Przy Ptasiej

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezi2 DEVELOPMENT S.A.

Ceny od: 4 900 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Przy Ptasiej dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
U01
125,55 m²
Parter
564 975 zł4 900 zł/m²

Opis Inwestycji

U zbiegu ulic Ptasiej i Podwórcowej powstaje kameralna inwestycja – „Przy Ptasiej”. Budynek, oddalony od wrocławskiego Rynku zaledwie kilkunastominutowym spacerem, wyróżnia się prostotą formy i elegancką elewacją. Ciekawie zaprojektowana bryła harmonijnie wpisuje w zabytkową tkankę architektoniczną Wrocławia.Projekt inwestycji przewiduje cztery lokale usługowe na parterze oraz 68 mieszkań na 7 kondygnacjach. Dzięki zróżnicowanej powierzchni lokali – od 21,78 do 40,92 mkw. – oraz możliwości ich dowolnego łączenia, każdy z zainteresowanych znajdzie wymarzone miejsce do życia.Komfort przyszłym mieszkańcom zapewni m.in. doskonałe wykończenie części mieszkalnych, wysoki standard powierzchni wspólnych, a także cichobieżna winda.Atutami inwestycji „Przy Ptasiej” są funkcjonalne układy mieszkań oraz ustawne balkony i duże tarasy. Budynek tworzony jest ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo jej przyszłych lokatorów. Mieszkania wyposażone zostaną w najwyższej klasy drzwi antywłamaniowe i wideodomofony.

Inwestycja Przy Ptasiej znajduje się na Nadodrzu, ul. Podwórcowa (1.7 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera i2 DEVELOPMENT S.A..

Inwestycja Przy Ptasiej została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 7 kondygnacji naziemnych.

Aktualnie w inwestycji Przy Ptasiej pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 126 metrów kwadratowych w cenie od 4 900 zł za metr kwadratowy.

Deweloper i2 DEVELOPMENT S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 4 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 126 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się na poziomie 564 975 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 4 900 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Przy Ptasiej

Inwestycja „Przy Ptasiej” położona jest w rewitalizowanej i dynamicznie rozwijającej się części Wrocławia. Od Rynku dzieli ją zaledwie 15 minut spaceru, zaś do Wyspy Słodowej i urokliwego Ostrowa Tumskiego przyszli mieszkańcy dotrą w niecałe 10 min. Gmach główny Uniwersytetu Wrocławskiego oddalony jest od budynku o niecały kilometr. Usytuowanie inwestycji w centrum miasta pozwoli przyszłym mieszkańcom na szybką komunikację z wszystkimi dzielnicami, a bliskość przystanków komunikacji miejskiej (linie tramwajowe: 0, 14, 15, 24; linie autobusowe: C, 132, 142) z pewnością ułatwi codzienne poruszanie się po mieście. W odległości krótkiego spaceru od Inwestycji „Przy Ptasiej” znajdują się również zachęcające się do odpoczynku w ciszy i spokoju tereny zielone.

Wrocławskie Śródmieście rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. Jest małą dzielnicą Wrocławia ponieważ zajmuje jedynie 16 km2, zamieszkuję ją ponad 100 tysięcy osób. Wschodnią część Śródmieścia stanowi Wielka Wyspa, na której znajdują się osiedla: Zacisze, Sępolno i Biskupin. To właśnie w Śródmieściu znajduje się najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, w którym znajdziemy liczne zabytki nawet architektury gotyckiej. To właśnie na moście Tumskim zakochani od lat przyczepiają kłódki mające symbolizować ich uczucie. W Śródmieściu znajdują się liczne wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. Śródmieście jest centralną częścią miasta w związku z czym bez problemu można poruszać się po niej pieszo. Z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą Śródmieście połączenia autobusowe lub tramwajowe, i tak: Z Krzykami tramwaj nr 17, z Psim Polem autobus D, z Fabryczną autobusem 122, ze Starym Miastem tramwaj nr 10. Śródmieście przecina droga krajowa nr 98. W sezonie letnim po Odrze przepływa również tramwaj wodny.

Komunikacja

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Przy Ptasiej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Przy Ptasiej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - pl. Staszica.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Przy Ptasiej znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: ATUM w odległości 110 m, Publiczne przedszkole "Familjadek" w odległości 150 m, Seka S.A. oddział Wrocław w odległości 160 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Przy Ptasiej jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medicus Clinic w odległości 140 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Przy Ptasiej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Targowisko, w odległości 160 m znajduje się Żabka, w odległości 210 m znajduje się Delikatesy T&J.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Przy Ptasiej w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 170 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 19.04.2016

Data aktualizacji: 26.05.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie