Harmony Apartments

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Grupa Nieruchomości Kraków

Ceny od: 4 537 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Harmony Apartments dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
1A
3
53,65 m²
Parter
350 000 zł6 523 zł/m²
2A
3
53,65 m²
Parter
350 000 zł6 523 zł/m²
2B
5
103,59 m²
1
470 000 zł4 537 zł/m²

Opis Inwestycji

Harmony Apartments

Harmony Apartments to kameralny projekt , który tworzą zaledwie cztery apartamenty zlokalizowane w dwóch budynkach.Lokale parterowe będą liczyć ok. 54 m2 powierzchni użytkowej, natomiast właściciele dwupoziomowych mieszkań zlokalizowanych na piętrze będą mieć do dyspozycji blisko 100 metrów kwadratowych przestrzeni.Układy apartamentów zostały zaaranżowane z myślą o maksymalnej funkcjonalności i komforcie przyszłych mieszkańców.Co wyróżnia Harmony Apartments? Do każdego z mieszkań będzie przynależał rozległy ogród. Dzięki ukształtowaniu terenu, na którym zostaną zrealizowane budynki również mieszkania znajdujące się na piętrze będą mieć wyjście bezpośrednio do ogrodu z salonu na pierwszym poziomie.Właściciele każdego z apartamentów będą mieć do dyspozycji po 2 miejsca postojowe na terenie inwestycji, na zasadzie prawa do wyłącznego korzystania.Projekt zwraca uwagę bardzo elegancką i nowoczesną formą - stonowana kolorystyka elewacji tworzona przez odcienie bieli i szarości, spore przeszklenia, efektowne wykończenia części wspólnych oraz wysoka jakość materiałów budowlanych - to cechy, które z pewnością świadczą o atrakcyjności Harmony Apartments.Dużym atutem projektu jest również jego lokalizacja. Położenie inwestycji w Swoszowicach przy ulicy Żelazowskiego (10 km od ścisłego centrum Krakowa) pozwala na bardzo sprawną komunikację nie tylko z centrum miasta, ale z racji bliskości obwodnicy i autostrady A4 stwarza możliwość dogodnego połączenia ze wszystkimi częściami miasta i ważnymi punktami (lotnisko w Balicach, wyjazd autostradą w kierunku Katowic, Tarnowa i Rzeszowa).Podmiejski charakter okolicy (cisza, zieleń, zabudowa jednorodzinna) gwarantuje przyszłym mieszkańcom możliwość relaksu i wytchnienia.

Inwestycja Harmony Apartments znajduje się w Swoszowicach , ul. Żelazowskiego 39 A-H (9.3 km od centrum Krakowa), sprzedaż prowadzi Grupa Nieruchomości Kraków

Inwestycja Harmony Apartments jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 4 nowych mieszkań w tym 4 lokale typu apartament, znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Harmony Apartments pozostały na sprzedaż 3 mieszkania o powierzchniach od 54 do 104 metrów kwadratowych w cenie od 4 537 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 54 m2 w cenie od 350 000 zł (2 mieszkania)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 104 m2 w cenie od 470 000 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne (8 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 4 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek, balkon.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (8 miejsc): po 2 do każdego mieszkania, w cenie mieszkania)..
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 3 mieszkania w tym 3 lokale typu apartament.
Powierzchnie mieszkań:od 54 do 104 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 350 000 do 470 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 4 537 do 6 523 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Harmony Apartments

Swoszowice, czyli dzielnica X Krakowa, zajmują obszar 2560,40 ha i znajdują się w południowej części miasta. Liczba ich mieszkańców wynosi 25 608 osób. Ta część Krakowa została włączona do miasta dopiero w 1973r., jako 8 wsi stanowiących fragment dzielnicy Podgórze. Swoszowice mogą pochwalić się bardzo przytulnym krajobrazem architektonicznym, w którym przeważają domy jednorodzinne. Okolica należy do bardzo spokojnych, a swoim mieszkańcom zapewnia w pełni rozwiniętą infrastrukturę społeczną. Funkcjonuje tu łącznie 5 szkół i 3 przedszkola. Dla rozwoju kulturalnego mieszkańców znaczenie mają 4 kluby kultury i 3 filie biblioteki, a o zdrowie żyjących tu osób dbają lekarze z pobliskiego centrum medycznego i niepublicznego zakładu opieki zdrowotnej. Jednym z ważniejszych punktów na mapie dzielnicy jest Uzdrowisko Swoszowice, w którym prowadzi się różnego typu hydroterapię. Choć ten rejon Krakowa jest oddalony od typowego zgiełku miasta, to jednak ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z centrum, a także z okolicznymi miejscowościami. Biegną tędy trasy europejskie E40 i E77 oraz droga krajowa 7. Regularnie kursują tędy także linie autobusów miejskich i tramwajów.

Komunikacja

Przez dzielnicę przebiega trasa europejska E40, której część stanowi wbiegająca od zachodniej strony droga krajowa nr 7. Od południa do Swoszowic wchodzi natomiast trasa europejska E77. Niedaleko wschodniej granicy biegnie też droga krajowa nr 94. Uzupełnieniem rozbudowanej infrastruktury drogowej są regularne kursy linii tramwajów i autobusów miejskich.

W odległości 100 metrów od inwestycji Harmony Apartments znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Żelazowskiego.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Harmony Apartments znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne im. matki Anny Kaworek w odległości 1750m.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 1100 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚW. MARII MAGDALENY, w odległości 1900 m znajduje się PARAFIE RZYMSKOKATOLICKIE PARAFIA NAWIEDZENIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY RŻĄKA.

Data publikacji: 05.06.2019

Data aktualizacji: 19.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie