Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Dodaj lokalizację

filtruj

sortuj

alerty

Mapa

Nowe mieszkania na sprzedaż Stargard

191 ofert w 2 inwestycjach

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 7 742 zł/m²

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Zobacz na mapie
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Ogrody Łukasiewicza etap II
  4 kw. 2024
  Ogrody Łukasiewicza to zamknięte, nowe osiedle mieszkaniowe położone przy ulicy Ignacego Łukasiewicza w Stargardzie. Trudno znaleźć lepszą lokalizację w Stargardzie. W nowocześnie zaprojektowanych budynkach, z elementami drewna, cegły a także szkła kameralne 2 piętrowe budynki, zaledwie 11 mieszkań. garaże podziemne oraz komórki lokatorskie od 2 do 3 m2, przydzielone miejsca

  Ogrody Łukasiewicza etap II

  od 7 199 /m2
  ul. Łukasiewicza, Stargard(15 km od Szczecina)
  Szubert - Firma Budowlana
 • Platinum Park
  gotowe
  Platinium Park – wyjątkowe osiedle mieszkaniowe położone kilka minut od centrum Stargardu, przy ulicy Spokojnej w sąsiedztwie ogródków działkowych oraz Parku Batorego. Wybierając Nasze nowoczesne osiedle, zyskują Państwo dostęp do licznych niezbędnych usług handlowych, zaledwie o krok położone markety wielobranżowe, natomiast za bramą osiedla spokojny, zielony teren życia rodzinnego. Poza

  Platinum Park

  ul. Spokojna, Stargard(13.5 km od Szczecina)
  Szubert - Firma Budowlana
 • getHome

  Zobacz najnowsze oferty z rynku wtórnego w lokalizacji Stargard

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Scand House
  Oferta archiwalna
  Projekt osiedla Scand House oparty jest skandynawskiej filozofii lagom. Myśl o potrzebach ludzi związana z mieszkaniami przestronnymi, pełnymi światła i funkcjonalności przyczyniła się do zaprojektowania i realizacji osiedla Scand House. Zewnętrzne bryły są proste i minimalistyczne a ich kolorystyka dąży do harmonii z naturą. Wykorzystane kolory piasku, szarości, złamane biele, wtapiają się

  Scand House

  od 4 600 /m2
  ul. Miła, Stargard(15.6 km od Szczecina)
  Thermbau Polska Sp. z o.o. Sp. K.
 • Harmonia Park
  Oferta archiwalna
  Budowa Osiedla Harmonia Park przy ulicy Podleśnej w Stargardzie rozpoczęła się w 2019 r. Zaprojektowano tu mieszkania o powierzchniach od 30 do 64 metrów kwadratowych. Zakończenie całości inwestycji planowane jest na 2026 rok, natomiast poszczególne budynki oddawane będą do użytkowania etapowo. Budynki realizowane w ramach pierwszego etapu zostaną przekazane latem 2020 r. Pierwszy etap to 3

  Harmonia Park

  od 4 750 /m2
  ul. Podleśna, Stargard(16.4 km od Szczecina)
  Hestia Nieruchomości
 • Osiedle Orzechowe
  Oferta archiwalna
  Tego jeszcze nie było - Luksus dostępny dla każdego! Osiedle Orzechowe - Nowa inwestycja deweloperska znajdująca się na Os. Pyrzyckim w Stargardzie. Jest to funkcjonalne i estetyczne osiedle położone w centralnej części osiedla wśród nowoczesnych budynków mieszkalnych i niskiej zabudowy jednorodzinnej. Zgodnie z projektem cały kompleks będzie składał się z trzypiętrowych budynków, a mieszkania

  Osiedle Orzechowe

  ul. Majora Hubala, Stargard(15.6 km od Szczecina)
  Hestia Nieruchomości
 • Os. Zielone Ogrody
  Oferta archiwalna
  Ładne, nowo-budowane mieszkania na Os. Pyrzyckim, ul. Broniewskiego - Stargard. W ofercie mieszkania o pow: - 28 m2 - kawalerka - 37 m2 - mieszkanie 2 pokojowe - 42 m2 - mieszkanie 2 pokojowe - 54 m2 - mieszkanie 3 pokojowe - 70 m2 - mieszkanie 4 pokojowe a także opcja łączenia lokali, na parterze mieszkania z ogródkami.. Przekazanie mieszkania w standardzie deweloperskim, jedynie do wykończenia.

