Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Halszki - 28A - Etap II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Halszki 28A, oferowane bezpośrednio przez

Grupa Wawel Service

Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Halszki 28A

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 396 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Halszki - 28A - Etap IIHalszki - 28A - Etap II

2 zdjęcia

Halszki - 28A - Etap II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 94 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Inwestycja Halszki 28 to nowoczesny, energooszczędny wielorodzinny budynek mieszkalny. Znajdą się tutaj 94 funkcjonalne, jasne mieszkania o powierzchniach od 30 do 80 metrów kwadratowych. Wszystkie lokale w tym pięciokondygnacyjnym budynku posiadać będą balkony, a mieszkania usytuowane na parterze – ogródki do samodzielnej aranżacji.

Budynek charakteryzować się będzie ciekawą formą architektoniczną, komfortowo zaprojektowanymi wnętrzami oraz nowoczesną technologią wykonania. Projektując inwestycję nie zapomniano o posiadaczach samochodów - przewidziano tu podziemny parking wraz z miejscami garażowymi oraz zewnętrzne miejsca parkingowe. W inwestycji zainstalowana zostanie również cichobieżna winda łącząca garaż oraz wszystkie piętra budynku. Dodatkowo w podziemiach inwestycji zostaną zlokalizowane komórki lokatorskie.

Inwestycja Halszki 28 A – spełniać będzie standardy budynków energooszczędnych - dla nabywców oznacza to możliwość otrzymania dopłaty do kredytu hipotecznego w ramach programu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW).

Energooszczędne mieszkania w inwestycji przy ul. Halszki 28A poprzez zastosowane rozwiązania projektowe i techniczne mogą być eksplatowane przy mniejszym, niż w przypadku tradycyjnego budownictwa, zużyciu energii. Oznacza to:

- niższe miesięczne koszty ogrzewania lokalu,

- niskie straty energii cieplnej podczas jej wytwarzania i przesyłania,

- zmniejszenie emisji CO2 do atmosferry.

W inwestycji zostanie zainstalowany system rekuperacji, czyli odzyskiwanie ciepła zpowietrza wywiewanego na zewnątrz budynku. Oznacza to nie tylko mniejsze koszty utrzymania mieszkania, ale także większy komfort.

Inwestycja Halszki - 28A - Etap II znajduje się na Podgórzu Duchackim, ul. Halszki 28A (6.3 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Grupa Wawel Service.

Inwestycja Halszki - 28A - Etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 94 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Halszki - 28A - Etap II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Grupa Wawel Service przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Podgórze Duchackie, czyli dzielnica XI Krakowa, zlokalizowane jest na południe od Wisły i zajmuje terytorium 954,00 ha. Mieszka tu 52 859 osób, co przekłada się na dużą gęstość zaludnienia. Dzielnica powstała z przyłączenia do Krakowa wsi Kurdwanów, Wola Duchacka i Piaski. Zabudowa tej części miasta jest zróżnicowana. Widoczne są zarówno liczne zespoły mieszkaniowe stawiane w latach 70-tych i 80-tych, jak i typowe domy jednorodzinne budowane w różnych okresach XXw. Jedną z cech charakterystycznych dzielnicy jest duża liczba urokliwych kapliczek. Niewiele jest natomiast terenów zielonych, ale w celach rekreacyjnych można wybrać się do parku na Woli Duchackiej, który niedawno został odnowiony i przekształcony z parku dworskiego na park miejski. Znaleźć można tu także kino, teatr oraz 3 kluby sportowe. Dumą dzielnicy jest duże centrum handlowe Bonarka City Center. Przez południową część Podgórza Duchackiego przebiega droga krajowa nr 7 będąca częścią autostrady A4, której fragment stanowi IV obwodnicę Krakowa. Na dobre połączenia komunikacyjne z resztą miasta wpływają też regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych oraz znajdująca się na północy dzielnicy zajezdnia autobusowa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Halszki - 28A - Etap II?

Podgórze Duchackie leży w części Krakowa dobrze skomunikowanej z resztą miasta. Odbywają się tu regularne kursy autobusów miejskich i tramwajów. Przez dzielnicę biegnie droga nr 7, będąca fragmentem transkontynentalnej autostrady A4 i częścią IV obwodnicy Krakowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Halszki - 28A - Etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1133 metrów od inwestycji Halszki - 28A - Etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Sanktuarium.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Halszki - 28A - Etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Halszki - 28A - Etap II znajduje się 20 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Happy Kids w odległości 32 m, Krakowskie niepubliczne Przedszkole Safari w odległości 184 m, Szkoła Podstawowa nr 149 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Krakowie w odległości 264 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Halszki - 28A - Etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Ujastek w Krakowie w odległości 749 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 811 m, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kraków-Południe w odległości 823 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Halszki - 28A - Etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 99 m znajduje się Warzywa i owoce, w odległości 108 m znajduje się Awiteks, w odległości 121 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Halszki - 28A - Etap II w odległości 275 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 285 m znajduje się boisko / kort, w odległości 298 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023