Przy Ptasiej

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Podwórcowa, oferowane bezpośrednio przez

i2 DEVELOPMENT S.A.

Wrocław, Śródmieście, Nadodrze, ul. Podwórcowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Przy Ptasiej

3 zdjęcia

Przy Ptasiej
Przy Ptasiej
Przy Ptasiej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 4 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

U zbiegu ulic Ptasiej i Podwórcowej powstaje kameralna inwestycja – „Przy Ptasiej”. Budynek, oddalony od wrocławskiego Rynku zaledwie kilkunastominutowym spacerem, wyróżnia się prostotą formy i elegancką elewacją. Ciekawie zaprojektowana bryła harmonijnie wpisuje w zabytkową tkankę architektoniczną Wrocławia.

Projekt inwestycji przewiduje cztery lokale usługowe na parterze oraz 68 mieszkań na 7 kondygnacjach. Dzięki zróżnicowanej powierzchni lokali – od 21,78 do 40,92 mkw. – oraz możliwości ich dowolnego łączenia, każdy z zainteresowanych znajdzie wymarzone miejsce do życia.

Komfort przyszłym mieszkańcom zapewni m.in. doskonałe wykończenie części mieszkalnych, wysoki standard powierzchni wspólnych, a także cichobieżna winda.

Atutami inwestycji „Przy Ptasiej” są funkcjonalne układy mieszkań oraz ustawne balkony i duże tarasy. Budynek tworzony jest ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo jej przyszłych lokatorów. Mieszkania wyposażone zostaną w najwyższej klasy drzwi antywłamaniowe i wideodomofony.

Inwestycja Przy Ptasiej znajduje się na Nadodrzu, ul. Podwórcowa (1.7 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez i2 DEVELOPMENT S.A.

Inwestycja Przy Ptasiej została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Przy Ptasiej nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli i2 DEVELOPMENT S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja „Przy Ptasiej” położona jest w rewitalizowanej i dynamicznie rozwijającej się części Wrocławia. Od Rynku dzieli ją zaledwie 15 minut spaceru, zaś do Wyspy Słodowej i urokliwego Ostrowa Tumskiego przyszli mieszkańcy dotrą w niecałe 10 min. Gmach główny Uniwersytetu Wrocławskiego oddalony jest od budynku o niecały kilometr. Usytuowanie inwestycji w centrum miasta pozwoli przyszłym mieszkańcom na szybką komunikację z wszystkimi dzielnicami, a bliskość przystanków komunikacji miejskiej (linie tramwajowe: 0, 14, 15, 24; linie autobusowe: C, 132, 142) z pewnością ułatwi codzienne poruszanie się po mieście. W odległości krótkiego spaceru od Inwestycji „Przy Ptasiej” znajdują się również zachęcające się do odpoczynku w ciszy i spokoju tereny zielone.

Wrocławskie Śródmieście rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. Jest małą dzielnicą Wrocławia ponieważ zajmuje jedynie 16 km2, zamieszkuję ją ponad 100 tysięcy osób. Wschodnią część Śródmieścia stanowi Wielka Wyspa, na której znajdują się osiedla: Zacisze, Sępolno i Biskupin. To właśnie w Śródmieściu znajduje się najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, w którym znajdziemy liczne zabytki nawet architektury gotyckiej. To właśnie na moście Tumskim zakochani od lat przyczepiają kłódki mające symbolizować ich uczucie. W Śródmieściu znajdują się liczne wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. Śródmieście jest centralną częścią miasta w związku z czym bez problemu można poruszać się po niej pieszo. Z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą Śródmieście połączenia autobusowe lub tramwajowe, i tak: Z Krzykami tramwaj nr 17, z Psim Polem autobus D, z Fabryczną autobusem 122, ze Starym Miastem tramwaj nr 10. Śródmieście przecina droga krajowa nr 98. W planach jest również uruchomienie Wrocławskiego Tramwaju Wodnego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Przy Ptasiej?

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Przy Ptasiej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 535 metrów od inwestycji Przy Ptasiej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Nadodrze.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Przy Ptasiej znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Przy Ptasiej znajdują się 62 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Liceum Ogólnokształcące nr III w odległości 170 m, Publiczne Przedszkole "Familjadek" w odległości 182 m, szkoła w odległości 192 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Przy Ptasiej jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medicus Clinic w odległości 137 m, HomeDoctor w odległości 187 m, Specjalistyczne Centrum Optyczne i Rehabilitacyjne w odległości 234 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Przy Ptasiej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 29 m znajduje się Żabka, w odległości 158 m znajduje się Żabka, w odległości 177 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Przy Ptasiej w odległości 161 m znajduje się boisko / kort, w odległości 163 m znajduje się boisko / kort, w odległości 167 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 08.02.2021

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: