Inco Building Devleopment sp. z o.o. logo

Inco Building Devleopment sp. z o.o.

oleśnicki, Oleśnica, ul. Solarza 26
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Inco Building devleopment sp. z o.o. (IBD sp. z o.o.) jest córką angielskiej firmy budowlanej IBC Ltd. zalożonej w 1999 r. w Wielkiej Brytani. IBD sp. z o.o. powstała w kwietniu 2007 roku, jest firmą deweloperską, której założeniem jest budowa nowoczesnych mieszkań w atrakcyjnych miejscach. W swoich założeniach IBD sp. z o.o. stawia na wymagającego Klienta, gwarantując prestiżową lokalizację w poblizu parków, skwerów oraz podmiotów użyteczności publicznej, szkół, przedszkoli, urzędów. Inwestycją spełniającą te wszystkie kryteria jest Rezydencja Villa Park, która powstała w sercu miasta Brzeg, przy ul. Spacerowej, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Centralnego.

Niepowtarzalne walory krajobrazowe sprawiają, że inwestycja jest wymarzonym miejscem dla tych, co nie chcąc rezygnować z łatwego dostepu do środków użyteczności publicznej, pragną jednocześnie ciszy i spokoju.

To, co wyróżnia Rezydencję Villa Park, to niebanalna bryła, nowoczesny design wyróżniający się z pośród innych budynków w mieście. Rozpoczęliśmy budowę drugiego osiedla “Liberty Park” z 78 mieszkaniami przy ul. Myczkowskiego 2 w Brzegu.

Spółka IBD przygotowuje nową inwestycje “Zielone Tarasy” przy ul. Piwowarskiej w centrum miasta. Jest to już kolejny czwarty budynek budowany w Brzegu, który będzie się składał z czterech klatek na wysokość trzech pięter z 53 mieszkaniami, dwu, trzy i czteropokojowymi o metrażach od 35 m2 do 80 m2. Inwestycja jest projektowana z myślą o jak najlepszym komforcie zamieszkania czego dowodem są projektowane duże ogródki przydomowe na parterze oraz zadaszone i z dużą ilością powierzchni przeszklonej ogrody zimowe

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Inco Building Devleopment sp. z o.o. logo
Inco Building Devleopment sp. z o.o.
oleśnicki, Oleśnica, ul. Solarza 26
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: