+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

PROMOCJE

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź nowe mieszkania na sprzedaż Stargard

191 ofert w 2 inwestycjach

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 7 742 zł/m²

PROMOCJE
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Platinum Park
  4 kw. 2023
  Platinium Park – wyjątkowe osiedle mieszkaniowe położone kilka minut od centrum Stargardu, przy ulicy Spokojnej w sąsiedztwie ogródków działkowych oraz Parku Batorego. Wybierając Nasze nowoczesne osiedle, zyskują Państwo dostęp do licznych niezbędnych usług handlowych, zaledwie o krok położone markety wielobranżowe, natomiast za bramą osiedla spokojny, zielony teren życia rodzinnego. Poza

  Platinum Park

  ul. Spokojna , Stargard(13.5 km od Szczecina)
  Szubert - Firma Budowlana
 • Ogrody Łukasiewicza etap II
  4 kw. 2024
  Ogrody Łukasiewicza to zamknięte, nowe osiedle mieszkaniowe położone przy ulicy Ignacego Łukasiewicza w Stargardzie. Trudno znaleźć lepszą lokalizację w Stargardzie. W nowocześnie zaprojektowanych budynkach, z elementami drewna, cegły a także szkła kameralne 2 piętrowe budynki, zaledwie 11 mieszkań. garaże podziemne oraz komórki lokatorskie od 2 do 3 m2, przydzielone miejsca

  Ogrody Łukasiewicza etap II

  od 7 199 zł/m2
  ul. Łukasiewicza , Stargard(15 km od Szczecina)
  Szubert - Firma Budowlana

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Harmonia Park
  Oferta archiwalna
  Budowa Osiedla Harmonia Park przy ulicy Podleśnej w Stargardzie rozpoczęła się w 2019 r. Zaprojektowano tu mieszkania o powierzchniach od 30 do 64 metrów kwadratowych. Zakończenie całości inwestycji planowane jest na 2026 rok, natomiast poszczególne budynki oddawane będą do użytkowania etapowo. Budynki realizowane w ramach pierwszego etapu zostaną przekazane latem 2020 r. Pierwszy etap to 3

  Harmonia Park

  od 4 750 zł/m2
  ul. Podleśna , Stargard(16.4 km od Szczecina)
  Hestia Nieruchomości
 • Osiedle Orzechowe
  Oferta archiwalna
  Tego jeszcze nie było - Luksus dostępny dla każdego! Osiedle Orzechowe - Nowa inwestycja deweloperska znajdująca się na Os. Pyrzyckim w Stargardzie. Jest to funkcjonalne i estetyczne osiedle położone w centralnej części osiedla wśród nowoczesnych budynków mieszkalnych i niskiej zabudowy jednorodzinnej. Zgodnie z projektem cały kompleks będzie składał się z trzypiętrowych budynków, a mieszkania

  Osiedle Orzechowe

  ul. Majora Hubala , Stargard(15.6 km od Szczecina)
  Hestia Nieruchomości
 • Os. Zielone Ogrody
  Oferta archiwalna
  Ładne, nowo-budowane mieszkania na Os. Pyrzyckim, ul. Broniewskiego - Stargard. W ofercie mieszkania o pow: - 28 m2 - kawalerka - 37 m2 - mieszkanie 2 pokojowe - 42 m2 - mieszkanie 2 pokojowe - 54 m2 - mieszkanie 3 pokojowe - 70 m2 - mieszkanie 4 pokojowe a także opcja łączenia lokali, na parterze mieszkania z ogródkami.. Przekazanie mieszkania w standardzie deweloperskim, jedynie do wykończenia.

  Os. Zielone Ogrody

  od 4 200 zł/m2
  ul. Władysława Broniewskiego , Stargard(15 km od Szczecina)
  Arma Nieruchomości
 • Starówka Stargardzka
  Oferta archiwalna
  Obiekt  3 – 5 kondygnacyjny o charakterze usługowo – mieszkalnym z miejscami postojowymi w części podziemnej. Powstałe kamienice  stanowią zabudowę obrzeżną, a parter wnętrza kwartału zabudowany  w formie galerii z linią pieszych wiążących usługi. Ponad parterem znajdują się mieszkania, w części I piętra usługi i biura.W budynku tym możemy  zaoferować ogólnopolskim kontrahentom oraz mieszkańcom

  Starówka Stargardzka

  ul. Bolesława Chrobrego , Stargard(16 km od Szczecina)
  Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o.

Dogodnie zlokalizowane nowe mieszkania w Stargardzie

Stargard to miasto położone w województwie zachodniopomorskim. Dzieli się na 5 dzielnic – Burzykowo, Centrum, Kluczewo, Osetno i Stare Miasto. Obowiązuje również podział na osiedla – Osiedle Chopina, Osiedle Hallera, Osiedle Kopernika, Osiedle Letnie, Osiedle Lotnisko, Osiedle Pyrzyckie, Osiedle Tysiąclecia, Osiedle Kossaka, Giżynek, Mokrzyca i Mroczeń.

Miejscowość jest położona niespełna 40 km od Szczecina i 35 km od międzynarodowego portu lotniczego Szczecin-Golejów. Przez miasto przebiega droga wojewódzka nr 106, droga ekspresowa S10 i dwie drogi krajowe – nr 10 i 20. Dzięki temu ze Stargardu można szybko dostać się do Świnoujścia, Gdańska, Warszawy, Bydgoszczy, Poznania, Wrocławia i innych dużych miast. Umożliwiają to również bezpośrednie połączenia kolejowe. Dzięki dwudziestu liniom autobusowym mieszkańcy mogą dotrzeć do Szczecina oraz różnych części miasta.

Potencjał inwestycyjny lokalizacji

W ostatnich latach powstają liczne nowe mieszkania w Stargardzie. Ma to związek ze sporym potencjałem inwestycyjnym miasta, które należy do aglomeracji szczecińskiej, Szczecińskiego Obszaru Metropolitarnego oraz Kostrzycko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Wielu inwestorów przyciąga Stargardzki Park Przemysłowy oraz pobliski Park Przemysłowy Nowoczesnych Technologii. Firmy inwestujące w Stargardzie mogą liczyć na zwolnienia i ulgi w podatkach lokalnych oraz korzystać ze wsparcia miejscowych organizacji biznesowych – Stargardzkiej Izby Gospodarczej i Stargardzkiej Agencji Rozwoju Lokalnego.

Sytuacja na rynku stargardzkich nowych mieszkań

W ostatnich latach swoje siedziby w tej miejscowości otwarło wiele polskich i międzynarodowych firm, m.in. z branży medycznej, spożywczej, transportowej, logistycznej, morskiej i przemysłu stalowego. Można zauważyć stopniowo wzrastającą podaż nowych mieszkań w stargardzkim centrum oraz na Osiedlu Pyrzyckim. W mieście dominują mieszkania 2-pokojowe i kawalerki, a najpopularniejszy metraż wynosi 30-50 m2. Nowe mieszkania w Stargardzie najczęściej powstają w zabudowie szeregowej. Średnia cena lokali z rynku pierwotnego jest znacznie niższa w porównaniu do pobliskiego Szczecina.

Dlaczego warto zamieszkać w Stargardzie?

Stargard to dynamicznie rozwijające się miasto, w którym znajduje się rozbudowana infrastruktura edukacyjna, zdrowotna, sportowa i rekreacyjna, a także bogata oferta gastronomiczna. Funkcjonuje tutaj wiele polskich i zagranicznych firm, dzięki czemu łatwo znaleźć zatrudnienie.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie zachodniopomorskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Stargardzie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Stargardzie

W Stargardzie dostępnych jest 191 ofert nowych mieszkań znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Stargardzie mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 29 do 82 m², w tym:

 • kawalerki - 30 lokali
 • mieszkania 2-pokojowe - 84 lokale
 • mieszkania 3-pokojowe - 62 lokale
 • mieszkania 4-pokojowe - 15 lokali

Ile kosztuje nowe mieszkanie w Stargardzie?

Najtańsze nowe mieszkanie w Stargardzie dostępne w sprzedaży kosztuje 239 274 zł. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania w Stargardzie wynosi 7 742 zł.

Aktualnie na rynku pierwotnym w Stargardzie nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.

Stargard - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie w ofercie deweloperów w Stargardzie nie ma lokali mieszkalnych oddanych do użytku.Najpóźniejszy termin oddania inwestycji lokali mieszkalnych do użytkowania to koniec IV kwartału 2024.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań w Stargardzie, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 48 lokali
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 0 lokali
 • mieszkania na niskich piętrach - 143 lokale
 • mieszkania na wysokich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów w Stargardzie i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: