Za Strugiem

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Za Strugiem, oferowane bezpośrednio przez ICON Real Estate

Zakopane, ul. Za Strugiem

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 77 ofert w najbliższej okolicy!

Za Strugiem

8 zdjęć

Za Strugiem
Za Strugiem
Za Strugiem
Za Strugiem

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Zakopiańskie

  Apartamenty Zakopiańskie

  JHM DEVELOPMENT S.A.

  Mieszkanie Zakopane
  ul. Szymony 17E
  3.4 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2023
  • Metraż: 28-51 m2
  • Mieszkań: 77
  • Pokoje: 1-3

Opis Inwestycji

Apartamenty Za Strugiem to kameralny, dwupiętrowy budynek, w skład którego wchodzi 8 apartamentów. Są to lokale dwu-, trzy- i czteropokojowe o powierzchni od 50 m2 do 115 m2.Bryła architektoniczna budynku nawiązuje do regionalnej charakterystyki zabudowy stylu góralskiego zwanego zakopiańskim, dodatkowo wzbogacona o elementy nowoczesnej lekkiej architektury, otwartej na otaczającą przyrodę. Zastosowane materiały o najwyższej jakości, z dominacją drewna, granitu i marmuru to niewątpliwie atuty, które wyróżniają tę inwestycję. Cały teren jest ogrodzony i monitorowany. Dodatkowym elementem zwiększającym bezpieczeństwo jest garaż podziemny. Tuż obok miejsc postojowych w garażu znajdują się również boksy na sprzęt narciarski i inne wyposażenie sportowe. Do każdego apartamentu przewidziane jest miejsce parkingowe w garażu oraz komórka lokatorska.

Dbając o komfort przyszłych mieszkańców w budynku zlokalizowano windę, którą można się dostać z garażu podziemnego na wyższe kondygnacje. Każdy z apartamentów posiada taras lub balkon z malowniczym widokiem na Tatry. Nie tylko w zimowe, mroźne wieczory klimatu i ciepła doda rozpalony kominek, jaki znajduje się w każdym apartamencie.

Lokalizacja:

Inwestycja zlokalizowana jest w Zakopanem, na działce położonej przy ul. Za Strugiem 14. Ulica ta jest uznawana za jedną z najatrakcyjniejszych lokalizacji w mieście. Położona jest bardzo blisko centrum miasta – w odległości ok. 1 km od Krupówek.Jednocześnie umożliwia także szybki dostęp do popularnych szlaków turystycznych prowadzących w rejon m.in. Doliny Kościeliskiej i Strążyskiej. Stanowi zatem znakomitą bazę wypadową zarówno na spacer po Zakopanem, jak i na górskie wędrówki. Lokalizacja jest także atrakcyjna dla amatorów białego szaleństwa, ze względu na łatwy i szybki dojazd do stoków narciarskich.Teren inwestycji znajduje się przy drodze asfaltowej, o małym natężeniu ruchu, która zapewnia bardzo dogodny dojazd do powstającego budynku o każdej porze roku. Działka otoczona jest niską zabudową mieszkaniową jedno- i wielorodzinną, co pozwala na podziwianie niczym nie zakłóconych krajobrazów Tatr.

Inwestycja Za Strugiem znajduje się w Zakopanem, ul. Za Strugiem (2.9 km od centrum Zakopanego), została zrealizowana przez ICON Real Estate.

Inwestycja Za Strugiem została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Za Strugiem nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ICON Real Estate nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów:
cała inwestycja składa się z 8 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las
Typ nieruchomości:

Lokalizacja inwestycji

Zakopane to miasto znajdujące się w granicach województwa małopolskiego. Jest największym ośrodkiem miejskim w Tatrach oraz dużym ośrodkiem sportów zimowych - od dawna nieformalnie nazywanym zimową stolicą Polski. Zakopane to także atrakcyjna miejscowość letnią porą. Góry oraz malownicze krajobrazy zapewniają możliwość odcięcia się od codziennego zgiełku oraz aktywne spędzanie czasu wolnego.

Komunikacja

Dobre połączenie z Zakopanem zapewnia tzw. Zakopianka, trasa o długości niewiele ponad stu kilometrów, posiadająca swój początek w Krakowie. Niezmotoryzowanym dojazd do miasta zapewnia połączenie kolejowe oraz autobusy i busy obsługiwane przez prywatnych przewoźników. Przemieszczanie się po Zakopanem zapewnia szereg przewoźników zarówno w ramach regularnych, całorocznych linii autobusowych, jak i okresowych, uruchamianych dodatkowo w sezonach turystycznych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Za Strugiem?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Za Strugiem mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 390 metrów od inwestycji Za Strugiem znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Za Strugiem.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Za Strugiem znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Za Strugiem znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Plastycznych im. Antoniego Kenara w odległości 350 m, Liceum Plastyczne im. Antoniego Kenara w odległości 350 m, Ogólnokształćąca Szkoła Sztuk Pięknych w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Za Strugiem składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 390 m znajduje się K&K, w odległości 440 m znajduje się Piekarnia, w odległości 450 m znajduje się Hyrczyk Market.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: