Wielicka - Rydygiera

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezHsd&Arrow Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 603 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Badurskiego 9(1.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Badurskiego 9 (6.7 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 9 000 brutto/m2
  Badurskiego 9
  Termin oddania: 3 kw. 2023
  Liczba mieszkań: 89
  Powierzchnia: 26 - 91 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 62 oferty
  GMC Development Sp. z o.o. Sp. k.
 • Mała Góra 10(1.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. Mała Góra 10 (8.1 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 8 259/m2
  Mała Góra 10
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 8
  Powierzchnia: 52 - 54 m2
  Liczba pokoi: 3
  Paweł Mleko PM-Development
 • Apartamenty Wielicka I etap(1.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Bieżanów-Prokocim, Ul. Wielicka (6.2 km od centrum Krakowa)
  Apartamenty Wielicka I etap
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 67 m2
  Liczba pokoi: 3
  WAN S.A.

Opis Inwestycji

Nowoczesny budynek przy ulicy Rydygiera na osiedlu Rżąka - dzielnica Podgórze w Krakowie charakteryzujący się dużymi balkonami/tarasami oraz przeszkleniami.W 5 piętrowym budynku o nowoczesnej architekturze dostępne będzie 78 mieszkań 1,2,3 i 4 pokojowych o metrażach od 28,27m2 do 67,28m2. Dla komfortu mieszkańców na klatce schodowej zaprojektowano dwie nowoczesne windy, które zapewniają komunikację pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami.W części podziemnej znajdzie się hala garażowa z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi.

Inwestycja Wielicka - Rydygiera znajduje się na Bieżanowie-Prokocimiu, ul. Rydygiera (7.9 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Hsd&Arrow Sp. z o.o..

Inwestycja Wielicka - Rydygiera została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 78 nowych mieszkań. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wielicka - Rydygiera pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 48 metrów kwadratowych w cenie od 6 300 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Hsd&Arrow Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (36 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (34 miejsca)

W inwestycji znajduje się 15 komórek lokatorskich cena: 2160 zł/m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 78 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
istnieje możliwość wykończenia pod klucz
Elewacja
silikonowa
Stolarka okienna
PCV
Drzwi zewnętrzne
antywłamaniowe
Posadzka
cementowa
Ściany
cegła silikatowa
Sufity
tynk mechaniczny
Instalacje
elektryczna, wod-kan, TV, domofon, internet
Ogrzewanie
miejskie
Wyposażenie kuchni
kuchnia elektryczna
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (15): cena: 2160 zł/m2.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (36 miejsc): cena: 25 000 zł.
 • miejsca postojowe naziemne (34 miejsca): ogólnodostępne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, staw.

Lokalizacja inwestycji Wielicka - Rydygiera

Lokalizacja inwestycji umożliwia łatwą komunikację z innymi dzielnicami oraz ścisłym centrum Krakowa. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się linie autobusowe, tramwajowe oraz węzeł Wielicki obwodnicy Krakowa. Inwestycja sąsiaduje bezpośrednio z miejskim parkiem którego centralną częścią jest oczko wodne a na jego terenie znajdują się alejki spacerowe oraz się plac zabaw, boiska asfaltowe do siatkówki i koszykówki. W bliskiej odległości budowany jest Szpital Uniwersytecki UJ który ma być dopełnieniem kampusu medycznego w Prokocimiu gdzie znajdują się akademiki, biblioteka, wydział farmaceutyczny i - przede wszystkim - Szpital Dziecięcy.

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, która powstała z przyłączenia do miasta wsi Bieżanów, Prokocim i Rżąka. Do 1990r. należała do dzielnicy Podgórze. Zajmuje powierzchnię 1847,39 ha, a mieszka w niej 63 026 osób. Rozwój i zabudowa dzielnicy miały ścisły związek z historią jej poszczególnych części, np. w Bieżanowie, gdzie działały liczne fabryki, powstały bloki i osiedla niskokondygnacyjnych domów dla pracowników, a w Prokocimiu wybudowano wielkopłytowe bloki dla kolejarzy pracujących na tutejszej kolei i ich rodzin. Z czasem powstała cała infrastruktura typowa dla obszarów zurbanizowanych, czyli urzędy, placówki dydaktyczno-wychowawcze, punkty handlowo-usługowe itp. Krajobraz dzielnicy jest dość urozmaicony, ze względu na różną wysokość budynków mieszkalnych, a także z uwagi na niektóre zabytki, rozbudowane linie kolei towarowej oraz liczne tereny zielone. Ze względu na wysoki stopień uprzemysłowienia, Bieżanów-Prokocim musiał być dobrze skomunikowany z pozostałymi częściami miasta. Do dziś regularnie kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Przez dzielnicę przechodzą drogi krajowe nr 7 i 94, a część południowej granicy Bieżanowa-Prokocimia stanowi autostrada A4.

Komunikacja

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, którą utworzono z 3 wsi przyłączonych do miasta w latach 40-tych XXw. Mieszka w niej 63 026 osób, a jej powierzchnia to 1847,39 ha. W zabudowie dominują nieruchomości typowe dla terenów zindustrializowanych. Wielkopłytowe bloki będące pozostałością po mieszkaniach pracowniczych są tu zestawione z osiedlami niskokondygnacyjnych domów. Całości dopełnia rozbudowana infrastruktura oraz ciekawe zabytki i urokliwe tereny zielone. Dzielnica jest dobrze połączona z resztą miasta. Przebiegają przez nią też drogi krajowe i fragment autostrady.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wielicka - Rydygiera mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Wielicka - Rydygiera znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Czerwiakowskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wielicka - Rydygiera znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10 w Krakowie w odległości 280 m, Samorządowe Przedszkole nr 42 w Krakowie w odległości 280 m, Szkoła Podstawowa nr 157 w Krakowie w odległości 280 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wielicka - Rydygiera jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Lekarska "Diamed" w odległości 250 m, Krakowska Poradnia Opieki Paliatywnej w odległości 300 m, Nowa siedziba Szpitala Uniwersyteckiego w odległości 680 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wielicka - Rydygiera składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 300 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 370 m znajduje się O! Shop Orlen, w odległości 440 m znajduje się Mila.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wielicka - Rydygiera w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 04.12.2015

Data aktualizacji: 03.12.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie