Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Racławicka Park etap I

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Racławicka, oferowane bezpośrednio przez

i2 DEVELOPMENT S.A.

Wrocław, Fabryczna, Grabiszyn-Grabiszynek, ul. Racławicka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 47 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Racławicka Park etap IRacławicka Park etap I

5 zdjęć

Racławicka Park etap I
Racławicka Park etap I
Racławicka Park etap I
Racławicka Park etap I

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne (206 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Inwestycja Racławicka Park zlokalizowana jest w prestiżowej dzielnicy Wrocławia – na Grabiszynku, pomiędzy ulicami Racławicką, Tapicerską, Stolarską i Lakierniczą.

Budynek I-II – ul. Racławicka 79-97, Budynek III-IV – ul. Racławicka 71-77

W bezpośrednim otoczeniu realizowanej inwestycji znajduje się piękny, rozległy Park Grabiszyński, który jest świetnym miejscem relaksu i wypoczynku, również aktywnego, dla wielu mieszkańców Wrocławia.

W pobliżu osiedla znajdują się tereny rekreacyjne, pole golfowe, korty tenisowe, basen, ścieżki rowerowe.

Jednocześnie w niewielkiej odległości znajduje się Wrocławski Park Wodny, Park Południowy, centrum handlowe “Borek” z hipermarketem Carrefour oraz największe wrocławskie centrum handlowe – Bielany.

Piękna okolica, w którą harmonijnie wpisze się architektura planowanych budynków, jest jednocześnie korzystnie usytuowana na mapie Wrocławia – niewielka odległość od Rynku (10-15 minut jazdy samochodem), dobre połączenia komunikacyjne (autobusowe (119, 126, 133) jak i tramwajowe (2, 6, 7, 14, 17, 20, 24)) umożliwiają wygodny i szybki dojazd do wszystkich ważnych punktów na terenie miasta, a bliskość i dobry dojazd do węzła bielańskiego umożliwia szybki wyjazd na autostradę A4.

W najbliższych latach dodatkowo wzrośnie atrakcyjność tej lokalizacji w związku z planowanym rozpoczęciem budowy nowoczesnego kompleksu budynków szkoły międzynarodowej.

Inwestycja Racławicka Park etap I znajduje się na Grabiszynie-Grabiszynku, ul. Racławicka (4 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez i2 DEVELOPMENT S.A.

Inwestycja Racławicka Park etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.

Aktualnie w inwestycji Racławicka Park etap I nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli i2 DEVELOPMENT S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Racławicka Park etap I?

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Racławicka Park etap I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2251 metrów od inwestycji Racławicka Park etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Partynice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Racławicka Park etap I znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Racławicka Park etap I znajduje się 36 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 61 w odległości 149 m, przedszkole w odległości 165 m, Szkoła Podstawowa nr 81 w odległości 395 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Racławicka Park etap I jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: M-med w odległości 397 m, Aavita w odległości 692 m, Stomadent w odległości 854 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Racławicka Park etap I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 367 m znajduje się Lewiatan, w odległości 461 m znajduje się Żabka, w odległości 508 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Racławicka Park etap I w odległości 48 m znajduje się Pływalnie kryte WKS „Śląsk”, w odległości 101 m znajduje się basen, w odległości 103 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023