Domy szeregowe Strzeszyn Literacki

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Hamad Sp. z o.o.

Ceny od: 3 750 zł/m2

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Domy szeregowe Strzeszyn Literacki dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena
4
5
200 m²
366 m2
750 000 zł3 750 zł/m²
5
5
200 m²
366 m2
750 000 zł3 750 zł/m²
6
5
200 m²
366 m2
750 000 zł3 750 zł/m²

Opis Inwestycji

Zapraszamy do zapoznania z naszą nową inwestycją w rejonie ulic Biskupińska – Tołstoja. Inwestycję stanowi 6 ekskluzywnych domów w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim w atrakcyjnej dzielnicy Poznania. Każdy z nich budowany jest na działce o powierzchni 366 m2. Domy są dwukondygnacyjne.Na parterze znajduje się pokój gościnny z łazienką i otwarta przestrzeń składająca się z salonu, jadalni i aneksu kuchennego. Na piętrze usytuowane są: dwa pokoje, łazienka, pralnia, w której znajduje się kocioł CO i stanowiąca odrębne pomieszczenie sypialnia z własną łazienką i garderobą. W każdym domu jest garaż na dwa samochody.W związku z tym, że domy są w trakcie realizacji, istnieje możliwość dostosowania rozkładu pomieszczeń i instalacji dla potrzeb przyszłych nabywców, co znacznie redukuje koszty późniejszych przeróbek. Zachęcamy do kontaktu z firmą budowlaną Hamad w celu uzyskania szczegółowych informacji o budowie domów jednorodzinnych.Budynek wykonany jest z cegły ceramicznej POROTHERM, pokryty dachówką ceramiczną CREATON (czarna), kominy wykonano z cegły klinkierowej czarnej, tynk zewnętrzny silikatowy, tynki wewnętrzne gipsowe.Wykończenie stan developerski podwyższony:- profile okienne VEKA- okna dachowe VELUX- rolety z silnikami ELERO ( sterowane radiowo)- brama garażowa z napędem NICE- parapety wewnętrzne- drzwi zewnętrzne KMT- alarm- zamontowany osprzęt elektryczny- ogrzewanie podłogowe w kuchni, jadalni, wejściu i łazience na poddaszu- piec dwu funkcyjny IMMERGAS z zasobnikiem ciepłej wody- cyrkulacja ciepłej wody- przygotowanie do zamontowania kominka z płaszczem wodnym( instalacja + sterowanie )- studzienka retencyjna ( odprowadzenie deszczówki )- instalacje multimedialne i sieć komputerowa we wszystkich pomieszczeniach- w dwóch łazienkach zamontowane GEBERITY.

Inwestycja Domy szeregowe Strzeszyn Literacki znajduje się na Strzeszynie, ul. Jeżyce (7.2 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Hamad Sp. z o.o..

Inwestycja Domy szeregowe Strzeszyn Literacki została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Domy szeregowe Strzeszyn Literacki pozostały na sprzedaż 3 nowe domy o powierzchni 200 metrów kwadratowych w cenie od 750 000 zł.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 200 m2 w cenie od 750 000 zł (3 domy)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Hamad Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 6 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 280 do 310 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępne są 3 domy.
Powierzchnie domów: 200 m2.
Powierzchnie działek: 366 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 5-pokojowe.
Ceny domów:
  • kształtują się na poziomie 750 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 3 750 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Domy szeregowe Strzeszyn Literacki

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

W odległości 800 metrów od inwestycji Domy szeregowe Strzeszyn Literacki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny PODOLANY (1:PODO21).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Domy szeregowe Strzeszyn Literacki znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 121 w odległości 350m, Prywatny Punkt Przedszkolny "Kraina Marzeń" w odległości 1000m, Figle-Migle - Europejskie Prywatne Przedszkole Językowe w odległości 1250m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 600 m znajduje się LITERACKA. APTEKA. LEKI GOTOWE I RECEPTUROWE, w odległości 750 m znajduje się SŁOWIANIE-SOUKHAREV SP.J., w odległości 1500 m znajduje się HIPOKRATES. PRZYCHODNIA NZOZ.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 1350 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA, w odległości 1550 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA PW. ŚW. OJCA PIO.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 750 m znajduje się OLIMPIA. KLUB PIŁKARSKI, w odległości 1100 m znajduje się FENIX. KLUB SPORTOWY.

Data publikacji: 22.10.2014

Data aktualizacji: 18.12.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie