Krosinko

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Stęszewska, oferowane bezpośrednio przez

GuberHouse

poznański, Krosinko, ul. Stęszewska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 232 oferty w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Krosinko

6 zdjęć

Krosinko
Krosinko
Krosinko
Krosinko

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 1 lokalu użytkowego

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Proponujemy Państwu zakup powierzchni z przeznaczeniem handlowym lub usługowym.

Świetne położenie inwestycji - bezpośrednio przy Drodze Wojewódzkiej 431 oraz przy skrzyżowaniu ulic Stęszewska/Ogrodowa w Krośnie, 3 km do centrum Mosiny.

Lokal znajduje się na parterze nowoczesnego budynku usługowo-mieszkalnego ( na piętrze 4 mieszkania). Na każdej stronie budynku duże przeszklenia, wejście bezpośrednio z ulicy oraz dodatkowe wejście z tyłu budynku, umożliwiające realizację ewentualnych dostaw. Działka wybrukowana, zapewnione miejsca parkingowe przed budynkiem.

Lokal z dużym potencjałem, dzięki świetnej lokalizacji, nowoczesnej i estetycznej bryle budynku oraz położeniu w szybko rozwijającej się gminie.

Inwestycja Krosinko znajduje się w Krosinku, ul. Stęszewska (12 km od Poznania), została zrealizowana przez GuberHouse.

Inwestycja Krosinko została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego lokalu użytkowego.

Aktualnie w inwestycji Krosinko nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli GuberHouse przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Powiat poznański znajduje się w centralnej części województwa wielkopolskiego i składa z 17 gmin okalających miasto Poznań. Na obszarze o powierzchni ok. 1900 km2 zamieszkuje ponad 344 tys. osób, toteż poznański jest najludniejszym powiatem w Polsce. Pod względem krajobrazowym powiat należy do Pojezierza Wielkopolskiego, a walorami pejzażu są: rzeka Warta wraz z dopływami, liczne jeziora, 11 rezerwatów przyrody oraz kompleksy leśne, min. Wielkopolski Park Narodowy, Rogaliński Park Krajobrazowy, Puszcza Zielonka i Park Krajobrazowy Promno. Przez powiat przebiegają ważne arterie jak: wschodnia i zachodnia obwodnica Poznania, autostrada A2 czy droga krajowa nr 92, dlatego zlokalizowanych jest tu wiele firm, hal magazynowych oraz zakładów produkcyjnych, a także 4 centra i 10 galerii handlowych. Dogodna lokalizacja w pobliżu Poznania oraz łatwy dojazd do miasta dzięki 29 połączeniom autobusowym sprawiają, że intensywnie rozwija się budownictwo mieszkaniowe – zwłaszcza jednorodzinne.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Krosinko?

Przez obszar powiatu poznańskiego przebiegają arterie, przy których zlokalizowane są hale magazynowe oraz firmy spedycyjne, logistyczne i kurierskie. Do arterii tych należą: autostrada A2, droga krajowa nr 92 (Rzepin – Poznań – Warszawa – Kałuszyn) oraz drogi ekspresowe: S11 i S5, czyli zachodnia i wschodnia obwodnica Poznania. Sieć torów kolejowych sprawia, że przez powiat poznański kursują pociągi ze stolicy Wielkopolski do wielu polskich i zagranicznych miast. Organizacją transportu publicznego zajmuje się Transport Aglomeracji Poznańskiej, dzięki czemu między Poznaniem a podmiejskimi miejscowościami kursują autobusy obsługujące 29 połączeń, a ponadto busy komunikacji prywatnej oraz autobusy PKS Poznań.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Krosinko mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2628 metrów od inwestycji Krosinko znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mosina.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Krosinko składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 332 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 362 m znajduje się Piekarnia Tosmak Olejniczak T.R., w odległości 363 m znajduje się Tosmak.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Krosinko w odległości 391 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 30.07.2018
Data aktualizacji: 24.11.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: