Przy Ptasiej

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez i2 DEVELOPMENT S.A.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Ceny od: 4 900 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Przy Ptasiej dostępne są 2 oferty

RzutNumerMetrażPiętroCena (netto)
U04 90 m2Parter
438 550 zł4 900 zł/m²
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
U01 126 m2Parter
615 195 zł4 900 zł/m²

U zbiegu ulic Ptasiej i Podwórcowej powstaje kameralna inwestycja – „Przy Ptasiej”. Budynek, oddalony od wrocławskiego Rynku zaledwie kilkunastominutowym spacerem, wyróżnia się prostotą formy i elegancką elewacją. Ciekawie zaprojektowana bryła harmonijnie wpisuje w zabytkową tkankę architektoniczną Wrocławia.

Projekt inwestycji przewiduje cztery lokale usługowe na parterze oraz 68 mieszkań na 7 kondygnacjach. Dzięki zróżnicowanej powierzchni lokali – od 21,78 do 40,92 mkw. – oraz możliwości ich dowolnego łączenia, każdy z zainteresowanych znajdzie wymarzone miejsce do życia.
Komfort przyszłym mieszkańcom zapewni m.in. doskonałe wykończenie części mieszkalnych, wysoki standard powierzchni wspólnych, a także cichobieżna winda.

Atutami inwestycji „Przy Ptasiej” są funkcjonalne układy mieszkań oraz ustawne balkony i duże tarasy. Budynek tworzony jest ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo jej przyszłych lokatorów. Mieszkania wyposażone zostaną w najwyższej klasy drzwi antywłamaniowe i wideodomofony.

Inwestycja Przy Ptasiej znajduje się na Nadodrze, ul. Podwórcowa (1,7 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera i2 DEVELOPMENT S.A..

Inwestycja Przy Ptasiej została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku posiadającym 7 kondygnacji naziemnych.

Aktualnie w inwestycji Przy Ptasiej pozostały na sprzedaż 2 lokale użytkowe o powierzchniach od 90 do 126m2 w cenie od 4 900 zł/m2.

Deweloper i2 DEVELOPMENT S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba lokali: cała inwestycja składa się z 4 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe: w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: internet, tv kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale: aktualnie dostępne są 2 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych: od 90 do 126 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
 • kształtują się w zakresie od 438 550 do 615 195 zł,
 • koszt metra kwadratowego wynosi 4 900 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Przy Ptasiej

Inwestycja „Przy Ptasiej” położona jest w rewitalizowanej i dynamicznie rozwijającej się części Wrocławia. Od Rynku dzieli ją zaledwie 15 minut spaceru, zaś do Wyspy Słodowej i urokliwego Ostrowa Tumskiego przyszli mieszkańcy dotrą w niecałe 10 min. Gmach główny Uniwersytetu Wrocławskiego oddalony jest od budynku o niecały kilometr. Usytuowanie inwestycji w centrum miasta pozwoli przyszłym mieszkańcom na szybką komunikację z wszystkimi dzielnicami, a bliskość przystanków komunikacji miejskiej (linie tramwajowe: 0, 14, 15, 24; linie autobusowe: C, 132, 142) z pewnością ułatwi codzienne poruszanie się po mieście. W odległości krótkiego spaceru od Inwestycji „Przy Ptasiej” znajdują się również zachęcające się do odpoczynku w ciszy i spokoju tereny zielone.

Wrocławskie Śródmieście rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. Jest małą dzielnicą Wrocławia ponieważ zajmuje jedynie 16 km2, zamieszkuję ją ponad 100 tysięcy osób. Wschodnią część Śródmieścia stanowi Wielka Wyspa, na której znajdują się osiedla: Zacisze, Sępolno i Biskupin. To właśnie w Śródmieściu znajduje się najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, w którym znajdziemy liczne zabytki nawet architektury gotyckiej. To właśnie na moście Tumskim zakochani od lat przyczepiają kłódki mające symbolizować ich uczucie. W Śródmieściu znajdują się liczne wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. Śródmieście jest centralną częścią miasta w związku z czym bez problemu można poruszać się po niej pieszo. Z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą Śródmieście połączenia autobusowe lub tramwajowe, i tak: Z Krzykami tramwaj nr 17, z Psim Polem autobus D, z Fabryczną autobusem 122, ze Starym Miastem tramwaj nr 10. Śródmieście przecina droga krajowa nr 98. W sezonie letnim po Odrze przepływa również tramwaj wodny.

Komunikacja

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej. W odległości 500 metrów od inwestycji Przy Ptasiej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Wrocław Nadodrze.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Przy Ptasiej znajdują się 53 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Liceum Ogólnokształcące Nr III w odległości 200 m, Przedszkole Nr 97 w odległości 300 m, Gimnazjum nr 4 w odległości 400 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m Apteka św. Łukasza, w odległości 250 m Mieszczańska. Apteka. Calińska J., mgr, w odległości 400 m Przychodnia.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Euronet w odległości 150 m, Pizza 77 Nocą w odległości 250 m, Euronet w odległości 400 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Barbara. Aerobik, kosmetyka, masaże w odległości 300 m, Bodyfit. Studio rekreacyjne. Popowicz T. w odległości 450 m, WKS Śląsk Wrocław. Sekcja koszykówki w odległości 500 m.

Data publikacji: 19 kwietnia 2016 11:48

Data aktualizacji: 24 stycznia 2019 11:47

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj o ofertę

i2 DEVELOPMENT S.A.

i2 DEVELOPMENT S.A.

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
i2 DEVELOPMENT S.A.
  +48 71 ...
  +48 71 749 98 26

  Przy Ptasiej

  adres biura sprzedaży

  ul. Szewska 8 50-122 Wrocław

  Umów spotkanie

  • poniedziałek

   27

   maja

  • wtorek

   28

   maja

  • środa

   29

   maja

  Zaproponuj inny termin

  Wiadomości powiązane z i2 DEVELOPMENT S.A.

  Ile zejdzie z ceny deweloper? Sprawdzamy różnice cen ofertowych i transakcyjnych

  Ile zejdzie z ceny deweloper? Sprawdzamy różnice cen ofertowych i transakcyjnych

  Deweloperzy podzielą krociowe zyski z akcjonariuszami?

  Deweloperzy podzielą krociowe zyski z akcjonariuszami?

  i2 Development publikuje dobre wyniki za 2016 r. - Zarząd rekomenduje wypłatę wysokiej dywidendy

  i2 Development publikuje dobre wyniki za 2016 r. - Zarząd rekomenduje wypłatę wysokiej dywidendy