkach powiatu przeważają powojenne bloki ale najwięcej w powiecie znajdziemy jednorodzinnych budynków mieszkalnych i bliźniaków. 25 % powiatu zajmują tereny leśne. Stolica powiatu leży jedyne 15 km od Łodzi. Na terenie powiatu znajdują się liczne zabytki, głównie związane z pofabrycznym dziedzictwem regionu a także kilkusetletnie kościoły. Większe miasta powiatu posiadają Ośrodki Sportu i Rekreacji, licea a także własne galerie handlowe (CH Echo, Galeria Konstantynów). Świetną komunikację zapewnia nie tylko droga krajowa nr 14, regularne pociągi i autobusy do Łodzi, ale też międzynarodowy port lotniczy, położony zaledwie 1 kilometr od granic powiatu.

Komunikacja

W Pabianicach i okolicach znajduje się kilka przystanków PKS i przystanek PKP obsługujący większość połączeń regionalnych. Do stolicy powiatu dojeżdża też autobus MPK z Łodzi. 1 km. od granic powiatu pabianickiego znajduje się Port Lotniczy im. Władysława Reymonta.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle na Małym Skręcie?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle na Małym Skręcie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Osiedle na Małym Skręcie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódzka - Mały Skręt.

Data publikacji: 28.05.2018
Data aktualizacji: 23.11.2022

Inwestycje w pobliżu w Ksawerowie

Oferty w Ksawerowie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: