Osiedle Orzechowe

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Hestia Nieruchomości

stargardzki, Stargard, ul. Majora Hubala

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Osiedle Orzechowe

17 zdjęć

Osiedle Orzechowe
Osiedle Orzechowe
Osiedle Orzechowe
Osiedle Orzechowe

Opis Inwestycji

Tego jeszcze nie było - Luksus dostępny dla każdego!

Osiedle Orzechowe - Nowa inwestycja deweloperska znajdująca się na Os. Pyrzyckim w Stargardzie.

Jest to funkcjonalne i estetyczne osiedle położone w centralnej części osiedla wśród nowoczesnych budynków mieszkalnych i niskiej zabudowy jednorodzinnej.

Zgodnie z projektem cały kompleks będzie składał się z trzypiętrowych budynków, a mieszkania będą miały zróżnicowane układy i wielkości od 35 do 85 m2. Pozwoli to zaspokoić indywidualne potrzeby wszystkich klientów, zarówno rodzin z dziećmi, par i singli. Zadbamy także o infrastrukturę - drogi dojazdowe, podjazdy, chodniki, zieleń, aby umożliwić Państwu bezproblemowe korzystanie z przestrzeni. Osiedle zostanie także przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Każde mieszkania między pierwszym a trzecim piętrem posiada balkon a mieszkania na parterze ogrodzony przydomowy ogródek z wybrukowanym tarasem i roletami antywłamaniowymi.

Osiedle Orzechowe zostało zaprojektowane w taki sposób, aby spełniało oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Każdy zainteresowany znajdzie lokum idealne dla siebie, będące spełnieniem marzeń o własnym M. Nasze osiedle to doskonałe miejsce dla osób ceniących komfort, przyjazną przestrzeń oraz ciekawą architekturę.

Podane ceny są kwotami brutto, nie ma żadnych ukrytych kosztów.

Zainteresowany? Zadzwoń zanim ktoś zrobi to za Ciebie!

Inwestycja Osiedle Orzechowe znajduje się w Stargardzie, ul. Majora Hubala (15.6 km od Szczecina), sprzedaż prowadzi Hestia Nieruchomości

Inwestycja Osiedle Orzechowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 336 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Orzechowe pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 41 do 66 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Dodatkowo płatne. Informacja u dewelopera..

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 14 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 336 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: Dodatkowo płatne. Informacja u dewelopera..
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, internet, TV kablowa, rowerownia, wózkarnia
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Stargard jest miastem leżącym w woj. zachodniopomorskim, nad rzeką Iną. Jego powierzchnia wynosi 48,10 km2, a mieszka tu ok. 70 000 osób. Ciekawe warunki geograficzne zapewnia mu położenie na styku Niziny Szczecińskiej i Pojezierza Szczecińskiego. Centrum miasta stanowią głównie budynki zabytkowe zaadaptowane na nowoczesne, bardziej funkcjonalne obiekty, a duże natężenie historycznych budowli sprawiło, że Stargard należy do Europejskiego Szlaku Gotyku Ceglanego. Stargard ma rozwiniętą infrastrukturę oświatową. Mieści się tu 7 podstawówek, 4 gimnazja oraz dwa zespoły szkół. Jest tu szpital i 11 przychodni lekarskich. Miasto sprzyja rekreacji – wyznaczonych jest 7 szlaków rowerowych, 5 pieszych i jeden kajakowy prowadzący rzeką Iną. Wśród ciekawszych instytucji kulturalnych warto wymienić Książnicą Stargardzką i muzeum.

Komunikacja

Przez Stargard przebiegają droga krajowa nr 20 i droga ekspresowa S10, a także droga wojewódzka nr 106. Funkcjonuje tu transport kolejowy, czynne są dwie linie pociągów. W mieście kursuje 20 linii autobusów miejskich. Niedaleko, bo 35 km od Stargardu zlokalizowany jest Port Lotniczy Szczecin-Goleniów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Orzechowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Osiedle Orzechowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Twardowskiego.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Orzechowe w odległości 390 m znajduje się Boisko do tenisa ziemnego i siatkówki, w odległości 410 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 27.05.2019
Data aktualizacji: 15.04.2020
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: