Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Kaszubska 9

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Kaszubska, oferowane bezpośrednio przez

i2 DEVELOPMENT S.A.

Wrocław, Śródmieście, Nadodrze, ul. Kaszubska 9

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Kaszubska 9Kaszubska 9

8 zdjęć

Kaszubska 9
Kaszubska 9
Kaszubska 9
Kaszubska 9

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 3 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Inwestycja Kaszubska 9 położona jest w rewitalizowanej, nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się części Wrocławia. Odległość, która dzieli inwestycję od Rynku, pozwala na odnalezienie komfortowego i spokojnego miejsca, przy jednoczesnej możliwości skorzystania z bogatego zaplecza kulturalno - rozrywkowego miasta.

Kaszubska 9 to 7-kondygnacyjny budynek mieszkalno-usługowy z 42 funkcjonalnymi i słonecznymi mieszkaniami. W szerokiej ofercie znajdą się lokale mieszkalne o zróżnicowanych powierzchniach, od kawalerek (24 mkw.) do 2-pokojowych mieszkań z aneksem kuchennym lub osobną kuchnią, sięgających metrażem do 61 mkw. Przemyślane rozkłady każdego z mieszkań pozwolą na swobodę aranżacji i optymalne wykorzystanie przestrzeni, dlatego oferta trafić powinna w gust i potrzeby każdego Klienta. Do wszystkich mieszkań przynależą duże balkony z widokiem na tętniące życiem miasto lub spokojne i zagospodarowane podwórze z placem zabaw. Na parterze przewidziano powierzchnię dla 3 lokali usługowych, których metraże wahają się od 25 mkw. do 131 mkw. i są przystosowane do prowadzenia różnego rodzaju działalności gospodarczej.

Z myślą o potrzebach i oczekiwaniach mieszkańców tej inwestycji został zaprojektowany parking naziemny przy budynku. Interesująca, niebanalna architektura, duże przeszklenia z szybami o zwiększonej izolacyjności akustycznej oraz podwyższony standard wykończenia budynku to niepodważalne walory Kaszubskiej 9. Komfort i bezpieczeństwo mieszkańców zapewnią videodomofony, monitoring, cichobieżna winda oraz najwyższej klasy drzwi antywłamaniowe marki Dierre. Dodatkowym atutem jest zielony skwer, który znajduje się tuż przy inwestycji i stanowi idealne miejsce do wypoczynku na świeżym powietrzu.

Inwestycja Kaszubska 9 znajduje się na Nadodrzu, ul. Kaszubska 9 (1.6 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez i2 DEVELOPMENT S.A.

Inwestycja Kaszubska 9 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 3 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Kaszubska 9 nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli i2 DEVELOPMENT S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Kaszubska 9 usytuowana jest w samym sercu wrocławskiego Śródmieścia. W pobliżu znajdują się Galerie Handlowe, zabytkowy Ostrów Tumski, a także Wyspa Słodowa, która obecnie wykorzystywana jest jako punkt spotkań, miejsce imprez plenerowych i koncertów. Dodatkowym atutem są również nadodrzańskie trasy spacerowe, znajdujące się w niedalekiej odległości od Inwestycji.

Niezaprzeczalną zaletą tej inwestycji jest bliskość komunikacji miejskiej - przystanki autobusowe (132, 142, 257, 103, 128, 149, K, C) oraz tramwajowe (0L, 1, 3, 6, 7, 14, 15, 24), co umożliwi mieszkańcom bezproblemowe przemieszczanie się do każdej dzielnicy Wrocławia i zapewni uczestnictwo w wielkomiejskim życiu.

Wrocławskie Śródmieście rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. Jest małą dzielnicą Wrocławia ponieważ zajmuje jedynie 16 km2, zamieszkuję ją ponad 100 tysięcy osób. Wschodnią część Śródmieścia stanowi Wielka Wyspa, na której znajdują się osiedla: Zacisze, Sępolno i Biskupin. To właśnie w Śródmieściu znajduje się najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, w którym znajdziemy liczne zabytki nawet architektury gotyckiej. To właśnie na moście Tumskim zakochani od lat przyczepiają kłódki mające symbolizować ich uczucie. W Śródmieściu znajdują się liczne wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. Śródmieście jest centralną częścią miasta w związku z czym bez problemu można poruszać się po niej pieszo. Z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą Śródmieście połączenia autobusowe lub tramwajowe, i tak: Z Krzykami tramwaj nr 17, z Psim Polem autobus D, z Fabryczną autobusem 122, ze Starym Miastem tramwaj nr 10. Śródmieście przecina droga krajowa nr 98. W planach jest również uruchomienie Wrocławskiego Tramwaju Wodnego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kaszubska 9?

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kaszubska 9 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 613 metrów od inwestycji Kaszubska 9 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Nadodrze.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kaszubska 9 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kaszubska 9 znajduje się 65 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Liceum Ogólnokształcące nr III w odległości 97 m, szkoła w odległości 132 m, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8 w odległości 173 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kaszubska 9 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: HomeDoctor w odległości 168 m, Medicus Clinic w odległości 198 m, Specjalistyczne Centrum Optyczne i Rehabilitacyjne w odległości 329 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kaszubska 9 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 66 m znajduje się Żabka, w odległości 89 m znajduje się Żabka, w odległości 169 m znajduje się Biskupin.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kaszubska 9 w odległości 101 m znajduje się boisko / kort, w odległości 104 m znajduje się boisko / kort, w odległości 126 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023