  Os. Zielone Ogrody

  od 4 200 /m2
  ul. Władysława Broniewskiego, Stargard(15 km od Szczecina)
  Arma Nieruchomości
 • Starówka Stargardzka
  Oferta archiwalna
  Obiekt  3 – 5 kondygnacyjny o charakterze usługowo – mieszkalnym z miejscami postojowymi w części podziemnej. Powstałe kamienice  stanowią zabudowę obrzeżną, a parter wnętrza kwartału zabudowany  w formie galerii z linią pieszych wiążących usługi. Ponad parterem znajdują się mieszkania, w części I piętra usługi i biura.W budynku tym możemy  zaoferować ogólnopolskim kontrahentom oraz mieszkańcom

  Starówka Stargardzka

  ul. Bolesława Chrobrego, Stargard(16 km od Szczecina)
  Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Dogodnie zlokalizowane nowe mieszkania w Stargardzie

Stargard to miasto położone w województwie zachodniopomorskim. Dzieli się na 5 dzielnic – Burzykowo, Centrum, Kluczewo, Osetno i Stare Miasto. Obowiązuje również podział na osiedla – Osiedle Chopina, Osiedle Hallera, Osiedle Kopernika, Osiedle Letnie, Osiedle Lotnisko, Osiedle Pyrzyckie, Osiedle Tysiąclecia, Osiedle Kossaka, Giżynek, Mokrzyca i Mroczeń.

Miejscowość jest położona niespełna 40 km od Szczecina i 35 km od międzynarodowego portu lotniczego Szczecin-Golejów. Przez miasto przebiega droga wojewódzka nr 106, droga ekspresowa S10 i dwie drogi krajowe – nr 10 i 20. Dzięki temu ze Stargardu można szybko dostać się do Świnoujścia, Gdańska, Warszawy, Bydgoszczy, Poznania, Wrocławia i innych dużych miast. Umożliwiają to również bezpośrednie połączenia kolejowe. Dzięki dwudziestu liniom autobusowym mieszkańcy mogą dotrzeć do Szczecina oraz różnych części miasta.

Potencjał inwestycyjny lokalizacji

W ostatnich latach powstają liczne nowe mieszkania w Stargardzie. Ma to związek ze sporym potencjałem inwestycyjnym miasta, które należy do aglomeracji szczecińskiej, Szczecińskiego Obszaru Metropolitarnego oraz Kostrzycko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Wielu inwestorów przyciąga Stargardzki Park Przemysłowy oraz pobliski Park Przemysłowy Nowoczesnych Technologii. Firmy inwestujące w Stargardzie mogą liczyć na zwolnienia i ulgi w podatkach lokalnych oraz korzystać ze wsparcia miejscowych organizacji biznesowych – Stargardzkiej Izby Gospodarczej i Stargardzkiej Agencji Rozwoju Lokalnego.

Sytuacja na rynku stargardzkich nowych mieszkań

W ostatnich latach swoje siedziby w tej miejscowości otwarło wiele polskich i międzynarodowych firm, m.in. z branży medycznej, spożywczej, transportowej, logistycznej, morskiej i przemysłu stalowego. Można zauważyć stopniowo wzrastającą podaż nowych mieszkań w stargardzkim centrum oraz na Osiedlu Pyrzyckim. W mieście dominują mieszkania 2-pokojowe i kawalerki, a najpopularniejszy metraż wynosi 30-50 m2. Nowe mieszkania w Stargardzie najczęściej powstają w zabudowie szeregowej. Średnia cena lokali z rynku pierwotnego jest znacznie niższa w porównaniu do pobliskiego Szczecina.

Dlaczego warto zamieszkać w Stargardzie?

Stargard to dynamicznie rozwijające się miasto, w którym znajduje się rozbudowana infrastruktura edukacyjna, zdrowotna, sportowa i rekreacyjna, a także bogata oferta gastronomiczna. Funkcjonuje tutaj wiele polskich i zagranicznych firm, dzięki czemu łatwo znaleźć zatrudnienie.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie zachodniopomorskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Stargardzie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Stargardzie

W Stargardzie dostępnych jest 191 ofert nowych mieszkań znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Stargardzie mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 29 do 82 m², w tym:

 • kawalerki - 30 lokali
 • mieszkania 2-pokojowe - 84 lokale
 • mieszkania 3-pokojowe - 62 lokale
 • mieszkania 4-pokojowe - 15 lokali

Ile kosztuje nowe mieszkanie w Stargardzie?

Najtańsze nowe mieszkanie w Stargardzie dostępne w sprzedaży kosztuje 239 274 zł. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania w Stargardzie wynosi 7 742 zł.

Aktualnie na rynku pierwotnym w Stargardzie nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.

Stargard - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie deweloperzy w Stargardzie oddali do użytku 114 lokali mieszkalnych. 114 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do 3 miesięcy. 114 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do 6 miesięcy. 191 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do roku.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań w Stargardzie, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 48 lokali
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 0 lokali
 • mieszkania na niskich piętrach - 143 lokale
 • mieszkania na wysokich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów w Stargardzie i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023