Osiedle Północne

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Glogera, oferowane bezpośrednio przez

Grupa Nieruchomości Kraków

Kraków, Prądnik Biały, ul. Glogera

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1204 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle PółnocneOsiedle Północne

6 zdjęć

Osiedle Północne
Osiedle Północne
Osiedle Północne
Osiedle Północne

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 46 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

- Fundamentowanie wg własnego rozwiązania – płyta denna w technologii betonu wodoszczelnego gr. 35 cm oraz ściany żelbetowe obwodowe gr. 25 cm w technologii betonu wodoszczelnego. - Pozostała konstrukcja żelbetowa budynku wg projektu, stal i beton. - Dodatkowo – podwyższenie belek progowych w mieszkaniach ostatniej kondygnacji – w celu uzyskania wysokości na warstwy wykończeniowe. - Na klatkach schodowych wewnętrzne monolityczne, zewnętrze biegi schodowe przygotowane pod okładzinę.

Dach

- Pokrycie dachów w systemie odwróconym z membraną EPDM Firestone, wylewka ze spadkami, izolacja wyciągnięta na całą attykę, na kominy i na ściany, ocieplenie styrodurem gr. 15 cm powierzchni dachu, attyki ocieplone wewnątrz i na płasko styrodurem gr. 5 cm, płyta osb pod montaż obróbki, płaska blacha powlekana na rąbek stojący na obróbki attyk i kominów. - Wpusty dachowe ogrzewane podpięte do instalacji elektrycznej. - Zasyp powierzchni dachu głównego kruszywem, otoczak płukany, grubość zasypu 5 cm. - Obróbki blacharskie i orynnowanie analogicznie z blachy powlekanej. Kolor grafitowy.

Elewacja

- Styropianowa, gr. 15 cm, metoda lekka mokra, wyprawa silikonowa, gr. 1,5 mm, kolory zbliżone do wizualizacji.

Stolarka okienna

- 3 szybowa profil standardowy, kolor standardowy, kolor dwustronny, otwieralno-uchylne. Wymagana ilość mikrowentylacji na każdym piętrze.

Drzwi zewnętrzne

- Wejściowe do lokali mieszkaniowych antywłamaniowe podstawowe, standardowe Porta Granit wraz futrynami opaskowymi w dopasowanej standardowej kolorystyce. Progi systemowe. 2 zamki, wizjer. - Wejściowe do pomieszczeń technicznych – drzwi stalowe ocieplone – lakierowane w kolorze zbliżonym do elewacji. Komplet drzwi w części garażowej. - Aluminiowe na klatkach schodowych w korytarzach.

Posadzka

- Wylewki w pomieszczeniach grubości wg projektu. Styropian twardy jako izolacja termiczna i akustyczna - wylewkowa, zbrojenie rozproszone fiber-mesch.

Ściany

- Konstrukcyjne zewnętrzne i wewnętrzne z pustaków ceramicznych Thermopor P+W klasy 150 gr. 25 cm. Ścianki działowe Thermopor P+W 8 cm. Nadproża monolityczne i systemowe. - Izolacja pionowa ścian zewnętrznych w miejscu połączenia izolacji poziomej z murowaną wykonana z powłoki Tytan na siatce PCV. - Ocieplenie ścian fundamentowych styro-hard gr. 10 cm. Folia kubełkowa zabezpieczająca. - Tynki cementowo-wapienne w łazienkach i pom. wodomierza, pozostałe tynki w budynku gipsowe.

Parapety zewnętrzne

- Z ocynkowanej blachy stalowej powlekanej.

Parapety wewnętrzne

– Konglomerat 2 cm.

