Racławicka Park etap I

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezi2 DEVELOPMENT S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 9 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Tęczowa 83A(2.6 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Wrocław, Stare Miasto, ul. Tęczowa 83A (2.2 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 8 900 netto/m2
  Tęczowa 83A
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 96 m2
  Blockpol Developer Sp. z o.o.
 • Starter III(2.7 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Południe, ul. Borowska 6-12 (1.5 km od centrum Wrocławia)
  Starter III
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 2
  Powierzchnia: 74 - 246 m2
  Dolnośląskie Inwestycje S.A
 • Halo Apartamenty(2.9 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Wrocław, Stare Miasto, ul. Tęczowa 29a – 31a (1.6 km od centrum Wrocławia)
  Halo Apartamenty
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba lokali użytkowych: 2
  Powierzchnia: 57 - 79 m2
  Republika Wnętrz - Grupa

Opis Inwestycji

Inwestycja Racławicka Park zlokalizowana jest w prestiżowej dzielnicy Wrocławia – na Grabiszynku, pomiędzy ulicami Racławicką, Tapicerską, Stolarską i Lakierniczą.Budynek I-II – ul. Racławicka 79-97, Budynek III-IV – ul. Racławicka 71-77W bezpośrednim otoczeniu realizowanej inwestycji znajduje się piękny, rozległy Park Grabiszyński, który jest świetnym miejscem relaksu i wypoczynku, również aktywnego, dla wielu mieszkańców Wrocławia.W pobliżu osiedla znajdują się tereny rekreacyjne, pole golfowe, korty tenisowe, basen, ścieżki rowerowe.Jednocześnie w niewielkiej odległości znajduje się Wrocławski Park Wodny, Park Południowy, centrum handlowe “Borek” z hipermarketem Carrefour oraz największe wrocławskie centrum handlowe – Bielany.Piękna okolica, w którą harmonijnie wpisze się architektura planowanych budynków, jest jednocześnie korzystnie usytuowana na mapie Wrocławia – niewielka odległość od Rynku (10-15 minut jazdy samochodem), dobre połączenia komunikacyjne (autobusowe (119, 126, 133) jak i tramwajowe (2, 6, 7, 14, 17, 20, 24)) umożliwiają wygodny i szybki dojazd do wszystkich ważnych punktów na terenie miasta, a bliskość i dobry dojazd do węzła bielańskiego umożliwia szybki wyjazd na autostradę A4.W najbliższych latach dodatkowo wzrośnie atrakcyjność tej lokalizacji w związku z planowanym rozpoczęciem budowy nowoczesnego kompleksu budynków szkoły międzynarodowej.

Inwestycja Racławicka Park etap I znajduje się na Grabiszynie-Grabiszynku, ul. Racławicka (4 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera i2 DEVELOPMENT S.A..

Inwestycja Racławicka Park etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.

Aktualnie w inwestycji Racławicka Park etap I pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych0.

Deweloper i2 DEVELOPMENT S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (206 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (206 miejsc).
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Racławicka Park etap I

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Racławicka Park etap I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 20 metrów od inwestycji Racławicka Park etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Modlińska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Racławicka Park etap I znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 61 w odległości 180 m, Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu w odległości 460 m, Szkoła Podstawowa nr 61 w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Racławicka Park etap I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 370 m znajduje się Sokoł, w odległości 460 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Racławicka Park etap I w odległości 100 m znajduje się Basen, w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 150 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie