Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Podedworze 9.

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Podedworze, oferowane bezpośrednio przez

Grupa TK

Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Podedworze

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 501 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Podedworze 9.Podedworze 9.

3 zdjęcia

Podedworze 9.
Podedworze 9.
Podedworze 9.

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 122 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis inwestycji

Podedworze 9 to adres w południowej części Krakowa, pod którym powstaje budynek wielorodzinny o nowoczesnej architekturze.

W ramach inwestycji zaprojektowano 122 funkcjonalne i przestronne lokale mieszkalne, liczące od jednego do siedmiu pokoi. Mieszkania zróżnicowane są pod względem metrażu - zaczynając od najmniejszych 33 mkw., kończąc na 132 mkw. Do każdego z mieszkań przynależeć będzie balkon, loggia lub ogródek.

Mając na uwadze komfort zmotoryzowanych w ramach projektu przewidziano również wielostanowiskowe parkingi w garażach podziemnych. Dostęp do pięter zapewnią cichobieżne windy. Przed budynkiem powstaną naziemne miejsca postojowe.

Dodatkowym udogodnieniem dla mieszkańców będą również komórki lokatorskie.

Inwestycja zostanie dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ciągi komunikacyjne pozwolą także na swobodne poruszanie się rodzicom z wózkami dziecięcymi.

Nowoczesność w naturalnym otoczeniu

Podedworze 9 to budynek wyróżniający się nowoczesną architekturą. Mieszkania oraz części wspólne będą wykonane z najwyższych jakości materiałów. Dbałość o detale i minimalistyczny styl sprawi, że inwestycja stanie się idealnym miejscem do życia.

Walory inwestycji:

- atrakcyjna lokalizacja;

- doświetlone mieszkania;

- doskonała komunikacja;

- wózkownia;

- tereny zielone;

- ogródki lub balkony;

- parking naziemny i podziemny;

- nowoczesna architektura.

Inwestycja Podedworze 9. znajduje się na Podgórzu Duchackim, ul. Podedworze (5.9 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Grupa TK.

Inwestycja Podedworze 9. została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 122 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Podedworze 9. nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Grupa TK przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Podedworze 9 to adres w południowej części Krakowa w dzielnicy Podgórze Duchackie, pod którym powstanie nowoczesny budynek wielorodzinny. Inwestycja zlokalizowana jest nieopodal ulicy Nowosądeckiej, co zapewnia świetną komunikację z pozostałą częścią Krakowa. Położenie Budynku gwarantuje sprawny dostęp do infrastruktury miejskiej, szkół, przedszkoli oraz opieki, medycznej.

W tętniącej życiem okolicy mieszkańcy mogą korzystać z ofert licznych sklepów, restauracji czy punktów usługowych. Największym atutem inwestycji są rozległe tereny rekreacyjne. Mieszkańcy będą mogli spędzać swój czas korzystając z rozbudowanej sieci ścieżek spacerowo-rowerowych, uroku parku Rzecznego Drwinka, gdzie można znaleźć chwilę wytchnienia wśród zieleni.

Podgórze Duchackie, czyli dzielnica XI Krakowa, zlokalizowane jest na południe od Wisły i zajmuje terytorium 954,00 ha. Mieszka tu 52 859 osób, co przekłada się na dużą gęstość zaludnienia. Dzielnica powstała z przyłączenia do Krakowa wsi Kurdwanów, Wola Duchacka i Piaski. Zabudowa tej części miasta jest zróżnicowana. Widoczne są zarówno liczne zespoły mieszkaniowe stawiane w latach 70-tych i 80-tych, jak i typowe domy jednorodzinne budowane w różnych okresach XXw. Jedną z cech charakterystycznych dzielnicy jest duża liczba urokliwych kapliczek. Niewiele jest natomiast terenów zielonych, ale w celach rekreacyjnych można wybrać się do parku na Woli Duchackiej, który niedawno został odnowiony i przekształcony z parku dworskiego na park miejski. Znaleźć można tu także kino, teatr oraz 3 kluby sportowe. Dumą dzielnicy jest duże centrum handlowe Bonarka City Center. Przez południową część Podgórza Duchackiego przebiega droga krajowa nr 7 będąca częścią autostrady A4, której fragment stanowi IV obwodnicę Krakowa. Na dobre połączenia komunikacyjne z resztą miasta wpływają też regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych oraz znajdująca się na północy dzielnicy zajezdnia autobusowa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Podedworze 9.?

Podgórze Duchackie leży w części Krakowa dobrze skomunikowanej z resztą miasta. Odbywają się tu regularne kursy autobusów miejskich i tramwajów. Przez dzielnicę biegnie droga nr 7, będąca fragmentem transkontynentalnej autostrady A4 i częścią IV obwodnicy Krakowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Podedworze 9. mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 147 metrów od inwestycji Podedworze 9. znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Piaski Nowe 03.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Podedworze 9. znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Podedworze 9. znajdują się 33 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Konopnickiej w Krakowie w odległości 248 m, Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Konopnickiej w Krakowie w odległości 249 m, Przedszkole-Żłobek "Delfinki" w odległości 372 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Podedworze 9. jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Fizjoklinika w odległości 318 m, Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii Dentamax w odległości 319 m, Przychodnia NZOZ Kraków-Południe w odległości 362 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Podedworze 9. składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 185 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 211 m znajduje się Stokrotka, w odległości 241 m znajduje się Spar.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Podedworze 9. w odległości 167 m znajduje się boisko / kort, w odległości 180 m znajduje się boisko / kort, w odległości 184 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 11.08.2022
Data aktualizacji: 10.05.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023