Instalacje

- Elektryczna podstawowa wg projektu z podstawowym osprzętem elektrycznym z uwzględnieniem funkcji. - Domofon bez funkcji obrazu. - RTV przystosowana do TV satelitarnej oraz naziemnej cyfrowej, bez osprzętu – lokalowa dla danego lokalu. - Internetowa i telefoniczna – ze skrzyniami zbiorczymi na klatce schodowej, tylko ułożenie rur do przeprowadzenia instalacji. - Centralna instalacja światłowodowa w budynku – bez przyłącza i instalacji w mieszkaniach. - Odgromowa wg projektu. - Woda zimna i ciepła z rur PP rozprowadzona w posadzkach, podejścia pod odbiorniki, bez montażu stelaży wc. - Kanalizacja z PCV wg projektu. Podejścia pod odbiorniki w lokalach.

Ogrzewanie

- c.o. trojakowa, ogrzewanie c.o. z pionu c.o., grzejniki płytowe, w łazience grzejnik typu drabinka bez grzałki.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (15): cena 2000 zł/m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (30 miejsc) : w garażu podziemnym

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Północne logo

Projekt Osiedle Północne to inwestycja dedykowana klientom, którzy poszukują komfortu, ciszy i spokoju. Projekt ma spełniać podstawowe kryterium – zapewnić mieszkańcom poczucie relaksu w bliskości centrum miasta. Architektura budynków jest kameralna i estetyczna – w stonowanych odcieniach bieli i szarości z elementami drewna. Będzie doskonale korespondować z otoczeniem tworzonym przez zieleń i niską zabudowę.

Inwestycję tworzyć będą 3 - piętrowe segmenty połączone garażem podziemnym, w którym przewidziane są wewnętrzne miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Łącznie powstanie 46 mieszkań o zróżnicowanych metrażach (od 34 m2 do 84 m2), które zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie lokatorów. Do mieszkań parterowych będą przynależeć rozległe ogrody (nawet 110 m2), gwarantujące poczucie przestrzeni. Na najwyższych kondygnacjach przewidziane są efektowne tarasy (o powierzchni nawet 60 m2). Dbając o bezpieczeństwo i spokój nabywców, teren osiedla będzie ogrodzony.

Inwestycja posiadać będzie wysoki standard wykonania - wykorzystywane przy budowie materiały będą najwyższej jakości. Inwestorem jest renomowana firma Real Construct o długoletnim doświadczeniu.

Inwestycja Osiedle Północne znajduje się na Prądniku Białym, ul. Glogera (4.4 km od centrum Krakowa), sprzedaż prowadzi Grupa Nieruchomości Kraków.

Inwestycja Osiedle Północne została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 46 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Północne nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (30 miejsc)

W inwestycji znajduje się 15 komórek lokatorskich cena 2000 zł/m2.

Lokalizacja inwestycji

Niewątpliwym walorem projektu jest jego lokalizacja. Osiedle Północne usytuowane będzie w północnej części Krakowa, w dzielnicy Prądnik Biały, przy ulicy Zygmunta Glogera. Liczne tereny zielone zapewnią klientom możliwość wytchnienia i odpoczynku (do Ojcowskiego Parku Narodowego ok. 15 minut samochodem), zaś doskonała komunikacja (100 m od budynków znajduje się przystanek komunikacji miejskiej) umożliwi szybkie i sprawne docieranie do różnych zakątków miasta.

Dojazd do ścisłego centrum zajmie ok. 15 minut, dotarcie do dużych jednostek handlowych (Ikea, Castorama, Galeria Bronowice) ok. 7 minut. W pobliżu znajdują się szkoły, przedszkola, sklepy (Biedronka ok. 200 m od inwestycji), instytucje kultury (Centrum Kultury w Dworku Białoprądnickim). Położenie inwestycji gwarantuje dogodny wyjazd w kierunku Warszawy, lotniska w Balicach.

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Północne?

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Północne mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2323 metrów od inwestycji Osiedle Północne znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Łobzów tor 304.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Północne znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Północne znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Lokomotywa w odległości 442 m, przedszkole w odległości 983 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Północne jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Sigma-Med w odległości 913 m, NZOZ Hipokrates-II w odległości 916 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Północne składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 208 m znajduje się Lidl, w odległości 245 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Północne w odległości 630 m znajduje się boisko / kort, w odległości 830 m znajduje się boisko / kort, w odległości 944 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: