Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Trzy Ogrody: Lawendowy

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Dębskiego, oferowane bezpośrednio przez

Grupa Orion Investment S.A.

Kraków, Swoszowice, ul. Dębskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 118 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Trzy Ogrody: LawendowyTrzy Ogrody: Lawendowy

5 zdjęć

Trzy Ogrody: Lawendowy
Trzy Ogrody: Lawendowy
Trzy Ogrody: Lawendowy
Trzy Ogrody: Lawendowy

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 14 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Inwestycja Trzy Ogrody: Lawendowy znajduje się w Swoszowicach , ul. Dębskiego (9.1 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Grupa Orion Investment S.A.

Inwestycja Trzy Ogrody: Lawendowy została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Aktualnie w inwestycji Trzy Ogrody: Lawendowy nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Grupa Orion Investment S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Swoszowice, czyli dzielnica X Krakowa, zajmują obszar 2560,40 ha i znajdują się w południowej części miasta. Liczba ich mieszkańców wynosi 25 608 osób. Ta część Krakowa została włączona do miasta dopiero w 1973r., jako 8 wsi stanowiących fragment dzielnicy Podgórze. Swoszowice mogą pochwalić się bardzo przytulnym krajobrazem architektonicznym, w którym przeważają domy jednorodzinne. Okolica należy do bardzo spokojnych, a swoim mieszkańcom zapewnia w pełni rozwiniętą infrastrukturę społeczną. Funkcjonuje tu łącznie 5 szkół i 3 przedszkola. Dla rozwoju kulturalnego mieszkańców znaczenie mają 4 kluby kultury i 3 filie biblioteki, a o zdrowie żyjących tu osób dbają lekarze z pobliskiego centrum medycznego i niepublicznego zakładu opieki zdrowotnej. Jednym z ważniejszych punktów na mapie dzielnicy jest Uzdrowisko Swoszowice, w którym prowadzi się różnego typu hydroterapię. Choć ten rejon Krakowa jest oddalony od typowego zgiełku miasta, to jednak ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z centrum, a także z okolicznymi miejscowościami. Biegną tędy trasy europejskie E40 i E77 oraz droga krajowa 7. Regularnie kursują tędy także linie autobusów miejskich i tramwajów.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Trzy Ogrody: Lawendowy?

Przez dzielnicę przebiega trasa europejska E40, której część stanowi wbiegająca od zachodniej strony droga krajowa nr 7. Od południa do Swoszowic wchodzi natomiast trasa europejska E77. Niedaleko wschodniej granicy biegnie też droga krajowa nr 94. Uzupełnieniem rozbudowanej infrastruktury drogowej są regularne kursy linii tramwajów i autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Trzy Ogrody: Lawendowy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 293 metrów od inwestycji Trzy Ogrody: Lawendowy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Opatkowice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Trzy Ogrody: Lawendowy znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Trzy Ogrody: Lawendowy znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Tuptusiowo w odległości 215 m, Szkoła Podstawowa nr 134 w odległości 787 m, szkoła w odległości 813 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Trzy Ogrody: Lawendowy jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Kraków- Południe w odległości 961 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Trzy Ogrody: Lawendowy składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 117 m znajduje się Żabka, w odległości 829 m znajduje się Biedronka, w odległości 850 m znajduje się Odido.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Trzy Ogrody: Lawendowy w odległości 403 m znajduje się boisko / kort, w odległości 511 m znajduje się The Little Gym, w odległości 979 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.07.2018

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023