Osiedle Słonecznikowe II Etap

Apartament wakacyjny
ARCHIWALNA

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezIdea Dom Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 11 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Jagodowa Osada(2.1 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż pucki, Dębogórze, ul. Jagodowa 8 (2.8 km od Gdyni)
  Ceny od: 4 860 brutto/m2
  Jagodowa Osada
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba domów: 11
  Powierzchnia: 107 m2
  Liczba pokoi: 5
  Jagodowa Osada

Opis Inwestycji

Osiedle Słonecznikowe to miejsce pomiędzy naturą a cywilizacją.Szukasz niedrogiego domu blisko centrum? Na naszym osiedlu spełnisz swoje marzenia już za 329.000zł.Najwyższy standardBudujemy z najlepszych materiałów, aby Twoja Rodzina miała spokój na lata. Sprawdź dokładną dokumentację i przekonaj się sam, czemu jesteśmy najlepsi!Świetna komunikacja15 minut od centrum Gdyni, a do morza 2km. Zamieszkaj już dziś w gminie Kosakowo!Rodzinna atmosferaZamieszkaj w okolicy, gdzie zamieszkały już dziesiątki rodzin. Słonecznikowe to sprawdzone osiedle i bezpieczna okolica!Najważniejsze atuty Osiedla SłonecznikowegoBlisko morza, blisko lasu.Nasze osiedle znajduje się zaraz przy lesie oraz 2km od morza. Jeżeli lubisz długie spacery, podczas których zrelaksujesz się i naładujesz pozytywną energią, to świetnie trafiłeś! Bezpośrednia okolica Nadmorskiego Parku Krajobrazowego zapewni ogromne ilości ciekawych miejsc do odwiedzenia.Grilluj w swoim ogrodzie.Na naszym osiedlu każdy ma swój własny ogród, w którym może urządzać grilla, czy wystawić basen. Na dolnym piętrze zamontowaliśmy bardzo duże okna, abyś przebywał w przyjemnie nasłonecznionych pomieszczeniach.Ergonomiczna architektura.Projektując Wasz dom korzystaliśmy z najnowszych trendów ergonomicznej architektury, przez co przestrzeń jest optymalnie zagospodarowana. Jeżeli to dla Ciebie za mało, to przearanżujemy układ pomieszczeń tak jak sobie tego życzysz!Koniec problemów z parkowaniem.Mamy dla Ciebie miejsce parkingowe pod samym domem.Wykończenia pod klucz.Jeżeli chcesz, to wykończymy Twoje mieszkanie pod klucz. Jako deweloper zorganizujemy Ci specjalne rabaty i pozbawimy wielu zmartwień.

Inwestycja Osiedle Słonecznikowe II Etap znajduje się w Kosakowie, ul. Słonecznikowa (3 km od Gdyni), została zrealizowana przez dewelopera Idea Dom Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Słonecznikowe II Etap została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Słonecznikowe II Etap pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Idea Dom Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 20 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, morze.
Typ nieruchomości:Apartament wakacyjny

Lokalizacja inwestycji Osiedle Słonecznikowe II Etap

Powiat pucki to region o powierzchni 572 km2, leżący w północnej części woj. pomorskiego i liczący sobie ok. 82 400 mieszkańców. Składa się na niego 7 gmin, w których leżą cztery miasta. Stolicą regionu jest Puck. Powiat leży wyjątkowo malowniczym miejscu, od północy granicząc z Bałtykiem, od wschodu z Zatoką Pucką, od południa z Puszczą Darzlubską, Jeziorem Żarnowieckim i wzgórzami morenowymi. W jego granicach leży Półwysep Helski. Znaczna część zabudowy ma tu charakter małomiasteczkowy. Wiele budynków pełni jedynie funkcję turystyczną. W regionie działa szereg ośrodków i domów kultury oraz instytucji sportowych, co zapewnia mieszkańcom liczne rozrywki i daje dostęp do rozbudowanej infrastruktury sportowej. Dzięki plażom, trasom rowerowym i ścieżkom dydaktycznym, są to tereny o wysokich walorach rekreacyjnych. Znajduje się tu ok. 70 szkół różnego szczebla, a o zdrowie mieszkańców dbają lekarze z puckiego szpitala i 34 przychodni lekarskich. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie, kursuje linia kolejowa, a w Pucku mieści się port jachtowy.

Komunikacja

Przez powiat pucki biegną drogi wojewódzkie nr: 213, 215, 216, 218, a niespełna 5 km od jego południowo-wschodniej granicy ciągnie się droga krajowa nr 6. Czynna jest tu także kolej, kursuje linia nr 213. W regionie można również korzystać z mikrobusów. W niektórych miejscowościach latem do dyspozycji są tramwaje wodne i można wypożyczyć melexy. W Pucku znajduje się port jachtowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Słonecznikowe II Etap mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 320 metrów od inwestycji Osiedle Słonecznikowe II Etap znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kosakowo - Krokusowa 01.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Słonecznikowe II Etap składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 370 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Słonecznikowe II Etap w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 23.04.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie